Jump to content

pazzi926

Player
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About pazzi926

 • Rank
  CJ
 1. Nick: lmutelMichal2010 Staż: około rok Serial: A22C2F95EA64DFCFAEB9625CA4709A44 Nick osoby zawieszającej: FapaSmerf. Powód zawieszenia prawa jazdy: taran Opis sytuacji: na prostej mnie troche zlagowalo, co poskutkowalo spowodowaniem wypadku, a mianowicie moj kolega przywalil mi w tyl samochodu. Dowody: Coś od siebie: Spowodowałem wypadek przez laga, uderzył we mnie mój kolega, więc nie ma żadnego problemu z rekompensatą za szkody. Proszę o zwrot prawa jazdy.
 2. Nick: Michal2010 Wiek: 17 Serial: A22C2F95EA64DFCFAEB9625CA4709A44 Staż:Około roku Powód zmutowania : chamstwo, wyzwiska, poniżane Krótki opis sytuacji:Zaczeło się to tak, że staliśmy na Dohety na mechaniku z kolegami bo kolega był zatrudniony i pracował więc mu pomagaliśmy jak ktoś przyjechał to autko ładnie wypolerowaliśmy i pomogliśmy jak jakiś gracz przyszedł to go zawieźliśmy jak był nowy lub coś. Nagle przyszła ta Pani bodajże Babulka i zajeła 2 stanowisko więc poszliśmy była mała wymiana zdań bo nie mówię, że nie ale jestem troche narwany i poniosło mnie... Potem ta Pani Babulka powiedziała cytuje "ide spuścić kreta do kibla" coś takiego i ustała w róg przy koledzi stanowisku na Doherty, więc jeżeli była afk to z kolegą podeszliśmy i zaczeliśmy wpisywać bodajże emotke /bije2 dla zabawy no, ale ta Pani nie wiadomo czemu napisała oid razu, że widzimy się na forum i odbiegła, a to było dla zabawy więc się bardzo zdenerwowałem i podbiegłem w jej strone i napisałem że jest puszczalska ale przysięgam że to było z nerwów... Dowody: Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Uważam że zawiniłem w tej sprawie, lecz byłem licznie prowokowany przez oskarżyciela i moim zdaniem taka kara jest zbyt wygórowana. Oczywiście żałuję swojego postępowania i obiecuję poprawę. Liczę na zdjęcie kary.
 3. Nick: KrasuckiMartin Staż: 6 miesięcy Serial: A22C2F95EA64DFCFAEB9625CA4709A44 Nick osoby zawieszającej: |SMSA|Beezy Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie. Opis sytuacji: Minimalnie zahaczyłem o inne auto podczas zawracania. Dowody: Nie posiadam Coś od siebie: Nie zauważylem drugiego auta podczas zawracania, była to jednorazowa akcja. Proszę o zwrot prawa jazdy.
×
×
 • Create New...