Skocz do zawartości

foxiokoxio

Gracz
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 CJ

O foxiokoxio

 • Tytuł
  CJ

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. tak, chociaż dało by rade skrócić tego muta bo będą ferie?
 2. Nick: foxiokoxioQ Link do profilu: O ile masz do niego Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : 491FC0E1ABA4A76EDEC684E79E1752E4 Staż na serwerze: 1rok Nick admina: Vaspe Powód zbanowania: Cbk Krótki opis sytuacji: Obraziłem admina pod wpływem emocij przez reporta gdy zostalem nie slusznie ukarany. Staranowalem goscia na giełdzie po czym zaplacilem za szkody, i nagle otrzymałem zakaz prowadzenia pojazdow. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Załuje ze tak postapilem to byl moj 1 raz i mysle ze za 30 dni to za duzo. Prosil bym o skrucenie bana lub jego calkowite zdjecie.
 3. Nick: foxiokoxioQ Link do profilu: O ile masz do niego Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : 491FC0E1ABA4A76EDEC684E79E1752E4 Staż na serwerze: 1rok Nick admina: Vaspe Powód zbanowania: Cbk Krótki opis sytuacji: Obraziłem admina pod wpływem emocij przez reporta gdy zostalem nie slusznie ukarany. Staranowalem goscia na giełdzie po czym zaplacilem za szkody, i nagle otrzymałem zakaz prowadzenia pojazdow. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Załuje ze tak postapiłem. Wiecej tak nie postąpie. Prosiłbym o skrocenie bana lub całkowite odbanowanie, uwazam ze 30 dni za taki moj 1 blad pod wplywem emocij to za duzo.
 4. Nick: foxiokoxioQ Link do profilu: O ile masz do niego Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : 739BF99FF9267F923478D9FB2R17R794 Staż na serwerze: 1rok Nick admina: Vaspe Powód zbanowania: Cbk Krótki opis sytuacji: Obraziłem admina pod wpływem emocij przez reporta gdy zostalem nie slusznie ukarany. Staranowalem goscia na giełdzie po czym zaplacilem za szkody, i nagle otrzymałem zakaz prowadzenia pojazdow. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Załuje ze tak postapiłem. Wiecej tak nie postąpie. Prosiłbym o skrocenie bana lub całkowite odbanowanie, uwazam ze 30 dni za taki moj 1 blad pod wplywem emocij to za duzo.
 5. Nick: foxiokoxioQ Link do profilu: O ile masz do niego Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : 739BF99FF9267F923478D9FB2R17E794 Staż na serwerze: 1rok Nick admina: Vaspe Powód zbanowania: Cbk Krótki opis sytuacji: Obraziłem admina pod wpływem emocij przez reporta gdy zostalem nie slusznie ukarany. Staranowalem goscia na giełdzie po czym zaplacilem za szkody, i nagle otrzymałem zakaz prowadzenia pojazdow. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Załuje ze tak postapiłem. Wiecej tak nie postąpie. Prosiłbym o skrocenie bana lub całkowite obramowanie, uwazam ze 30 za taki moj 1 blad pod wplywem emocij to za duzo.
 6. Nick: foxiokoxioQ Link do profilu: O ile masz do niego Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : 739BF99FF9267F923478D9FB2R17E794 Staż na serwerze: 1rok Nick admina: Vaspe Powód zbanowania: Cbk Krótki opis sytuacji: Obraziłem admina pod wpływem emocij przez reporta gdy zostalem nie slusznie ukarany. Staranowalem goscia na giełdzie po czym zaplacilem za szkody, i nagle otrzymałem zakaz prowadzenia pojazdow. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Załuje ze tak postapiłem. Wiecej tak nie postąpie. Prosiłbym o skrocenie bana lub całkowite obramowanie, uwazam ze 30 za taki moj 1 blad pod wplywem emocij to za duzo.
 7. Nick: |DW|foxiokoxio Staż: około rok Serial: 739BF99FF9267F923478D9FB2E17E794 Nick osoby zawieszającej: |SMSA|Agata Powód zawieszenia prawa jazdy: Rzekome taranowanie Opis sytuacji: Miałem wysoki ping i jadąc wyskoczył mi Network Trouble i przywalilem lekko w tył jakiegos typa Dowody: Brak Coś od siebie: No jest problem bo zabrano mi prawko a temu typowi nawet auta nie uszkodzilem a wiadomo ze bez auta na pylife tak srednio sie gra
 8. Nick: |DW|foxiokoxio Link do profilu: https://pylife.pl/profile/37937-foxiokoxio/ Serial: 739BF99FF9267F923478D9FB2E17E794 Staż na serwie: Około roku nie wliczając przerwy Nick admina: |SMSA|Agata Powód zbanowania: Rzekome taranowanie Krótki opis sytuacji: Miałem wysoki ping i jadąc wyskoczył mi Network Trouble i przywalilem lekko w tył jakiegos typa Dowody: Brak :( Coś od siebie: No jest problem bo zabrano mi prawko a temu typowi nawet auta nie uszkodzilem a wiadomo ze bez auta na pylife tak srednio sie gra Przepraszam ale dopiero zapoznaje sie z forum i dodalem zla apelacje
×
×
 • Dodaj nową pozycję...