Jump to content

Volvos*

Player
 • Content Count

  627
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1028 Świetny Gość!

7 Followers

About Volvos*

 • Rank
  Lance Vance
 • Birthday 06/06/1998

Komunikatory

 • Numer GG
  57139273

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Podlasie
 • Zainteresowania
  Motoryzacja.
  Rolnictwo.

Recent Profile Visitors

6452 profile views
 1. Czy administracja rcon do mi szansę na grę na tym serwerze wydałem jednak trochę pieniędzy na konta Gold i premium lecz nie na handel poza serwerem.
 2. No nie zrobiłem ale chciał bym dostać ub i pograć na serwerze. Więc pomyślałem że jak napiszę że to zrobiłem to może dostane ub
 3. Nick: Volvos* Serial: 640A9F41246D188373D1ADD372E793F4 Staż na serwie: Gracz od 5 lat. Łączny czas gry: 4402h 2m. Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Gotówka od handlarza .SiMoN. Krótki opis sytuacji: Przelana gotówka od Simon Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Bardzo proszę o wyjaśnienie mi paru spraw i danie mi jakiejś szansy na unbana. o co miało tu chodzić ? napisałem prawdę i nikt mi nie wieży. Napisałem że się przyznaję do tego i poprosiłem o mozliwość wyzerowania konta też nic @BloodLine_ zdecyduj się w końcu.
 4. Nick: Volvos* Serial: 640A9F41246D188373D1ADD372E793F4 Staż na serwie: Gracz od 5 lat. Łączny czas gry: 4402h 2m. Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Gotówka od handlarza .SiMoN. Krótki opis sytuacji: Tak przyznaję się bo widzę że innej opcji nie ma. Jeśli można poproszę o wyzerowanie mi konta. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Bardzo przepraszam że tak zrobiłem bardzo tego żałuję i wiem że nigdy tego nie zrobię i nie zrobiłem ale cóż.
 5. A co do tego dodam jeszcze że po prostu był dobrym przyjacielem dlatego pożyczył bo mógł wszystko sprzedać. A ja jedynie jakieś pieniądze co wydałem na gre to jest zakup premium/gold.
 6. Nie rozumiem dlaczego macie na myśli o jakiejś ustawce o sprzedaży dowiedziałem się dopiero wtedy gdy sam otrzymałem bana i zobaczyłem skargę. Gdybym wiedział wcześniej że gracz sprzedawał gotówkę to bym te pieniądze przelał mu jak najszybciej ale jest niestety jak jest. Pożyczyłem jak już mówiłem bo chciałem trochę rozwinąć się handlowo, na autach straciłem przez całą moją rozgrywkę może z 2 miliony może mniej może więcej nw nie liczę tego. Uważam że mogłem nie pożyczać bo jednak z czasem samemu można dojść do takiej sumy. Od siebie dodam tyle że nie żałuję tych aut bogatych tylko najbardziej zależy mi na tych co dostałem z pamiętnych okazji czyli Mese na 18 urodziny od VHS i Grendale na święta . I chciał bym dostać UB gdyż chce wrócić do znajomych pograć z nimi razem jak to było kiedyś w starej ekipie. Taka jest prawda Pozdrawiam
 7. No tylko ja napisałem prawdę. Z Simonem znam się już dosyć sporo i rozmawiałem z nim że i tak będzie sb robił przerwę lub może skończy grę i zapytałem go czy nie pożyczy mi kasy na rozwinięcie handlu na giełdzie. Więc nie widzę w czym problem. A to że niby mogłem kupić te pieniądze to poco. Ja powiem tak mam większą motywacje na zarabianie gdy jestem w długach bo wtedy trzeba to spłacić a że Simon nie powiedział mi na kiedy miał bym go oddać to próbowałem dalej zarabiać.
 8. Napisz z tym problemem na tego mail <afx@pylife.pl>
 9. Nie gdyż nie nagrywam rozmów i robiłem komputer i jest po formacie. Ale może nie przedłużając tego powiecie mi werdykt czy na coś jeszcze mam odp?
 10. Rozmowa była prowadzona na Ts3 a to jest tylko zapis w logach. A gotówką była na rozwinięcie zarobku na autach.
 11. Nick: Volvos* Serial: 640A9F41246D188373D1ADD372E793F4 Staż na serwie: Gracz od 5 lat. Łączny czas gry: 4402h 2m. Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Gotówka od handlarza .SiMoN. Krótki opis sytuacji: Domyślam się że chodzi o pożyczoną gotówke w wysokości 580k od gracza Simon gdyż znamy się ponad 3 lata Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Apelację piszę dopiero teraz ze względu że zbyt nie miałem czasu na granie (praca) lecz teraz mam więcej czasu. Co do tej kwoty to mogę ją oddać w przeciągu jakiś dni gdyż wiem że miałem jakąś gotówkę i 3 dosyć sporo warte pojazdy. Chciał bym wrócić do gry na tym serwerze, włożyłem w niego trochę swojego czasu oraz pieniędzy. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji Volvos*
 12. Dzięki za nominację @Ayahuasca. Nominuję @|SAPD|Guziol542.RsZ @Tioman.RsZ @|SGSP|Rebrow.RsZ
 13. Tyle roboty w polu że nawet wolnego niema xD 

  Pozdrawiam rolników :D 

  1. Show previous comments  1 more
  2. WariatDrogowy

   WariatDrogowy

   Też to znam...

  3. |NT|TrondoZPL

   |NT|TrondoZPL

   Panie kochany woda to się gotuje szybcij niż w czojniku 

    

  4. mucha*

   mucha*

   pracuj i wracaj na pc :P

×
×
 • Create New...