Skocz do zawartości

Cononowitch

Premium
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 CJ

O Cononowitch

 • Tytuł
  CJ
 • Urodziny 13.09.2004

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  * Służby mundurowe
  * Transport ciężki
  * Pani Sylwia z programu ,,1 z 10"

Ostatnie wizyty

163 wyświetleń profilu
 1. Cononowitch

  Licytacja super pontonu!

  Oddam za 13k
 2. Kiedy będziesz na serwerze po ten domek?

 3. Cononowitch

  Sprzedam domek najbliżej kościoła!

  bierz za 2k
 4. Cononowitch

  Licytacja super pontonu!

  Oddam za 15k! @ref
 5. Cononowitch

  Licytacja super pontonu!

  @ref
 6. Cononowitch

  Sprzedam domek najbliżej kościoła!

  @ref
 7. Lokalizacja: Ocean Flats, San FierroLink do panelu sprzedawanej nieruchomości: http://panel.pylife.pl/domy/868Cena za dobę: 150eCena za nieruchomość: 3500eNazwa nieruchomości: DomOpis: Domek najbliżej kościoła, czas dobiegnięcia to około dwadzieścia sekund.Zdjęcia nieruchomości:
 8. Cononowitch

  Licytacja super pontonu!

  Model pojazdu: Dinghy Przebieg: 350KM Cena: CW: 12000E MP: 1000E KT: 17500E Kolor: Morski Felgi: - Kolor Świateł: - Tuning: - Zdjęcie Pojazdu:
 9. Spróbuj następujących kroków: Panel sterowania --> System i zabezpieczenia --> System --> Zaawansowane ustawienia systemu (po lewej stronie) --> Wciśnij "Ustawienia" w "Uruchamianie i odzyskiwanie" --> Ustaw następująco: https://imgur.com/9r98sqg
 10. Cononowitch

  Crash w Las Venturas

  Z logicznego punktu widzenia: Zmniejsz odległość renderowania. Na logikę silnika gry :;
 11. Cononowitch

  MTA crashuje

  Jeśli nie pomogło to mam pewnego fixa na ten problem. Wykonaj wszystkie dwa kroki. 1. Wgraj oryginalny plik player.img znajdujący się w głównym folderze z grą: models/player.img Po podmienieniu tego pliku wejdź w jego właściwości, kliknij "Odblokuj" i upewnij się, że nie jest zaznaczone "Do odczytu". 2. Przeinstaluj sterowniki graficzne od producenta Twojej karty graficznej.
 12. Z tego co pamiętam to błąd ten jest związany z hardwarem komputera. Spróbuj przemieścić swoje kości (lub jedną zależnie od ilości) w inne sloty. To tak na marginesie.
 13. Procesor się zepsuł w moim komputerze i nie mam jak sprawdzić serialu.
 14. Nick: Paweu1412 Staż: 26 dni Serial: Tutaj wpisz swój serial Nick osoby zawieszającej: ZIELUNINIO92 Powód nałożenia kary: Nie wykonanie do końca usługi dla gracza Opis sytuacji: Nie zauważyłem, że nie naprawiłem graczowi jednej części. Dowody: - Coś od siebie: Wyraziłem już swoją skruchę oraz przeprosiny w skardze na mnie. To było faktycznie moje niedopatrzenie, ale pracując przez trzy dni tylko raz mi się to zdarzyło. Mam dobrą opinię u graczy w pracy mechanika i nie chcę tego zepsuć przez jakąś część za cztery euro. Przepraszam jeszcze raz i postaram się więcej czegoś takiego nie robić. Link do poprzedniej apelacji: -
×