Jump to content

RAGEVIK

Player
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About RAGEVIK

 • Rank
  CJ

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Polska

Recent Profile Visitors

168 profile views
 1. Nick: ADAPAJ Wiek: 16 Staż: 0h Nick osoby zawieszającej: MegaMasterPL Serial: B93FB1F4188843913213081ACB5B5FB3 Powód zawieszenia licencji: Kamikadze na komis Opis sytuacji: Wsiadłem do helikoptera i zrobiłem kamikaze. Dowody: przyznaje się. Coś od siebie: . Przepraszam za to co zrobiłem to ostania taka sytuacja i obiecuję to już więcej się nie powtórzy.
 2. Nick: ADAPAJ Wiek: 16 Staż: 0h Nick osoby zawieszającej: MegaMasterPL Serial: B93FB1F4188843913213081ACB5B5FB3 Powód zawieszenia licencji: Kamikadze na komis Opis sytuacji: Wsiadłem do helikoptera i zrobiłem kamikaze. Dowody: przyznaje się. Coś od siebie: Moje konto zostało wyzerowane i dalej mam tą kare. Przepraszam za to co zrobiłem to ostania taka sytuacja już więcej się nie powtórzy.
 3. Do kolegi. Ten kolega odebrał pieniądze od Zamaskowanego o ile dobrze pamiętam nick i kupił ZR-350.
 4. Nick: RAGEV2/ADAPAJ Serial:B93FB1F4188843913213081ACB5B5FB3Po Staż na serwie: 191h 10m. Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Oszustwo na 20 kodów gold. Krótki opis sytuacji: Wpadliśmy na pomysł z kolegami żeby oszukać jednego z graczy na 20 kodów Gold. A więc jak postanowiliśmy tak zrobiliśmy. Po dłuższych przemyśleniach uświadomiłem sobie że nie ma lepszego serwera niż PYLife więc postanowiłem wrócić. Jestem pełen skruchy i pokory. Dowody: Dowodów nie mam Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie:Witam, niestety ponownie. Ostatnimi czasy miałem bardzo głupie pomysły, jednym z tych pomysłów było oszukanie gracza na 20 kodów premium/Gold. Pomyślałem że będzie śmiesznie i razem z kolegami chciałem się pobawić. Teraz gdy minęło kilka dni od otrzymania bana zrozumiałem że bardzo zależy mi na grze tutaj, nie ma innego takiego serwera. Wiem że nie musicie się zgodzić aby znów mnie odbanować, dlatego proponuję czyszczenie konta i OSTATNIĄ szansę. Obiecuję że jej nie zmarnuję, przysięgam. To co zrobiłem było karygodne i mam nadzieję że zasługuję na ostatnią szanse. P.S W razie dania mi szansy zgadzam się na zerowanie konta.
 5. Pieniądze znajdują się na koncie bankowym. Dokładnie 10k.
 6. Już pamiętam za całą kasę z oszustwa i resztę uzbierana zamontowałem sobie MK2 do sabry. Już zrozumiałem swój błąd i chciałem obiecać iż więcej się to nie powtórzy jeszcze raz prosiłbym cię Droga Administratorko o ostatnią szansę.
 7. Nick: |ND|RAGEV2 Serial: B93FB1F4188843913213081ACB5B5FB3 Staż na serwie: Łączny czas gry: 175h 27m. Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Odbiora gotówki z oszustwa premium - https://pylife.pl/forums/topic/280150-skarga-na-zamaskowanyarab/ Krótki opis sytuacji: Grałem sobie z kolegą ZamaskowanyArab no i chcieliśmy pobawić się w typowe dzieciaczki "haha spytam czy chcesz premium i ci dam fałszywy kod". Kolega przysłał mi pieniadze a ja dostałem bana. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Pózniej zrozumiałem swoje głupie zachowanie, zragowałem się i napisałem bardzo obrazliwe pożegnanie. Bardzo mi jest teraz głupio i przykro. Bardzo chciałbym wszystkich z całego serca przeprosić i poprosić o drugą szanse. Przy okazji prosiłbym o unbana na forum. Dziękuje, mam nadzieję, że do zobaczenia na serwerze. P.S. Piszę tą apelke z drugiego laptopa.
×
×
 • Create New...