Jump to content

GiorgioArmex

Player
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Dobra

About GiorgioArmex

 • Rank
  CJ
 • Birthday 04/29/1990

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Kraków
 • Zainteresowania
  Historia,Motoryzacja,Minecraft

Recent Profile Visitors

479 profile views
 1. Jak znajdzie mi ktoś Perenniala na giełdzie LS poniżej  75k przebiegu , to przysięgam !

  Zapłace 500 euro.(Jeśli ktoś znajdzie taki cud to wystarczy pokazać screenshotta pod tym postem)

  1. |SAPD|Leviaczek

   |SAPD|Leviaczek

   Stawka warta wiele XD

  2. KustoszYerbaMate

   KustoszYerbaMate

   za taka kwote to ja wbijam na serwer i kampie przy wejsciu cala noc!

  3. Nayarany

   Nayarany

   znajdź mi z przebiegiem poniżej 92k to Ci flaszkę postawie xd

 2. Dawid "Rekin Biznesu" Łoboda
 3. Musisz podać wzór , wiem to ze swojego doświadczenia Nick: Staż: Serial: Nick osoby zawieszającej: Powód zawieszenia prawa jazdy: Opis sytuacji: Dowody: Coś od siebie:
 4. Nick: GiorgioArmex Staż: 3 tygodnie Serial: 108B5238BECA1C9D042DDA4E6542BF33 Nick osoby zawieszającej: Robson002 Powód zawieszenia prawa jazdy: Troll Giełda LS (5 dni) Opis sytuacji: Ustawiłem auto Sabre za 11 dolarów na giełdzie ls. Raczej jest to mało prawdopodobne abym za tyle to auto sprzedał.Sam nikogo nie zachęcałem a jedyne chciałem sprawdzić , jak wygląda pasek wyposażenia gdyż kupiłem ok 10 minut wcześniej tuning rh1. Oczywiście od razu po wystawieniu tzw.''Sępy'' pisały mi pm w sprawie tego sabra , ba nawet proponowali mi za niego około 5k , co wydaje się chyba kwotą niedostateczną za takie auto.Oznajmiłem im że auto nie jest na sprzedaż i od razu hurr durr że za to banik jest itp.Dlatego więc powtarzam , nie było to celowe i nie można tego nazwać trollem to auto stało około 20-30 sekund w dodatku na samym końcu parkingu , nikogo nie trollowałem i nawet nie zaczynałem negocjacji gdyż to mijało się z moim celem.A celem było sprawdzenie jak RH1 wygląda na pasku wyposażenia. Dowody:Nie posiadam gdyż ta akcja była całkowicie przypadkowa i nie sądziłem że ktoś się o to dopieprzy Coś od siebie: Sama reakcja admina była całkowicie niekompetentna , żadnej wymiany zdań nawet słów , całkowicie mnie ignorował a do niego pisałem od razu po banie (chodzi mi o czat a nie pm).Zabrał sobie moje auto tak o , nawet na mnie nie spojrzał i w dodatku auto poniosło uszkodzenia gdyż wielki "adminek hurr durrek" nie zatrzymał auta, bo po co niech lepiej żeby płacił.Chciałbym jeszcze dodać od siebie że ten adminek pomimo oznajmienia że mi odda licencje na L1 (gdyż podałem dowody mojej niewinności ) , nie oddał i musiałem czekać 1 dzień czyli w terminie kiedy miałem odzyskać licencje prawnie. To całkowicie jest nie na miejscu zauważając że ban trwa 5 dni. A takie uszkodzenia pojazdu innej osoby 3 dni.To jest kpina że to drugie coś jest krótsze a i jeszcze kosztuję skrzywdzonego.Dlatego się zgłaszam z prośba o bynajmniej zdjęcie kary albo przynajmniej skrócenia.Bo 5 dni za taką ogólną błahostkę jest czymś niemoralnym i nie ma to żadnego sensu.Taka jazda pod prąd trwa 1 dzień xD , w dodatku pewnie sprawca jest znajdowany i banowany po paru pięknych kilometrach , co pewnie w trakcie tych kilometrów nieraz uszkodził komuś auto.
 5. Cała prawda o SAPD 🤯

  pobrane.png

 6. Może tak umiejętna administracja i piękni informatycy potrafili by wstawić bankomaty na lotniskach ? Nie przeszkadza to w ruchu , a często gracze muszą pożyczać od innych lub jechać na giełde aby wypłacić pieniążki, tutaj mam na myśli przypadek Lotniska LS .

