Jump to content

MattHardy

Player
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 CJ

1 Follower

About MattHardy

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. wincej pieniędzy to też bilety musiał by się pojawić
 2. Cześć, w dniu wczorajszym ( 15.08.2019 ) odbył się zlot zorganizowany przez organizacje #CrashTest na G1 Na początku chciałbym podziękować wszystkim którzy się pojawili i razem z nami się bawili. Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni, ponieważ nie spodziewaliśmy się aż tak dużego odzewu, bo było nas około 60 osób i w naszej opinii wyszło to naprawdę dobrze jak na pierwszy raz. Pomimo kontrowersji związanych z konkursem na auta. Tutaj łapcie kilka fotek: https://imgur.com/vPltZNV https://imgur.com/gWdLP8N Mamy też do was małą prośbę. Ponieważ chcemy takie zloty przeprowadzać cyklicznie, raz na tydzień/2 tygodnie, więc zachęcamy do pisania poniżej opinii co można zmienić, dodać, poprawić żeby następnym razem wyglądało to lepiej ❤️ Z fartem!
 3. Nie będę wchodził z tobą w jakąkolwiek polemikę, po prostu poczekam na werdykt kogoś kompetentnego
 4. Dostał 50e. Nie twierdzę, że nie uszkodziłem mu samochodu, ale był on już wcześniej uszkodzony więc zadośćuczynienie jak najbardziej stosowne. Dziękuję, pozdrawiam, dobranoc
 5. Nick: jergog Wiek: 18lat Staż: zaczynałem w 2016:) Nick osoby zawieszającej: AdriaNoo Serial: 393263225DEE26B2D87F5D750BF0A193 Powód zawieszenia licencji: NIE PRZEPISOWE LĄDOWANIE Opis sytuacji: Bardzo przepraszam, że złapałem laga i odbiłem się od budynku. po awaryjnym lądowaniu chciałem jak najszybciej zjechać z ulicy i wtedy myk cofnięcie licencji Dowody: Nie posiadam dowodów, że złapałem laga Coś od siebie: Chcę się tylko dowiedzieć czy da się zdjąć mi to cofnięcie, jeśli nie to nic nie poradzę:) Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...