Jump to content

AdikWgW

Player
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About AdikWgW

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick: AdikWgW Serial: 1B78DC2F3766779B7AF3839B16670C94 Staż na serwie: 158h 27m Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Zostałem zbanowany przez to że, sprzedałem quada "JanuszBiznesu* "sam nie wiedziałem jakie on ma felgi bo kupiłem go od typa i pytałem się jak się nazywają bo ja się nie znam i napisał mi że cuttery, puźniej zobaczyłem że trzeba mieć prawojazdy na niego i chciałem go sprzedać, ale że był w przechowywalni nie mogłem go nawet zobaczyć i pokazać. I tak opuściłem 4k bo nie miałem pewności . Krótki opis sytuacji: Sprawa wyjaśniła się tylko że admin "BloodLine_ "nie odbanował mnie. Dowody: Link do poprzedniego podania: Brak Coś od siebie: Czekam już dwa tygodnie na odbanowanie chciał bym wreszcie zagrać, tak więc proszę o unbana. Z góry Dziękuje i Pozdrawiam AdikWgW.
 2. Witam ja AdikWgW dostałem bana 09.10.2018r. sprawa się wyjaśniła ale admin BloodLine_ mnie nie odbanował. Czekam już dwa tygodnie napisałem mu na pw, nic nie odpisuje, ale odczytuje. Mój serial: 1B78DC2F3766779B7AF3839B16670C94 Link do apelacji:
 3. AdikWgW

  unban

  siema umie sprawa z banem została wyiaśniona a ja nie dostałem unbana
 4. AdikWgW

  unban

  siema umie sprawa z banem została wyiaśniona a ja nie dostałem unbana
 5. Dobrze zrupmy tak jutro odam piniodze
 6. Witam, tak sprzedałem mu quada sam nie wiedziałem jakie on ma felgi bo kupiłem go od typa i pytałem się jak się nazywają bo ja się nie znam i napisał mi że cuttery, puźniej zobaczyłem że trzeba mieć prawojazdy na niego i chciałem go sprzedać, ale że był w przechowywalni nie mogłem go nawet zobaczyć i pokazać. I tak opuściłem 4k bo nie miałem pewności .Tak więc pójdźmy na kompromis, mógłbym coś jeszcze dopłacić jeśli trzeba. Pozdrawiam i liczę na odpowiedz. AdikWgW
×
×
 • Create New...