Skocz do zawartości

reniok

Gracz
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 CJ

O reniok

 • Tytuł
  CJ
 1. reniok

  Reniok zbanowany przez AFX

  Ale czytaj co ja pisze on nie ma maila i podaje zle maile czyli nie zresetować żadnego maila bo go nie ma, i nie nie próbuje się włamać bo nie gram na pylife ładne pół roku.A kolejna sprawa to to że nie umiem się wlamywac na konta
 2. reniok

  Reniok zbanowany przez AFX

  Ale nie wiem czy w ogóle to konto miał. Jest za młody aby mieć konto na tym forum, nie ma @maila, ma 10 lat, czy musi być problem z odbanowaniem, wiem nie gram na swoim koncie(reniok) ale jak będę kiedyś chciał grać to będę miał bana to moja brat nie ja czemu ja muszę za niego cierpieć moja wina ze on nie mógł się zalogować? Nie, ja mam swoje konto reniok, a on że jest głupi to zapomniał hasła, i wpisywał tyle razy i dostał bana.
 3. reniok

  Reniok zbanowany przez AFX

  Mój brat próbował się zalogować na swoje konto, którego prawdopodobnie nie miał, a to że jest młodszy to napisał z mojego konta apelacje, więc to nie na moje konto tylko na swoje próbował się zalogować.
 4. Nick: reniok Serial:2D8741006D1D58A3E5D9257F907492F4 Staż na serwie: 21h 15m. Nick admina: AFX Powód zbanowania:Wytlumacz na forum: nieudane logowania (12) na konta (3) w ostatnim czasie Krótki opis sytuacji: Próbowałem się zalogować na swoje konto i zapomniałem hasła albo mi usuneli :(. Dowody: Nie posiadam. Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Poprosze o unbana, ponieważ nie chce mieć bana na takim serwerze, z swojego powodu że próbowałem się zalogować na swoje konto.
 5. Nick: reniok Serial:2D8741006D1D58A3E5D9257F907492F4 Staż na serwie: 21h 15m. Nick admina: AFX Powód zbanowania:Wytlumacz na forum: nieudane logowania (12) na konta (3) w ostatnim czasie Krótki opis sytuacji: Brat próbował się kilka razy zalogować na swoje konto i bana dostał. Dowody: Nie posiadam. Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Poprosze o unbana, ponieważ nie chce mieć bana na takim serwerze, z powodu brata który próbował się zalogować na swoje konto.
×