Jump to content

KameradenHier

Player
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 CJ

About KameradenHier

 • Rank
  CJ
 • Birthday 06/30/2002

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Kraków

Recent Profile Visitors

327 profile views
 1. Nick: ZbysiuZStajni Serial: 5D38C7BF7A0D9B8B61D7721B9215BB94 Staż na serwie: 350h (1.5roku) Nick admina: AFX Powód zbanowania: Wytlumacz na forum: nieudane logowania (10) na konta (4) w ostatnim czasie Krótki opis sytuacji: Tak jak pisałem w poprzednich 2 apelacjach był to włam na mój komputer bez mojej wiedzy, cieszę się że sprawa na tyle się rozwiązałą że dostałem bana na 14dni lecz chciałbym z całego serca prosić o jego skrócenie gdyż bardzo zależy mi na tym unbanie ponieważ w tą sobotę (6.04.19) jest organizowane G1 w którym chciałbym uczestniczyć ponieważ ostatnie przegapiłem. Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Proszę o skrócenie tego bana, niech to będzie moja ostatnia szansa na tym serwerze do wykazania się,oraz pokazania że nie był to mój zamiar tylko poprostu włam na mój komputer, poprzednią apylkę pisał mój brat. Przepraszam jeszcze raz w imieniu mojego brata. Błagam o wyrozumiałość gdyż ten unban jest dla mnie priorytetem.
 2. Nick: ZbysiuZStajni Serial: 5D38C7BF7A0D9B8B61D7721B9215BB94 Staż na serwie: 350h (1.5roku) Nick admina: AFX Powód zbanowania: Wytlumacz na forum: nieudane logowania (10) na konta (4) w ostatnim czasie Krótki opis sytuacji: Włączyłem komputer mojego brata kiedy nie był w domu. Nie wiedziałem jako on ma nazwe konta i zaczolem wpisywac nicki przypadkowych graczy i jakies rozne haslo bo myślałem że będzie to konto na którym gra moj brat i wtedy zostalem zablokowany za tak naprawde nie wiedzialem za co, kiedy moj brat wrocil do domu byl bardzo zaskoczony dlaczego dostal blokade to ja mu powiedzialem ze nie znalem jego loginu ani hasla, nie gralem nigdy na pylifie i niewiedzialem nawet za to cos konto moze zostac zablokowane. Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: bardzo przepraszam za to co zrobiłem było to nie dobre zachowanie ze mojej strony poniewaz to konto nie nalezy do mnie. Chcę przeprosic administracje poniewaz takie zachowanie jest karygodne oraz prosic o odblokowanie konta mojego brata ponieważ on nigdy by czegoś takiego nie zrobil byla to moja wina że weszedłem na jego komputer bez pozwolenia i zaczolem mu w nim grzebać. Obiecuje że taka sytuacja z mojej winy się nigdy juz nie przytrafi bo nie jest to wina mojego brata tylko moja.
 3. Nick: ZbysiuZStajni Serial: 5D38C7BF7A0D9B8B61D7721B9215BB94 Staż na serwie: 350h (1.5roku) Nick admina: AFX Powód zbanowania: Wytlumacz na forum: nieudane logowania (10) na konta (4) w ostatnim czasie Krótki opis sytuacji: Witam, sytuacja wyglądała tak że przyszedłem do domu po godzinnym treningu odpaliłem mta i wyświetliła mi się notatka że zostałem zbanowany, zaskoczyło mnie to gdyż przez ten czas nie było mnie na serwerze, lecz przypomniałem sobie że mój młodszy brat również posiada dostęp do komputera a więc spytałem czy cokolwiek robił i on przyznał mi się że logował się na cudze konto bo myślał że się zaloguje, nie ukrywam że jestem bardzo zaskoczony jego poziomem rozumowania gdyż dostałem bana w niecałą godzinę, chciałbym dopisać że zostawiłem włączony komputer lecz nie jest to moja wina. Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Brak Coś od siebie: Cała ta sytuacja bardzo mnie zdenerwowała, ponieważ bardzo lubię grać na pylifie i nigdy bym na coś takiego nie wpadł. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji gdyż naprawdę nie jest to moja wina a poza pylifem nie mam żadnego zajęcia na wolny czas, a gdy takowy mam to siedzę na waszym serwerze. W imieniu mojego brata przepraszam i proszę o wyrozumiałość ponieważ takie zachowanie już nigdy się nie powtórzy
