Jump to content

kaarix

Player
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Dobra

About kaarix

 • Rank
  CJ
 • Birthday 03/17/2006

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Los Santos

Recent Profile Visitors

376 profile views
 1. Potwierdzam, oskarżony wraz z kolegą jechali z naprzeciwka i w nas wjechali zaczęli nas taranować i uciekli bez niczego
 2. kaarix

  Cześć, mam propozycję skoro ACTA2 ma wejść to prawdopodobnie MTA zostanie usunięte i tu jest mój pomysł jakbyście zrobili własną aplikacje mapę zrobili od nowa i inne rzeczy ale to by długo trwało, według mnie to dobry pomysł bo serwer by został i każdy by grał. Gre by można było pobierać z strony Pylifa. 

  Pozdrawiam. 

   

 3. Nick : kaarix Link do profilu : https://panel.pylife.pl/gracz/445778 Serial : 77630FE7377C733F1DB87E21826D5994 Staż na serwerze : 122h, 7miesięcy Nick admina : ZIELUNIO92 Powód zbanowania : cbk w raporcie po mute Krótki opis sytuacji: Jechałem sobie moonbeamem z giełdy LS, wjechał we mnie typ bulletem i sprowokował mnie i zaczął wyzywać mnie od biedaków i mnie wtedy sprowokował i napisałem ''i chuj'' potem jeździł za mną aż do przecho jak wyjąłem sadlera zaczął się śmiać i też go zacząłęm wyzywać bo mnie sprowokował potem dostałem muta potem kicka potem bana. Dowody: https://imgur.com/a/sqJiwOA Link do poprzedniego podania : Coś od siebie : Proszę o unbana ponieważ typek mnie sprowokował i zostało mało czasu do unbana, przepraszam za swoje zachowanie wiem żeby tak już nie robić. Na prawdę chce unbana.
 4. Nick: kaarix Link do profilu: http://panel.pylife.pl/gracz/445778 Serial: 77630FE7377C733F1DB87E21826D5994 Staż na serwerze : 122h Nick admina: |KOMIS|ZIELUNIO92 Powód zbanowania: cbk na raporcie po mute Krótki opis sytuacji: Jechałem moonbeamem i wjechał typek bulletem we mnie napisałem żeby zapłacił za naprawe to powiedział że to szrot i bieże mnie na wstecznym, ja odjechałem to za mną pojechał aż do przecho, wyjąłem sadlera wjechał we mnie kolejny raz to go zacząłem wyzywać dostałem muta,kicka potem bana Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Proszę o szybsze odbanowanie jak i wypowiedzenie się innego admina niż ten który mnie zbanował. Inni za takie coś dostają maks.14dni.Mam ochotę pograć na feriach i pozarabiać ale nie moge bo ktoś mnie zbanował na długi czas, proszę o skrócenie bana.
 5. Nick: kaarix Link do profilu: https://panel.pylife.pl/gracz/445778 Serial: 77630FE7377C733F1DB87E21826D5994 Staż na serwerze: 6 Miesięcy, 122h Nick admina: |KOMIS|ZIELUNIO92 Powód zbanowania: cbk na raporcie po mute Krótki opis sytuacji: Jechałem moon beamem i typek bulletem we mnie wjechał i nie chciał zapłacić za naprawe bo mam szrota, nazwałem go debilem i odjechałem pisał mi że na wstecznym mnie bierze, po 5 minutach jeżdzenia za mną wjechał we mnie i rozwalił mi sadlera ja sie zdenerwowałem i go ostro wyzywałem po czym dostałem muta/kicka i potem bana. Dowody: brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Proszę o wypowiedzenie się innego admina niż ZIELUNIO92. Wiem że źle zrobiłem i przemyślałem swoje postąpienie. + chciałbym dodać że inne osoby dostają muta/ albo bana do 14dni
 6. Nick: kaarix Link do profilu: http://panel.pylife.pl/gracz/445778 Serial: 77630FE7377C733F1DB87E21826D5994 Staż na serwerze: 122h 5 Miesięcy Nick admina: |KOMIS|ZIELUNIO92 Powód zbanowania: cbk na raporcie po mute Krótki opis sytuacji: Jechałem moonbeamem z giełdy LS, z naprzeciwka jechał typek bulletem, jak mnie zobaczył to wjechał na mój pas i we mnie wjechał, napisałem mu żeby zapłacił za naprawe, on powiedział że to szrot i nic mi nie da, więc nazwałem go debilem, i odjechałem on zaczął mi pisać że bierze mnie na wstecznym, miałem to gdzieś i jechałem dalej, gdy byłem obok przecho LS wjechał we mnie i wtedy się zdenerwowałem i zacząłem go ostro wyzywać, po czym dostałem mute potem kicka, potem bana. Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Chcę grać na tym serwerze ponieważ to najlepszy serwer na jakim grałem z kolegami, jest nowy rok nowy ja xD więc prosiłbym o unbana bardzo proszę, takie sytuacje się nie powtórzą.
