Skocz do zawartości

xRUDYx

Gold
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 CJ

O xRUDYx

 • Tytuł
  CJ

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Witam. Przyszedłem tutaj z pewnym problemem. Otóż około 48h temu mój członek byłej już organizacji "Intense" zostawił auto w PZP i wyszedł z organizacji mając to auto (sabre) i mandaty głęboko gdzieś. Problem jest w tym że nie pamiętam jego nicku. Gdy pytałem się moderatora |SMSA|Agata nie wiedziała co mi poradzić. Auto chcę sprzedać od paru godzin lecz nie mogę ponieważ leży ciągle w PZP. Proszę o odpowiedź.
 2. xRUDYx

  Utrata 2 kodów gold (Pilne)

  Witam! Przyszedłem z pewnym problemem. Otóż po zakupie 2 goldów ukazały mi się wiadomości zamiast kodów. Przyszły mi 2 wiadomości o treści "Witaj. przekroczyłeś dzienny limit wysyłania wiadomości o wartości maksimum 100PLN netto." od numeru 91455. Niby nic w tym dziwnego , lecz problem jest w tym że wraz z tym komunikatem bez kodu , znikło mi 33 zł z konta (łączna wartość obu goldów). Nie mam pojęcia co robić. Kodów nie otrzymałem a pieniądze z konta znikły. dodam jeszcze że pierwszy sms został wysłany o 15:32 | 17.11.2018. A drugi o 16:33 | 17.11.2018 Pomocy!
 3. Mam nadzieję że dopadnie cię wymiar sprawiedliwości. z discorda tak samo , wszystkich członków organizacji zbanował. Dowody : https://imgur.com/a/Re7g5zG
 4. Naprawiać może tylko właściciel mobilnego mechanika.
 5. Mam już w dupię tą kase , ale ty wywaliłeś niewinnie połowę organizacji , która zapłaciła mi żeby wejść do tej organizacji. Jak myślisz jak oni sie czują?
 6. Co tu jest przypisywać? Nawet gdybym go przepisał gracze z organizacji nie mogli by nim naprawiać więc uznałem że nie ma to sensu , a wszystkie pieniądze które były wpłacane były pakowane w organizacje. i te "Ty rowniez" wszystko mówi , przyznałeś się. Masz dowód : https://imgur.com/a/z0KsITD
 7. To tak : Twoja dziewczyna wmawiała mi że nic nie umie itd itp , po czym nagle ją olśniło i była wszechwiedząca na temat MTA i serwera PyLife. W skrócie , jesteś zwykłym oszustem.
 8. Dziewczyne? dużo wie jak na dziewczyne która dopiero "5 minut temu zainstalowała grę" jesteś oszustem i tyle Że ci nie wstyd jeszcze odpowiadać https://imgur.com/a/is0dO15 Dziewczyna bardzo dużo wie , jak na godzinkę gry. Coś mi tu śmierdzi.
 9. Twój nick/login: xRUDYx Twój serial: 3D6A9FF6B91F19E846A02A857EA8B493 Data kiedy ostatni raz miałeś dostęp do konta/majątku: 14.11.2018 Data kiedy na pewno nie miałeś dostępu do konta/majątku: 14.11.2018 między 19:00 a 23:15 Opis sytuacji: Zacznijmy od początku. Wszystko sie działo na podstawie organizacji "Intense" gdy zaufałem dość mojemu "Koledze" który u nas w organizacji miał rangę "Pomocnika właściciela" inaczej v-lidera zaufałem mu , i dałem mu 8 tysięcy euro , bo to żeby wynajął nową baze organizacji i mi ją potem oddał, tak zrobił. Po godzinach mówienia mu żeby przepisał na mnie ową bazę za którą zapłaciłem , wyrzucił on połowę graczy (dokładnie 6) z mojej organizacji oraz zabrał bazę którą miał mi dać. Zniszczył mi organizacje , oraz oszukał na prawie 10k euro. Czuję sie oszukany ponieważ zniszczył mi on w 10 sekund to , na co tak długo zbierałem czyli organizacje. I mam nadzieję że wymiar sprawiedliwości go dopadnie. Czuję się boleśnie oszukany. Osoba, którą PODEJRZEWASZ o kradzież: W 100% gracz o nicku "Gradovsky" mnie oszukał. Ilu osobom podawałeś hasło do swojego konta: Łącznie 0. Czy brałeś udział w handlu kontami/majątkiem poza serwerem: Nigdy nie brałem. Screeny/dowody:https://imgur.com/a/N26BdSN https://imgur.com/a/hluAyar Po ostatniej wiadomości zakreślonej wyżej , opuścił on organizacje wyrzucając 6 członków oraz zabierając 8k i bazę. Czy złożyłeś zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na policji/w prokuraturze : NIE
 10. Nick: xRUDYx Staż: Gracz od 1 miesiąca. Łączny czas gry: 112h 14m. Serial: 3D6A9FF6B91F19E846A02A857EA8B493 Nick osoby zawieszającej: |goff|DAWIDEK|Twardy. Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran. Opis sytuacji: Pod mechanikiem w lv , jako iż było dużo osób wszyscy się pchali. Chciałem uniknąć jakichkolwiek uszkodzeń więc próbowałem odjechać. Z 1/4 osób tam , ja również zostałem ukarany za "Taran" Dowody: Dowodów niestety nie posiadam. Coś od siebie: Jako iż jest to mój pierwszy i ostatni raz , chciałbym bardzo przeprosić za to co się stało. Wiem , że po części jest to moja wina , lecz przy takim tłumie nie byłem w stanie nic zrobić.
×