Skocz do zawartości

MegaMasterPL

Moderator
 • Zawartość

  774
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana MegaMasterPL w Rankingu w dniu 19 Luty

MegaMasterPL posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

499 Świetny Gość!

O MegaMasterPL

 • Tytuł
  Lance Vance

Komunikatory

 • Numer GG
  48404774

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  San Andreas
 • Zainteresowania
  Informatyka
  Elektronika
  Motoryzacja
  Historia
  Historia Informatyzacji
  Zbieranie Antyków (Licząc wszelkie dobra elektroniczne i kulturowe, itp.)
  Muzyka

Ostatnie wizyty

4011 wyświetleń profilu
 1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 2. Licytacja pojazdu Elegant ID 155555

  Model pojazdu: Elegant Przebieg: 3 KM Cena: Licytacja od 125K, MP: 4K, KT: Brak Kolor: Czerwony Felgi: Brak Kolor Świateł: Brak Tuning: Brak Zdjęcie Pojazdu:
 3. Na przyszłość, będą punkty za jeszcze raz tego typu akcje, apelacja to nie komunikator do prowadzenia konwersacji, ostrzegam przed takimi czynnościami. Co do samej kary i apelacji, nie będę owijał w bawełnę, że kara jednodniowa to jest najczęstszą i najmniejszą karę jaką daję, pozwala ochłonąć i powrócić do sił, nie przesadzajmy. Z tego co widziałem przedtem, graczowi utrudniałeś rozgrywkę, śledzenie razem z umyślnym blokowaniem jemu drogi, otrzymałeś jedno ostrzeżenie; nie pomogło, drugie; znowu to samo, za trzecim razem, kiedy otrzymałem dowody na Ciebie nie zawahałem się ukarać. Jeszcze na przyszłość informacja, napisz raz apelację i nie proś na grze członka z administracji o sprawdzenie apelacji, bo drugim razem odrzucę bez sprawdzania. Odczekasz karę w całości, zamykam.
 4. Kara minęła. Nie przesadzajmy, 1 dzień to nie tragedia, to jest i tak mała kara do odczekania. Zamykam.
 5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 7. Sesja naszych mes

  Udana kolekcyjka
 8. |K69-News| Tor do driftu!

  Powiew bryzy nowości, dobra sprawa, dobra sprawa dla graczy, którzy lubują się w wywijaniu "tricków", swoimi bryczkami
 9. Kara minęła. Bez przesady, jeden dzień to mała kara. Zamykam.
 10. Wykonano dla redakcji prasowej K69N Młodszy Redaktor @MegaMasterPL Starszy Redaktor @HayMitch
 11. Dodam fotkę jak będzie w salonie
 12. Nowe pojazdy w salonach motoryzacyjnych w SF Od dobrego tygodnia jak nie więcej pojawiły się nowe bryczki w salonach SF, na to wszyscy czekali od bardzo dawna. Placówka świeciła pustkami od dobrych paru miesięcy, oczekiwano z zapartym tchem i udało się. Parę dni po urodzinach pylife doczekano się nowych automobilów. Opinie są podzielone, dla niektórych błogosławienie, że dostarczono jakiekolwiek furmanki, a dla niektórych groza, że to są te same modele pojazdów, co można było nabyć w komisie za nawet ciut mniejsze pieniądze. Przechodząc do meritum, tak przedstawiają się ceny pojazdów. Na sam koniec nie zabrakło także motocykli! Salon w doherty 130.000€ - Voodoo 150.000€ - SGT 160.000€ - Flash 125.000€ - Phoenix 125.000€ - Elegant Salon w dolnym SF (Uwzględnienie z nowym i starym salonem) 200.000€ - Rancher 200.000€ - Sandking 140.000€ - BF-Injection 130.000€ - Landstalker 112.807€ - Freeway 21.967€ - Quadbike 152.032€ - Wayfarer Jak widać jest w czym wybierać, fabrycznie są ubrane w czerwono-krwisty, bądź lazurowo-morski kolor ze sztywną ceną salonową. Nie bacząc na opinie negatywne czy pozytywne widziano już wiele osób zabierający z okolicznych parceli samochodowej wiele bryczek, więc jednak chętnych nie brakuje na nowe automobile i motocykle. Postanowiłem przeprowadzić skromną ankietę społeczną na temat nowych aut w salonie. Wykonano dla redakcji prasowej K69N Młodszy Redaktor @MegaMasterPL Redaktor Specjalista @|SMSA|Qbi.
×