 7. Nick: GiorgioArmex Staż: 3 tygodnie Serial: 108B5238BECA1C9D042DDA4E6542BF33 Nick osoby zawieszającej: Robson002 Powód zawieszenia prawa jazdy: Troll Giełda LS (5 dni) Opis sytuacji: Ustawiłem auto Sabre za 11 dolarów na giełdzie ls. Raczej jest to mało prawdopodobne abym za tyle to auto sprzedał.Sam nikogo nie zachęcałem a jedyne chciałem sprawdzić , jak wygląda pasek wyposażenia gdyż kupiłem ok 10 minut wcześniej tuning rh1. Oczywiście od razu po wystawieniu tzw.''Sępy'' pisały mi pm w sprawie tego sabra , ba nawet proponowali mi za niego około 5k , co wydaje się chyba kwotą niedostateczną za takie auto.Oznajmiłem im że auto nie jest na sprzedaż i od razu hurr durr że za to banik jest itp.Dlatego więc powtarzam , nie było to celowe i nie można tego nazwać trollem to auto stało około 20-30 sekund w dodatku na samym końcu parkingu , nikogo nie trollowałem i nawet nie zaczynałem negocjacji gdyż to mijało się z moim celem.A celem było sprawdzenie jak RH1 wygląda na pasku wyposażenia. Dowody:Nie posiadam gdyż ta akcja była całkowicie przypadkowa i nie sądziłem że ktoś się o to dopieprzy Coś od siebie: Sama reakcja admina była całkowicie niekompetentna , żadnej wymiany zdań nawet słów , całkowicie mnie ignorował a do niego pisałem od razu po banie (chodzi mi o czat a nie pm).Zabrał sobie moje auto tak o , nawet na mnie nie spojrzał i w dodatku auto poniosło uszkodzenia gdyż wielki "adminek hurr durrek" nie zatrzymał auta, bo po co niech lepiej żeby płacił.Chciałbym jeszcze dodać od siebie że ten adminek pomimo oznajmienia że mi odda licencje na L1 (gdyż podałem dowody mojej niewinności ) , nie oddał i musiałem czekać 1 dzień czyli w terminie kiedy miałem odzyskać licencje prawnie. To całkowicie jest nie na miejscu zauważając że ban trwa 5 dni. A takie uszkodzenia pojazdu innej osoby 3 dni.To jest kpina że to drugie coś jest krótsze a i jeszcze kosztuję skrzywdzonego.Dlatego się zgłaszam z prośba o bynajmniej zdjęcie kary albo przynajmniej skrócenia.Bo 5 dni za taką ogólną błahostkę jest czymś niemoralnym i nie ma to żadnego sensu.Taka jazda pod prąd trwa 1 dzień xD , w dodatku pewnie sprawca jest znajdowany i banowany po paru pięknych kilometrach , co pewnie w trakcie tych kilometrów nieraz uszkodził komuś auto.
 8. To były czasy...

 9. Nick:GiorgioArmex Staż: Około 2.5 tygodnia Serial: Twój numer seryjny to: 108B5238BECA1C9D042DDA4E6542BF33 Nick osoby zawieszającej: Robson002 Powód nałożenia kary: Lądowanie na drodze Opis sytuacji: Podczas pracy na L1 w okolicach Las Venturas , zauważyłem łódkę leżącą nie na morzu ale na drodze (był to prawdopodobnie prywatny pojazd , bo na kutra to nie wyglądało) zaskoczony tą sytuacją chciałem na napisać na czacie "XDDD" jednakże cały panel miałem wyłączony (chodzi mi klawisz F8).I przez mój błąd przypadkowo wysiadłem z samolotu na około 15 metrów,oczywiście się zabiłem a samolot praktycznie wyładował na tą łodż. Po całej sytuacji natychmiast powiadomiłem o tym administrację poprzez napisanie reporta na samego siebie,a w niespodziance 10-15 sekund pożniej dostałem zakaz na L1 (3 dni).Z samym banującym prowadziłem konserwację jednakże w ciągu tych 5 godzin nie dostałem odpowiedzi co i jak. Dowody: Nie posiadam , aczkolwiek sam Robson002 widział tą łódkę , swoją drogą bardzo ciekawe że bardziej zainteresował się moim samolotem niż tą łódka będąca ok 15 metrów poza morzem (Ale to tylko takie moje spostrzeżenie) Coś od siebie:Wszystko powyżej od siebie napisałem,jak to było. Link do poprzedniej apelacji:
 10. Tak ja w temacie.Zastanawiam się nad jego kupnem.😍
 11. Model pojazdu: - Przebieg: obojętny Cena: do 20k Felgi: zależy od auta Coś od siebie: Zdecydowanie wolałbym sedana albo bynajmniej jakieś cabrio (choc każdą propozycję rozważe)
×
×
 • Create New...