Skocz do zawartości

Sklep z kodami zostały uruchomiony. Zakupione kody można wykorzystywać we wszystkich formularzach w grze.

MegaMasterPL

Administrator
 • Zawartość

  888
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana MegaMasterPL w Rankingu w dniu 19 Luty

MegaMasterPL posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

591 Świetny Gość!

O MegaMasterPL

 • Tytuł
  Lance Vance

Komunikatory

 • Numer GG
  48404774

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  San Andreas
 • Zainteresowania
  Informatyka
  Elektronika
  Motoryzacja
  Historia
  Historia Informatyzacji
  Zbieranie Antyków (Licząc wszelkie dobra elektroniczne i kulturowe, itp.)
  Muzyka

Ostatnie wizyty

5171 wyświetleń profilu
 1. MegaMasterPL

  Prośba o odbanowanie <TomekDDOSER> zbanowany przez <MegaMaster

  Ja Ciebie nie zbanowałem, a poza tym nie posiadasz aktywnych kar obecnie na koncie. Zamykam, przenoszę do archiwum.
 2. MegaMasterPL

  miodek_ wyciszony przez MegaMasterPL

  Wesoły Pan admin stwierdza iż nie byłoby problemu w cudownej rozgrywce na serwerze, gdyby pewni gracze nie zaspamili chat, że tylko ich kwestie było widać. Stwierdzam, że w szczęśliwości odczekacie całą karę. Zamykam.
 3. Ja się dziwię, że nie wspomniałeś o tym, że jakby nigdy nic staranowałeś mnie i innego gracza uszkodziłeś, nie spytałeś się czy coś się stało, po prostu odjechałeś, a kultura poruszania się pojazdem nie należała do najlepszych, jazda na połowie drogi z zaliczeniem jazdy pod prąd. Kolejno gracz zauważył w którą stronę uciekłeś to podążyłem za Tobą i zabrałem prawo jazdy. Właśnie, gdzie są logi z nastraszaniem mnie o skargach. EDIT: Tak czy siak Tobie się kończy dzisiaj kara to odwieszę Tobie parę godzin wcześniej, ale na przyszłość ostrożniej na drodze.
 4. MegaMasterPL

  |SM-SF|Umciak zbanowany przez MegaMasterPL

  Nie grasz tutaj dwóch dni by nie znać regulaminu i raczej Ci wiadomo, że do pewnych podmiotów należy mieć większą kulturę osobistą. Odczekasz większą część kary i spróbuj napisać apelację innym razem... Zamykam.
 5. MegaMasterPL

  DRO20009 zbanowany przez MegaMasterPl

  Powiedziałem coś wcześniej, musisz jeszcze odczekać swoją karę. Napisz później apelację. Zamykam, przenoszę do archiwum.
 6. MegaMasterPL

  Wniosek o unban Szymkens505 zbanowany przez MegaMasterPL

  Tak, czy siak, frakcja czy administracja czy gracze, czytałeś regulamin pod F1? Wątpliwe. Dobrze wiesz, że trzeba zachować kulturę osobistą w miarę przystępny sposób, aby potem nie być karanym. Odczekasz na razie karę, napisz kiedyś apelację. Zamykam.
 7. MegaMasterPL

  |LP|De3sstro zbanowany w mta przez MegaMasterPL

  To moja jest taka technika, że banuję ludzi za cwaniakowanie. Zamykam i przenoszę archiwum, nie pisz więcej apelacji i odczekaj karę.
 8. MegaMasterPL

  Derkos zbanowy przez MegaMasterPL

  Odczekaj większą część kary, przemyśl to co zrobiłeś tak na spokojnie. Nie grasz tutaj pierwszy dzień by wiedzieć co wolno Tobie, a co nie, regulamin znany. Odczekaj karę, zamykam, przenoszę do archiwum.
 9. MegaMasterPL

  |JSM|Kuban zbanowany przez MegaMasterPL

  Powiedziałem, dobrze znasz zasady obowiązujące tutaj na serwerze, a przysłowiowe "robienie z siebie pajaca" już na tyle przeszkadzało w rozgrywce pozostałych graczy, że zostało to uznane za szkodę. Otrzymywałeś wielokrotne upomnienia i ostrzeżenia, odczekasz karę. Kartoteka też niezła, podszywanie się pod SAPD i CBK w stronę moderatora... Zamykam, przenoszę do archiwum.
 10. MegaMasterPL

  Okonek Zbanowany przez MegaMasterPL

  Odczekasz karę w całości. Twoja kartoteka kar jest bardzo długa, a na dodatek kilka miechów wcześniej też otrzymałeś bana za bugowanie kutrów. Zamykam, przenoszę do archiwum.
 11. Nie ma to znaczenia, czy potrafiłeś czy nie, jednakże liczy się fakt, że używałeś i świetnie się bawiłeś z kolegą. Sprawdzanie domków graczy? Bot na campienie w komisie? Clickery? Pewnie byś wszystko wytestował skoro z nim współpracowałeś. Nieuczciwość w stosunku do graczy. Ciągle zapominasz wspomnieć o tym co najważniejsze, a nie to co nie wpływa szkodliwie na grze.
 12. Tu masz cały regulamin. Zasady gry na serwerze Play Your Life: 1. Play Your Life to serwer RPG, odgrywamy tu realne życie. 2. Gramy na luzie. 3. Obowiązuje zakaz zabijania innych graczy poza wyznaczonymi strefami. 4. Nie uzywamy cheatow, nie spamujemy, nie naduzywamy bindów. 5. Nie wyklinamy bez potrzeby, nie obrażamy innych graczy. 6. Nie utrudniamy innym gry. 7. Obowiązuje całkowity zakaz handlem miejscami pracy i pojazdami służbowymi. 8. Zabroniony jest handel gotówką, kontami, pojazdami i innymi dobrami poza grą. 9. Zabronione jest udostępnianie swoich kont innym graczom. Sporymi możliwościami się wykazywałeś, ponad graczami, a to samo w sobie jest nieuczciwe. Proszę o wypowiedź @AFX w tej sprawie, aby dokonał werdyktu ostatecznego z racji, że sporo osób czuje się poszkodowanych za wykonaną karę. Jeżeli zaistnieje potrzeba ukazania dowodów to zostaną one przekazane do odpowiednich person... Dla osób, które lubują się w czytaniu "mydlanych oper". Ten, a także drugi gracz nie został jedynie zbanowany za skrypt zliczający kwotę sumaryczną u mechanika.
 13. MegaMasterPL

  Dawidsiak Zbanowany przez MegaMasterPL

  Dobra niech Ci będzie. Spróbuj drugim razem kupować za pieniądze niż zamieniać się, bo potem do nieporozumienia może dojść, tym bardziej, że niektóre Twoje zamiany są poniekąd dziwne... Odbanowuję i graj zgodnie z zasadami.
 14. "Gracz od 4 lat. Łączny czas gry: 1835h 24m.", sporo tu grasz to znasz obowiązujące zasady, a poza tym Twoja kartoteka kar jest spora jak list do św. Mikołaja. Odczekasz karę w całości. Zamykam, przenoszę do archiwum.
 15. MegaMasterPL

  Dawidsiak Zbanowany przez MegaMasterPL

  Pierw kupiłeś od gracza KnIoTaZ FCR-900 za prawie 140K, kolejno oddałeś FCR lukerowi. Kolejne wymiany to było otrzymanie sankinga od lukera, a na końcu oddałeś sandkinga graczowi G@RFIELD$$$ i dostałeś za to bulleta. Sporo masz wymian na koncie, a tak się spytam czemu graczom oddawałeś perenniale?
×