 4. Nick: Kajtek.pro Staż: 329h (ok 1,5 roku) Serial: 5D38C7BF7A0D9B8B61D7721B9215BB94 Nick osoby zawieszającej: |JINNO|Capik Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd Opis sytuacji: Jechałem sobię autostradą lv gdy pomyliły mi się pasy i pojechałem przez przypadek pod prąd, przejechałem tak około 6 sekund i nie chciałem ani nie miałem celu nikogo staranować gdyż nabijałem taksometr, nie miało to być celowe a jako że zrobiłem to nie świadomie postanowiłem nie zawracać się ,przejechać już do końca aby skrócić trasę. Nie staranowałem przy tym ani jednego gracza oraz jak napisałem nie było to celowe! Dowody: Nie posiadam Coś od siebie: Zwracam się z wielką wyrozumiałością do administratora Capik'a o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku gdyż nie chciałem tak postąpić, wręcz obiecuję poprawę że nie będe już nigdy skracał drogi nawet jeżeli nie było to zamierzone tak jak wyżej wspomniałem. Pozdrawiam resztę administracji pylife'a oraz graczy którzy ten wniosek czytają
 5. Nick: Mudzynn Staż: 11 miesięcy Serial: 5D38C7BF7A0D9B8B61D7721B9215BB94 Nick osoby zawieszającej: |KOMIS|ZIELUNINIO92 Powód zawieszenia prawa jazdy: Notoryczne taranowanie po każdej odwieszonej karze. Źródło: Opis sytuacji: Witam, ostatni miesiąc na pylife spędziłem notorycznie taranując innych graczy, za co bardzo żałuję ponieważ nie na tym ta gra polega. Kilka razy staranowałem na giełdzie paru graczy po czym zaczołem uciekać ,krócej mówiąc taranowałem celowo za co bardzo żałuje i chciałbym przeprosić gracza |SMSA|KOMIS|KILLY za aroganckie zachowanie. Dowody: W postaci filmiku, który nagrał |SMSA|KOMIS|KILLY https://www.youtube.com/watch?v=O7Dg-rcCcyM Coś od siebie: Chciałbym również przeprosić innych graczy których kiedykolwiek staranowałem, oraz Adminów pylife. Chcę powrócić do normalnej gry na serwerze, oraz rozpocząć serie na yt odnośnie życia z pylifea. Proszę o wyrozumiałość i pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji.
 6. Nick: Kajtek.pro Staż: 11 miesięcy Serial: 5D38C7BF7A0D9B8B61D7721B9215BB94 Nick osoby zawieszającej: |KOMIS|ZIELUNINIO92 Powód zawieszenia prawa jazdy: Notoryczne taranowanie po każdej odwieszonej karze. Opis sytuacji: Witam, ostatni miesiąc na pylife spędziłem notorycznie taranując innych graczy, za co bardzo żałuję ponieważ nie na tym ta gra polega. Kilka razy staranowałem na giełdzie paru graczy po czym zaczołem uciekać ,krócej mówiąc taranowałem celowo za co bardzo żałuje i chciałbym przeprosić gracza |SMSA|KOMIS|KILLY za aroganckie zachowanie. Dowody: W postaci filmiku, który nagrał |SMSA|KOMIS|KILLY https://www.youtube.com/watch?v=O7Dg-rcCcyM Coś od siebie: Chciałbym również przeprosić innych graczy których kiedykolwiek staranowałem, oraz Adminów pylife. Chciałbym powrócić do normalnej gry na serwerze, oraz rozpocząć serie na yt odnośnie życia z pylifea. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji.
×
×
 • Create New...