Skocz do zawartości

MegaMasterPL

Administrator
 • Zawartość

  995
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana MegaMasterPL w Rankingu w dniu 19 Luty

MegaMasterPL posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

870 Świetny Gość!

O MegaMasterPL

 • Tytuł
  Lance Vance

Komunikatory

 • Numer GG
  INFO NA PW

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  San Andreas
 • Zainteresowania
  Informatyka
  Elektronika
  Motoryzacja
  Historia
  Historia Informatyzacji
  Zbieranie Antyków (Licząc wszelkie dobra elektroniczne i kulturowe, itp.)
  Muzyka

Ostatnie wizyty

6687 wyświetleń profilu
 1. Ruszyła kolejna rekrutacja do Redakcji Prasowej K69-News. Napisz podanie już teraz i zostań redaktorem na serwerze! Czym jest K69 News? K69 News jest to działalność na forum PYLife oraz na serwerze. Bycie w innej frakcji czy też organizacji nie stoi za przeszkodą dołączenia do redakcji prasowej. Jest to grupa mająca swoje pojazdy, czat oraz bazę. Tworzymy zgraną ekipę, która wzajemnie sobie pomaga. Czym zajmują się redaktorzy K69 News? Mają oni za zadanie opracować oraz udokumentować na forum zdarzenie z serwera, wywiady z innymi graczami, ciekawostki oraz inne zagadnienia. Każdy z naszych redaktorów otrzymuje wynagrodzenie zależne od rangi oraz wykonanych materiałów. Praca w K69 News nie jest przeszkodzą do tego, aby być we frakcji czy też organizacji. W tej działalności wyróżniamy dwa rodzaje prac, praca na serwerze oraz na forum, więc jeżeli jesteś zapalonym polonistą, lub też osobą która szuka zgranej i szanującej siebie na wzajem ekipy, to dobrze trafiłeś. Redakcję stopniowo udoskonalamy, ale myślimy że to właśnie Twoja osoba pomoże nam ją rozwinąć. Jeżeli czujesz, że to właśnie robota dla Ciebie, to napisz podanie, lecz przed tym zapoznaj się dokładnie z regulaminem redakcji. Jak wygląda proces rekrutacji? Po wybraniu odpowiedniej ilości osób zostają opublikowane wyniki. Po przejściu wszystkich szkoleń w akademii każdy Aplikant przystępuje do egzaminu końcowego, osoby które uzyskają wynik pozytywny zostają awansowani na rangę Młodszego Redaktora, osoby które nie przejdą egzaminu końcowego, niestety są wydalane z grona grupy. Osoby które nie uzyskają wyniku pozytywnego podczas egzaminu mają możliwość złożenia podania w kolejnych rekrutacjach. Czy warto do Was dołączyć? Tak, oczywiście! Tworzenie nowych materiałów prasowych to morze możliwości, które nigdy się nie kończy, niczym studnia bez dna. Kooperacja, a także współpraca przypieczętowuje czerpanie satysfakcji z nowych produkcji gazeciarskich. Nie pożałujesz! Więcej informacji możesz znaleźć tutaj! Wzór podania Powodzenia życzy, Zarząd Redakcji K69 News.
 2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 3. MegaMasterPL

  Redakcja K69N - Ogłoszenia

  05-12-2018 Z przykrością informujemy, że Młodszy Redaktor @|A-ZUZ|Nexusovskyy_YT zostaje wyrzucony z grupy związku z brakiem aktywności i zerowym zainteresowaniem.
 4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 6. MegaMasterPL

  Maksio. zbanowany przez MegaMasterPL

  Powiem tak, odczekasz karę i tyle. Ty nie grasz tutaj dla przyjemności, frajdy, tylko dla odwalania. Nie toleruję takiego czegoś i nie boję się karać za takie incydenty, załączę SS'a i wszystko będziesz wiedział. Nie pisz więcej apelacji. Zamykam. https://imgur.com/a/tUetvzW
 7. MegaMasterPL

  ErrOrAK zbanowany przez MegaMasterPL

  Dobrze, jestem w stanie zaakceptować apelację z racji, że dawno temu nie posiadałeś kary. Drugim razem jeżeli się zdenerwujesz to wyładuj emocję na czymś innym niż raporty. Odbanowuję i graj zgodnie z zasadami.
 8. MegaMasterPL

  Regit zbanowany przez MegaMasterPL

  Jesteś tego świadomy, że tam leciały słowa na K i tym podobne? Zastanawiam się jak to jest, niedawno też otrzymał bana za CBK, nie wiem jaka jest prawda, czy to Ty, czy brat, wujek, pies, kot, znajomy, ale jeżeli nie potrafisz dopilnować swojego komputera to jak chcesz grać? Skoro przez "brata" otrzymujesz bana? Wystarczy parę kroków, aby upilnować sprawę, ale to w Twoim interesie. Ostatni raz dostajesz szansę, trzeciego razu nie będzie, skoro nie potrafisz zadbać o swój interes. Odbanowuję i dopilnuj brata, aby nie dotykał Twojego komputera, czy konta, mniejsza. Graj zgodnie z zasadami.
 9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 10. MegaMasterPL

  Redakcja K69N - Ogłoszenia

  03-12-2018 Z przyjemnością informujemy, że Młodszy Redaktor @|SMSA|LektorRadomia. powraca do grupy na poprzednią rangę, witamy ponownie! Z przyjemnością informujemy, że Technik @Robson002 powraca na poprzednie stanowisko. Z przyjemnością informujemy, że Technik @BielawsoN dołącza do zarządu redakcji K69N, na okres próbny, jeżeli sprawdzi się w swojej roli to pozostanie na randze, będzie wspomagał pracę redakcji. Gratulujemy.
 11. MegaMasterPL

  Redakcja K69N - Ogłoszenia

  03-12-2018 Z przykrością informujemy, że @Josh* zostaje wyrzucony z redakcji K69N z powodu bana. Tym samym @|PSP|Simpel powraca na Zastępcę Dyrektora.
 12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 13. MegaMasterPL

  Redakcja K69N - Ogłoszenia

  02-12-2018 Z przykrością informujemy, że Młodszy Reporter @Cristofers zostaje wyrzucony z grupy w związku z brakiem aktywności i zerowym zainteresowaniem. Z przykrością informujemy, że Młodszy Redaktor @Laty zostaje wyrzucony z grupy w związku z brakiem aktywności i zerowym zainteresowaniem. Z przykrością informujemy, że Redaktor Specjalista @PralkaSpalinowa zostaje wyrzucony z grupy w związku z brakiem aktywności i zerowym zainteresowaniem. 
 14. MegaMasterPL

  Prośba o sprawdzenie 10 aut

  Właścicieli musisz obczaić u SAPD/SMSA, ponieważ nie posiadamy do tego wglądu z poziomu panelu. Oto pojazdy. https://imgur.com/a/0SDqpEg Powinno starczyć, jeżeli coś będzie jeszcze potrzebne to napisz temat, albo PW forum.
 15. MegaMasterPL

  JapanBoy aka KamilStoch zbanowany przez MegaMaster

  Po skonsultowaniu z pewnymi członkami administracji, jest to pomyłka, a związku z tym otrzymujesz UB.
×