Skocz do zawartości

KoprikV

Premium
 • Zawartość

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

27 Świetny Gość!

1 obserwujący

O KoprikV

 • Tytuł
  CJ
 • Urodziny 02.06.2005

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nick: KoprikV Link do profilu: https://panel.pylife.pl/gracz/443594 Serial: F32FD3C29147C21CA5A3C12C7EA80C53 Staż na serwie: Gracz od 7 miesięcy. Nick admina: |KOMIS|ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Bugowanie AFK Krótki opis sytuacji: wsiadłem na kuter i poszedłem na chwilę AFK ponieważ musiałem wyjść z psem Dowody: Nie mam dowodów Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Mogę zapłacić 30k
 2. Niestety nie mogę się zgodzić na taką karę. Uważam, że kara jest zbyt mocna jak na takie przewinienie. 2 miesiące temu byłem słusznie ukarany z bugowanie kutra tutaj się mogę zgodzić. Po rozpatrzeniu sprawy przez admina zostało mi zabrane 20k z konta tutaj link do apelacji: https://pylife.pl/forums/topic/316933-temat-zbanowany-pjkoprikv-przez-sapdprowned/?tab=comments#comment-2300932. Zostałem ukarany słuszną karą 20k. Tylko że jest różnica, bo tu bugowałem kuter i zarobiłem te pieniądze. A tutaj mamy sytuacje gdzie naliczasz mi 30k za to, że byłem afk, już nawet nie pamiętam czy miałem golda i premke czy nie. Ale to w takiej sytuacji mogłem na tym zarobić maksymalnie 1k tyle wyszłoby z golda i premki. Dodajmy do tego, że miałem jeszcze miesiąc bana. Kara dla mnie za sroga prosiłbym, aby to jeszcze raz przemyśleć. Najbardziej boli mnie to, że zrobiłem to nieświadomie. Po banie sprzed 2 miesięcy właśnie, żeby nie dostać bana za bugowania postanowiłem się zatrzymać na wodzie na chwile. I żeby uniknąć bana wpakowałem się w drugiego. Ja nawet nie miałem takich myśli, że nie można stanąć na chwile na wodzie. Zostawiłem tak kuter, bo myślałem, że szybko się uwinę i wrócę jeszcze, żeby było zapełnienie. A to, że jak się domyślam anty afk nie działa na wodzie to wybacz, ale nie mogłem tego wiedzieć.
 3. Nick: KoprikV Link do profilu: https://panel.pylife.pl/gracz/443594 Serial: F32FD3C29147C21CA5A3C12C7EA80C53 Staż na serwie: Gracz od 7 miesięcy. Nick admina: |KOMIS|ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Bugowanie AFK Krótki opis sytuacji: wsiadłem na kuter i poszedłem na chwilę AFK ponieważ musiałem wyjść z psem Dowody: Nie mam dowodów Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Nie wiedziałem, że nie można stać w miejscu na kutrze, doświadczony błędami z przeszłości przepraszam.
 4. To są pierwsze udokumentowane pojazdy bo każdy sobie tak może mówić
 5. https://imgur.com/a/TAfrquu Faggio https://imgur.com/a/vsOiXSG Alpha
 6. KoprikV

  Uwaga! Kra lodowa!

  https://imgur.com/a/TAfrquu POZDRO XDD
 7. słaba jakość audio z mikra bo przchwytywalo deafltowy mikro a nie ze słuchawek
 8. aktualnie posiadam 5k w godzine postaram sie jeszcze zarobic najwyzej od kogos wezme i później oddam
 9. przeczytałem dopiero teraz tę wiadomość ponieważ cały dzień byłem w szkole do 16 30
 10. Już sie robi, nie zostałem jeszcze odbanowany i aktualnie nie posiadam tyle.
 11. Nick: Link do profilu: https://pylife.pl/profile/37618-pjkoprikv/ Serial: F32FD3C29147C21CA5A3C12C7EA80C53 Staż na serwie: 258h 51m. Nick admina: |SAPD|Prowned Powód zbanowania: Bugowanie Klawiszy, nabijanie gold Krótki opis sytuacji: Widziałem jak inni, przedtem pływali w kółko ciągle pytałem się paru i powiedzieli mi, że kładą baterie na klawisze i idą afk a hajs się robi więc pomyślałem, że zrobię podobnie. Na Pylife lubiłem zarabiać lecz ten sposób wydawał mi się fajny. Dowody: brak Link do poprzedniego podania: Nie ma poprzedniego: Coś od siebie: Nie będe więcej tak robił. Będę zarabiał w inny sposób na tym serwerze. Chce się poprawić i grać na tym serwerze. Staram się aby być na tym serwerze często lecz ban mi w tym przeszkadza. Bardzo chiałbym uczestniczyć na tym serwerze bo jest jednym z lepszych rozrywek na moim komputerze.
 12. Nick: Link do profilu: https://pylife.pl/profile/37618-pjkoprikv/ Serial: F32FD3C29147C21CA5A3C12C7EA80C53 Staż na serwie: 258h 51m. Nick admina: |SAPD|Prowned Powód zbanowania: Bugowanie Klawiszy, nabijanie gold Krótki opis sytuacji: Widziałem jak inni, przedtem pływali w kółko ciągle pytałem się paru i powiedzieli mi, że kładą baterie na klawisze i idą afk a hajs się robi więc pomyślałem, że zrobię podobnie. Na Pylife lubiłem zarabiać lecz ten sposób wydawał mi się fajny. Dowody: brak Link do poprzedniego podania: Nie ma poprzedniego. Coś od siebie: Nie będe więcej tak robił. Będę zarabiał w inny sposób na tym serwerze. Chce się poprawić i grać na tym serwerze.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...