Jump to content

KonfidentWarminski

Player
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 CJ

About KonfidentWarminski

 • Rank
  CJ

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Choroszcz
 • Zainteresowania
  Kononowicz Krzysztof

Recent Profile Visitors

584 profile views
 1. Model pojazdu: Tahoma Przebieg: 83k Cena: cw:30k mp:2k Kolor: Biały Felgi: Cutter z malowaniem zrobionym dzisiaj (1.12.2019) Kolor Świateł: Energy Tuning: Felgi Zdjęcie Pojazdu:
 2. Model pojazdu: Tahoma Przebieg: 83k Cena: dogadamy sie Kolor: czarny Felgi: cutter z malowaniem gold Kolor Świateł: jasnoniebieski/seledynowy niestety nie pamiętam nazwy Tuning: brak Zdjęcie Pojazdu:dodam za kilka godzin
 3. Camper Wariant Dachu Felgi Stalowe Paintjob Światła Gold Dream Licznik One 700km przebiegu
 4. Model pojazdu: Camper Przebieg: 700km Cena: 65k Kolor: Czarny Felgi: Stalowe Kolor Świateł: Gold Dream Tuning: Licznik One Zdjęcie Pojazdu:
 5. Model pojazdu: Blista Compact Przebieg:Do 50kp Cena: Dogadamy się Felgi: Obojętnie
 6. Nick: kononowicz3 Serial: 3B4E6AF1B26313ECE57DDE8C6B5ED9F3 Staż na serwie: 2 lata, liczne przerwy Nick admina: Konfucjusz Powód zbanowania: odwalanie, taranowanie, cbk Krótki opis sytuacji: Jezdzilem faggio z kolegą, taranowalem i pisalem rzeczy typu "jak jezdzisz kur*a", po czym dostałem bana do 2022 roku. Nie spodziewalem się tak wysokiego wymiaru kary. Dowody: Na niewinność dowodów nie mam, przyznaje się do tego co zrobiłem Coś od siebie: To zachowanie było głupie i dziecinne, żałuje tego co zrobilem i zapewniam, że więcej się to nie powtórzy
 7. Nick: MlecznyMazur Link do profilu: https://pylife.pl/profile/37424-mlecznymazur/ Serial 3B4E6AF1B26313ECE57DDE8C6B5ED9F3 Staż na serwie: Zacząłem 2 lata temu, miałem liczne przerwy Nick admina: Konfucjusz Powód zbanowania: Trollowanie, CBK, celowe taranowanie Krótki opis sytuacji: Jezdzilem z kolegą faggio i taranowalem innych graczy, pisząc rzeczy typu "jak jezdzisz kur*a" Dowody: Dowodów na moją niewinność nie mam, przyznaje się do czynu Coś od siebie: Bardzo mi zależy na unbanie, wiem, że to co zrobiłem było bardzo głupie i dziecinne. Zapewniam, że to się więcej nie powtórzy.
 8. Model pojazdu: Camper Przebieg: do 30k Cena: Się dogadamy się Felgi: obojętnie
 9. Sanchez 61 i biorę od ręki
×
×
 • Create New...