 7. Nick: kaarix Link do profilu: http://panel.pylife.pl/gracz/445778 Serial: 77630FE7377C733F1DB87E21826D5994 Nick admina: |KOMIS|ZIELUNIO92 Powód zbanowania: cbk na raporcie po mute Krótki opis sytuacji: Wyjeżdżałem z giełdy LS i z na przeciwnej strony jechał typek bulletem jak mnie zobaczył zjechał na mój pas i we mnie wjechał to napisałem żeby zapłacił za naprawe auta(Jechałem moonbeamem) Typ napisał że to jest gówno i jest już całe rozwalone i nic nie bedzie dawał to napisałem że jest chamem i pedałem.Po czym zaczął za mną jeździć i napisał że bierze mnie na wstecznym, jeździł za mną ok. 2-3 minuty i wtedy nerwy mi puśćiły i zacząłem go ostro wyzywać, dostałem muta potem napisałem reporta na niego i dostałem kicka gdy wszedłem na serwer napisałem reporta wyzywając i dostałem bana. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Bardzo żałuję mojego zachowania, ponieważ postąpiłem jak idiota którym jestem.Przemyślałem swoje zachowanie i wiem że tak się nie robi, bardo chcę już grać z moimi kolegami a tak to nie robie nic po przemyśleniu zachowania wiem że to zachowanie było złe.
 8. Nick: kaarix Link do profilu: https://panel.pylife.pl/gracz/445778 Serial: 77630FE7377C733F1DB87E21826D5994 Staż na serwerze: 5miesięcy,122h Nick admina: |KOMIS|ZIELUNIO92 Powód zbanowania: cbk na reporcie po mute. Krótki opis sytuacji: Wyjeżdżałem z giełdy LS i wtedy jechał typek bulletem z naprzeciwka nagle gdy mnie zobaczył skręcił na mój pas i we mnie wjechał, dodam że jechałem moonbeamem jak on we mnie wjechał napisałem żeby zapłacił za naprawe to on napisał że to jest rozwalone całe i nic nie rozwalił(Auto nie było całe rozwalone) i wtedy napisałem że jest chamem i chujem, po czym odjechałem on mi napisał ''na wstecznym ciebie Biore'' ja odjechałem on za mną tyłem jechał jeździł za mną przez 2-3minuty i zajeżdzał mi czasmi droge to mi nerwy puściły zacząłem go ostro wyzywać i bardzo tego żałuję, w reporcie pisałem też niezbyt fajne rzeczy czego też żałuje bo zachowałem się jak idiota ale to wszystko przez nerwy ale wiadomo że to mnie nie usprawiedliwia. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Bardzo żałuję mojego zachowania ponieważ mogłem inaczej postąpić a bardzo lubię gre na tym serwerze razem z kolegami.
 9. Nick : kaarix Link do profilu: https://panel.pylife.pl/gracz/445778 Serial: 77630FE7377C733F1DB87E21826D5994 Staż na serwerze: 5miesięcy, 122godziny Nick admina: |KOMIS|ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: cbk w raporcie po mute Opis sytuacji: Jechałem autem do przechowywalni nagle wyjechał typ bulletem i wjechał we mnie napisałem żeby zapłacił za szkody to powiedział że auto było całe rozwalone a nie było po czym odjechałem to zaczął mnie drażnić i jeździć za mną i popisywał się że na wstecznym mnie dogoni jeździł za mną ok. 5min i cały czas się popisywał potem nerwy mi puściły i zacząłem go wyzywać po czym dostałem muta, napisałem reporta na niego reporta po czym dostałem kicka, wszedłem na serwer i napisałem znowu reporta że to nie fair i takie rzeczy i wtedy dostałem bana.I to zawsze ja musze dostać bana/muta/kicka bo inni są zawsze nie winni i admin nawet nie chciał wytłumaczyć sprawy tylko odrazy mute/kick/ban.Chciałbym jeszcze dodać że przez takich ludzi gracze odchodzą z serwera. Dowody: Nie mam Coś od siebie: Chciałbym uzyskać unbana ponieważ fajnie mi się gra na tym serwerze szczególnie z kolegami, zbieram na nowe rzeczy a ban tylko mi w tym przerywa.Szkoda mi bardzo że tacy toksyczni ludzie grają i przeszkadzają innym.
 10. |KOL|qkii 92h 77630FE7377C733F1DB87E21826D599 ;MagicznYY*japodynie Wjazd oraz wyskok z g1 Wjechałem na event g1 oraz wyskoczyłem Chcę odzyskać prawo jazdy ponieważ chcę jeździć.
 11. Gracz taranował mnie i mojego kolege olozaur, kiedy mu napisałem żeby zapłacić za swoje to napisał że mu wjechałem pod koła.
×
×
 • Create New...