Jump to content

foxiokoxio

Player
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

About foxiokoxio

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. tak, chociaż dało by rade skrócić tego muta bo będą ferie?
 2. Nick: foxiokoxioQ Link do profilu: O ile masz do niego Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : 491FC0E1ABA4A76EDEC684E79E1752E4 Staż na serwerze: 1rok Nick admina: Vaspe Powód zbanowania: Cbk Krótki opis sytuacji: Obraziłem admina pod wpływem emocij przez reporta gdy zostalem nie slusznie ukarany. Staranowalem goscia na giełdzie po czym zaplacilem za szkody, i nagle otrzymałem zakaz prowadzenia pojazdow. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Załuje ze tak postapilem to byl moj 1 raz i mysle ze za 30 dni to za duzo. Prosil bym o skrucenie bana lub jego calkowite zdjecie.
 3. Nick: foxiokoxioQ Link do profilu: O ile masz do niego Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : 491FC0E1ABA4A76EDEC684E79E1752E4 Staż na serwerze: 1rok Nick admina: Vaspe Powód zbanowania: Cbk Krótki opis sytuacji: Obraziłem admina pod wpływem emocij przez reporta gdy zostalem nie slusznie ukarany. Staranowalem goscia na giełdzie po czym zaplacilem za szkody, i nagle otrzymałem zakaz prowadzenia pojazdow. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Załuje ze tak postapiłem. Wiecej tak nie postąpie. Prosiłbym o skrocenie bana lub całkowite odbanowanie, uwazam ze 30 dni za taki moj 1 blad pod wplywem emocij to za duzo.
 4. Nick: foxiokoxioQ Link do profilu: O ile masz do niego Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : 739BF99FF9267F923478D9FB2R17R794 Staż na serwerze: 1rok Nick admina: Vaspe Powód zbanowania: Cbk Krótki opis sytuacji: Obraziłem admina pod wpływem emocij przez reporta gdy zostalem nie slusznie ukarany. Staranowalem goscia na giełdzie po czym zaplacilem za szkody, i nagle otrzymałem zakaz prowadzenia pojazdow. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Załuje ze tak postapiłem. Wiecej tak nie postąpie. Prosiłbym o skrocenie bana lub całkowite odbanowanie, uwazam ze 30 dni za taki moj 1 blad pod wplywem emocij to za duzo.
 5. Nick: foxiokoxioQ Link do profilu: O ile masz do niego Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : 739BF99FF9267F923478D9FB2R17E794 Staż na serwerze: 1rok Nick admina: Vaspe Powód zbanowania: Cbk Krótki opis sytuacji: Obraziłem admina pod wpływem emocij przez reporta gdy zostalem nie slusznie ukarany. Staranowalem goscia na giełdzie po czym zaplacilem za szkody, i nagle otrzymałem zakaz prowadzenia pojazdow. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Załuje ze tak postapiłem. Wiecej tak nie postąpie. Prosiłbym o skrocenie bana lub całkowite obramowanie, uwazam ze 30 za taki moj 1 blad pod wplywem emocij to za duzo.
 6. Nick: foxiokoxioQ Link do profilu: O ile masz do niego Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : 739BF99FF9267F923478D9FB2R17E794 Staż na serwerze: 1rok Nick admina: Vaspe Powód zbanowania: Cbk Krótki opis sytuacji: Obraziłem admina pod wpływem emocij przez reporta gdy zostalem nie slusznie ukarany. Staranowalem goscia na giełdzie po czym zaplacilem za szkody, i nagle otrzymałem zakaz prowadzenia pojazdow. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Załuje ze tak postapiłem. Wiecej tak nie postąpie. Prosiłbym o skrocenie bana lub całkowite obramowanie, uwazam ze 30 za taki moj 1 blad pod wplywem emocij to za duzo.
 7. Nick: |DW|foxiokoxio Staż: około rok Serial: 739BF99FF9267F923478D9FB2E17E794 Nick osoby zawieszającej: |SMSA|Agata Powód zawieszenia prawa jazdy: Rzekome taranowanie Opis sytuacji: Miałem wysoki ping i jadąc wyskoczył mi Network Trouble i przywalilem lekko w tył jakiegos typa Dowody: Brak Coś od siebie: No jest problem bo zabrano mi prawko a temu typowi nawet auta nie uszkodzilem a wiadomo ze bez auta na pylife tak srednio sie gra
 8. Nick: |DW|foxiokoxio Link do profilu: https://pylife.pl/profile/37937-foxiokoxio/ Serial: 739BF99FF9267F923478D9FB2E17E794 Staż na serwie: Około roku nie wliczając przerwy Nick admina: |SMSA|Agata Powód zbanowania: Rzekome taranowanie Krótki opis sytuacji: Miałem wysoki ping i jadąc wyskoczył mi Network Trouble i przywalilem lekko w tył jakiegos typa Dowody: Brak :( Coś od siebie: No jest problem bo zabrano mi prawko a temu typowi nawet auta nie uszkodzilem a wiadomo ze bez auta na pylife tak srednio sie gra Przepraszam ale dopiero zapoznaje sie z forum i dodalem zla apelacje
×
×
 • Create New...