Jump to content

R@pSoN

Player
 • Content Count

  220
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Świetny Gość!

1 Follower

About R@pSoN

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday 04/12/2002

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1430 profile views
 1. Ja osobiście uważam, że zostałem zbanowany niesłusznie, ale jeśli nie ma innej możliwości to również zgadzam się na zerowanie.
 2. Rozumiem, że ciężko w to uwierzyć, ale taka jest ta nieprawdopodobna prawda, zresztą z całym szacunkiem, ale nie masz dowodów, że rzekomo handlowaliśmy poza serwerem. My przedstawiliśmy Ci całą sprawę. Aby udowodnić prawdziwość konkursów podeślemy Ci filmiki. https://youtu.be/hox4HPi9Ls8 https://youtu.be/FysR4uQJW6o https://youtu.be/QrbGOvIn8Ag
 3. Może wydawać się to dziwne, Earles Ci wszystko wyjaśni, bo on ma filmiki z konkursami
 4. Wiem, to może tak wyglądać, ale po prostu wraz z Earlem postanowiliśmy ostatecznie zakończyć grę i rozdać kasę poprzez konkursy które ogłaszaliśmy na jakiego kanale YT.
 5. Nick: R@pSoN Serial: 15DE01D97136047FFBB9E8CFE4355544, 4EAB91E2008A1F2AA88120D3B3F66AA3 Staż na serwie: 5 lat Nick admina: lajoN Powód zbanowania: Handel poza serwerem, wysokie przelewy - wyjaśnij to na forum Krótki opis sytuacji: Proszę o dokładne przybliżenie mi sprawy, gdyż na serwerze nie było mnie od roku. Dowody: -------------- Link do poprzedniego podania: --------------- Coś od siebie: Podaję dwa seriale, ponieważ pierwszy jest mojego kolegi u którego się zalogowałem i piszę unban.
 6. Nie, nie jestem A Ty ?
 7. Tak, szkoda czasu. Przecież hajs na serwerze trzeba zarobić, prawda. Ja siedzę od 6 do 23 ? Weź mnie typie nie rozśmieszaj, zobacz sobie na statystyki na panel.pylife.pl i sobie porównaj inteligencie, mam nadzieję, że linka nie muszę wysyłać. Nie szczekam do Cb typie, po prostu nie mam zamiaru przejść obojętnie obok gościa, który ma coś do mnie. Nie umiesz odróżnić gry od reala, ok. Skrypty,a fizyka to nie to samo kolego. Powodzenia w zarabianiu.
 8. Nie dissuje swoich cycatów, tylko poprostu zapomniałem czegoś dopisać, inteligencie. Fizyka w grze nie ma nic wspolnego z fizyką realną. Jest ''odwzorowywana" ? Naprawdę w to wierzysz typie ? Nie mam zamiaru Ci tego tlumaczyc, za duzo pisania, a do Cb i tak to nie dojdzie. Wcale nie siedzisz dlugo na serwerze ? Aha... jasne. Najlepsze jest to, ze kazdy no-life tak pisze, a potem tylko widać jego statystyki, naprawde nie musisz sie wstydzić, ze lubisz zagrać, każdy lubi. Nie nagram, z tego powodu iż obecnie nie mam kasy na taki wydatek jak chociażby elegy z mk3. Widzisz typie, żebym dissował jakiś swój cytat ? Ja nie.
 9. A co prawdziwe życie ma do tej gry gościu ? Gra, a życie to wgl co innego typie, wiec mi nie pisz o prawach fizyki w życiu, a co do gry, to ja kiedyś testowałem bulleta najpierw na tył, potem na przód i na przód miało lepszy start. A Ty naucz sie odróżniać grę od prawdziwego życia, chyba, że Twoje życie to tylko gra, ale to już Twoja osobista sprawa w którą nie wnikam. I najlepiej nie kieruj sie innymi tylko sam sprawdź, najpierw na tył potem na przód, zobacz na którym napędzie będzie szybciej startował.
 10. Tylko gdybyś nie zauważył, to z napędem na przód bedzie miał lepszy start niż z napędem na tył. Porównaj sobie. A właśnie, nie podsyłaj mi filmików z realnego życia, ponieważ gdybyś nie zauważył gra różni się trochę od reala.
 11. Nie wiem o co Ci chodzi z tym ,,ehh'', pie****nięcie w sensie, że miał by dobry start. Jakbyś mógł wyjaśnić o co Ci chodzi to byłoby miło
×
×
 • Create New...