Skocz do zawartości

AdikWgW

Gracz
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 CJ

O AdikWgW

 • Tytuł
  CJ

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nick: AdikWgW Serial: 1B78DC2F3766779B7AF3839B16670C94 Staż na serwie: 158h 27m Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Zostałem zbanowany przez to że, sprzedałem quada "JanuszBiznesu* "sam nie wiedziałem jakie on ma felgi bo kupiłem go od typa i pytałem się jak się nazywają bo ja się nie znam i napisał mi że cuttery, puźniej zobaczyłem że trzeba mieć prawojazdy na niego i chciałem go sprzedać, ale że był w przechowywalni nie mogłem go nawet zobaczyć i pokazać. I tak opuściłem 4k bo nie miałem pewności . Krótki opis sytuacji: Sprawa wyjaśniła się tylko że admin "BloodLine_ "nie odbanował mnie. Dowody: Link do poprzedniego podania: Brak Coś od siebie: Czekam już dwa tygodnie na odbanowanie chciał bym wreszcie zagrać, tak więc proszę o unbana. Z góry Dziękuje i Pozdrawiam AdikWgW.
 2. Witam ja AdikWgW dostałem bana 09.10.2018r. sprawa się wyjaśniła ale admin BloodLine_ mnie nie odbanował. Czekam już dwa tygodnie napisałem mu na pw, nic nie odpisuje, ale odczytuje. Mój serial: 1B78DC2F3766779B7AF3839B16670C94 Link do apelacji:
 3. AdikWgW

  unban

  siema umie sprawa z banem została wyiaśniona a ja nie dostałem unbana
 4. AdikWgW

  unban

  siema umie sprawa z banem została wyiaśniona a ja nie dostałem unbana
 5. AdikWgW

  Skarga na AdikWgW

  Dobrze zrupmy tak jutro odam piniodze
 6. AdikWgW

  Skarga na AdikWgW

  Witam, tak sprzedałem mu quada sam nie wiedziałem jakie on ma felgi bo kupiłem go od typa i pytałem się jak się nazywają bo ja się nie znam i napisał mi że cuttery, puźniej zobaczyłem że trzeba mieć prawojazdy na niego i chciałem go sprzedać, ale że był w przechowywalni nie mogłem go nawet zobaczyć i pokazać. I tak opuściłem 4k bo nie miałem pewności .Tak więc pójdźmy na kompromis, mógłbym coś jeszcze dopłacić jeśli trzeba. Pozdrawiam i liczę na odpowiedz. AdikWgW
×