Jump to content

Pryndel

Player
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About Pryndel

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam gram u was jakiś czas dzisiaj dostałem mute tak z mojej winy wyzwałem kolegę dla żartu zapominając o panujących zasadach przepraszam i proszę o odmutowanie bo bez chatu nie da się wejść w żadną role z innymi graczami i gra jest nudna , nie wiem kto mnie wyciszył bo pózniej kolega zaczal pisac i poszlo w dol Nick w grze "Pryndel"
 2. Pryndel

  Premier

  Premier Na sprzedaż Premier Taxi, Felgi Cutter , Licznik : One , Przebieg:7866km Cena:30k - Można Negocjować pisać tutaj lub pw w grze nick: "pryndel"
 3. Pryndel

  Prawko

  Witam gram na tym servie od nie dawna i ostatnio zdarzyła się przykra sytuacja gdyż jeden z graczy namówił mnie na przejeżdżanie straży miejskiej nie wiedziałem że to grozi karą w sumie moja wina nie doinformowałem się jednakowoż kara ta kończy się dzisiaj po 23 a tak się składa że kupiłem nowe autko i chciałbym nim jeszcze dziś pojeździć czy jest taka możliwość by oddano mi prawo jazdy wcześniej naturalnie obiecuję poprawę oraz iż dana sytuacja się więcej nie powtórzy . Bardzo bym prosił o jak najszybsze rozpatrzenie mojej prośby. Nick w Grze "Pryndel"
×
×
 • Create New...