Jump to content

|DW|drey*

Player
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About |DW|drey*

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

98 profile views
 1. Lokalizacja: Fort CarsonLink do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/274Cena za dobę: 120€Cena za nieruchomość: 2k do negoNazwa nieruchomości: Dom jednorodzinnyOpis: Mały skromny dom z dużym podjazdem który prezentuje się bardzo dobrze - znajduje się on w Fort Carson.Zdjęcia nieruchomości:
 2. Lokalizacja: Rockshore East - Las VenturasLink do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/994Cena za dobę: 150€Cena za nieruchomość: 2k do negoNazwa nieruchomości: DomOpis: Mały skromny dom z dużym podjazdem który prezentuje się bardzo dobrze - znajduje się on dokładnie na osiedlu za torami w Las Venturas.Zdjęcia nieruchomości:
 3. Lokalizacja: Randolph Industrial Estate - Las VenturasLink do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/941Cena za dobę: 150€Cena za nieruchomość: 2k do negoNazwa nieruchomości: DomOpis: Mały skromny dom z dużym podjazdem który prezentuje się bardzo dobrze - znajduje się on dokładnie za mechanikiem dolnym w Las Venturas (na osiedlu).Zdjęcia nieruchomości:
 4. Nick: drey* Serial: 74AD615CFE02B293D95D63C9918358B3 Staż na serwie: 3h Nick admina: AFX Powód zbanowania: Wytlumacz na forum: nieudane logowania (17) na konta (2) w ostatnim czasie Krótki opis sytuacji: Kolega z którym się koleguje mocno i rozmawiam z nim co dziennie kazał mi wejść na jego konto zobaczyć czy coś tam ma bo on już nie gra w MTA ja też rzadko gram i chciał sprawdzić a on nie ma na komputerze. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Nie wiedziałem że nie wolno wchodzić na konta kolegów, obiecuję że to się nie powtórzy. noctropolis kazał odczekać mi 14 dni i napisać kolejną apelacje - i tak robię. Przepraszam bardzo jeszcze raz i proszę o danie ostatniej szansy.
 5. Nick: drey* Serial: 74AD615CFE02B293D95D63C9918358B3 Staż na serwie: 3h Nick admina: AFX Powód zbanowania: Wytlumacz na forum: nieudane logowania (17) na konta (2) w ostatnim czasie Krótki opis sytuacji: Kolega z którym się koleguje mocno i rozmawiam z nim co dziennie kazał mi wejść na jego konto zobaczyć czy coś tam ma bo on już nie gra w MTA ja też rzadko gram i chciał sprawdzić a on nie ma na komputerze Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: przepraszam że to zrobiłem ale na prawdę kolega mi kazał a on nie wiedział że ma bana a ja nic nie zrobiłem pozdrawiam i liczę na ub
×
×
 • Create New...