Jump to content

kids5ee6hosts

Player
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 CJ

About kids5ee6hosts

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak jestem pewny, że nikt nie opuszczał organizacji. Moja poprzednia organizacja też została usunięta, uznałem tamto za błąd ze swojej strony bo zrobiłem przelew na organizacyjnym koncie bez forum. Teraz przelewów nie było, a liczba 3 członków się nie zmieniała.
 2. Serial: 5E58C6B81EC5190A8899096AD66005B2 Nazwa organizacji: %elektrycy Tag org: %e Miałem przerwę 3 lub 4 dni; po wejściu na serwer zorientowałem się, że moja organizacja została usunięta. Z tego co pamiętam to %elektrycy istnieli już około miesiąca lub z deka dłużej mając od początku 3 członków. Organizacja spełniała wszystkie warunki: 3 graczy, brak składek bez forum. Jestem pewny, że żaden z członków nie opuszczał organizacji w czasie trwania mojej przerwy. Jest szansa bym mógł odzyskać swoją organizację? A jeżeli została usunięta z konkretnego powodu to chciałbym wiedzieć dlaczego.
 3. Lokalizacja: Ocean Flats (SF) Link do panelu sprzedawanej nieruchomości: http://panel.pylife.pl/domy/919 Cena za dobę: 250 Cena za nieruchomość: 5k Nazwa nieruchomości: KFC Opis: 12 miejsc parkingowych, bardzo blisko urząd oraz kościół. Zdjęcia nieruchomości:
 4. Model pojazdu: Premier 2szt. Przebieg: 63km / 373km Cena: 42000 bez podatku Kolor: TAXI Felgi: none Kolor Świateł: none Tuning: TAXI Zdjęcie Pojazdu: 63km sprzedany
×
×
 • Create New...