Jump to content

~Aarteek~

Player
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About ~Aarteek~

 • Rank
  CJ
 • Birthday September 3

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Okolice Zielonej Góry

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. nie wypowiem sie w tym temacie, bo zaraz sie okaze ze mam wieksze, dziwniejsze poczucie humoru i nie zaluje tego co zrobilem
 2. Nick: |TAXI|TheMacieG*FH Staż: 22 dni, 51h w grze Serial: F0C4C683B8E8A6C45B803F348A8DECF4 Nick osoby zawieszającej: Ukyori Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowe dm'owanie, przeszkadzanie w pracy SMSA Opis sytuacji: Taranowałem i prowokowałem nieustannie SAPD I SMSA, próbując zmusić ich do pościgu Dowody: - Coś od siebie: Jest mi bardzo smutno ze względu na odebranie prawa jazdy, gdyż jest to jeden z elementów bez którego gra jest strasznie trudna. Żałuję tego co zrobiłem i przepraszam osoby z SMSA i SAPD za to co robiłem. Widziałem na youtube pościg, spodobało mi się i samemu chciałem taki rozpocząć. Jeszcze raz bardzo przepraszam.
 3. Nick: TheMacieG Wiek: 14 Serial F0C4C683B8E8A6C45B803F348A8DECF4 Staż: Jakieś 7-8 dni Powód zmutowania : wyzwiska, prowokacje Krótki opis sytuacji: Kierowca autobusu się ze mną zderzył, więc ja jechałem za nim dopóki z niego nie wysiadł i obrzucałem go wyzwiskami w celu wyciągnięcia odszkodowania Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Jest to moja druga kara za wyzwiska, bardzo żałuję tego co zrobiłem, wiem, że powinienem się wstrzymać nawet jeżeli chodziło o stłuczkę. Muszę się kontrolować, bo czasami wychodzę z siebie. Prosiłbym o wyrozumiałość.
 4. Nick: TheMacieG Wiek: 14 Serial: F0C4C683B8E8A6C45B803F348A8DECF4 Staż: 16 godzin Powód zmutowania: "Brak kultury" do użytkownika Krótki opis sytuacji: Zaczynając od początku. Podjechałem swoim autem pod spawn SF. Zaoferowałem podwózkę jednemu z użytkowników. Jednakże, jako, że jestem taksówkarzem powiedziałem, że przejazd kosztuje 15 euro. Nagle znalazł się jakiś, za przeproszeniem PAJAC o nicku KacperMKS1 podszedł do mnie i zaczął rzucać we mnie obelgami oraz naśmiewał się z mojego auta, cyt. "to takie guwno jest ja szypciej hodze". Powiedziałem mu, żeby po prostu spadał. W spokoju wyjechałem z moim klientem. Niestety spokój długo nie trwał, już po 5 sekundach owy jegomość "przypadkowo" wjechał w bok mojego auta. Oczywiście było to celowe. Gdy mu grzecznie powiedziałem, żeby mi zapłacił 10e za naprawę (zniszczyły się boczne drzwi i zderzak) ten nagle zaczął bezczelnie kłamać, że nie ma jak zapłacić bo mu ktoś wisi kasę. Klient, którego wiozłem zaoferował mi naprawę na koszt firmy, gdyż nie przeczuwał, że dostanę te pieniądze. Nazwałem Kacpra "skończonym idiotą", po czym zacząłem jechać dalej, nie zwracając uwagi na to, czy jedzie za mną czy nie. Nagle mnie wyprzedził, po czym CELOWO starał się mnie zatrzymać. Gdy starałem się go wyprzedzić, nagle dostałem ostrzeżenie (nie od Breake'a) za JAZDĘ POD PRĄD :). Wraz z klientem zatrzymaliśmy się na CPNie. CELOWO (teraz ja) wjechałem swoim autem w stację. Skończyło się wybuchem. Wraz z klientem wróciliśmy na miejsce, oczywiście klient wziął to jako żart i nie wymagał ode mnie pieniędzy jako przeprosin. Zgłosiłem report, że nie mogę wejść do auta ze względu na wybuch. Pojawił się Break. Pomógł mi z wejściem do auta. Niestety Kacper zaczął Breakowi kłamać o tym, że to on jest poszkodowany, że ja go wyzywam itp. Potem ja powiedziałem co się stało. Nie mam pewności komu uwierzył Break, jednak biorąc pod uwagę, że to ja dostałem mute musiał uwierzyć mu. Potem podwiozłem klienta do warsztatu w którym pracował i naprawił mi auto. Gdy podjechałem pod spawn, aby znaleźć kolejnego klienta chciałem włączyć binda. Niestety nie wyszło, bo okazało się, że mam mute'a. Sprawdziłem zapis czatu przyciskiem `. Znalazłem taki oto napis "TheMacieG został wyciszony (3d) "Brak kultury wobec gracza" przez Break." Napisałem mu na priv, żeby coś z tym zrobił, bo jestem niewinny. Powiedział mi, żebym zgłosił apelację o odwołanie. Tak więc to teraz robię. Dowody: Nie mam dokładnych dowodów (screen itp,) jednakże pozostawiam dwie opcje. Pierwsza, to przesłuchanie klienta którego właśnie wiozłem i który był świadkiem - użytkownika o nicku Sheep. Druga opcja niestety już minęła, Break mógł to sprawdzić jednakże tego nie zrobił. O czym mówię? O zapisie czatu. Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Mam nadzieję, że Break zobaczy, że Kacper zrobił mu pranie mózgu i zrozumie, że to ja jestem poszkodowany.
×
×
 • Create New...