Jump to content

dobry_bas

Player
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

About dobry_bas

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick: dobry_bas Staż: 3 lat 389h 35m. Serial: A5BFD8A38CEB72287B5D11101B4CD0A1 Nick osoby zawieszającej: |SAPD|Tłuszczu Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowe taranowanie. Opis sytuacji: jeździłem z kolegą samochodami tam taranowaliśmy się (nikogo nie uszkodziliśmy ani nic a nawet jeśli by to się zdarzyło za szkody zapłaciłbym) na autostradzie w LV Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: No ja w kolegę waliłem samochodem a on również we mnie ja zostałem ukarany. Przypominam jeszcze raz że nikogo nie uszkodziliśmy a jak widzieliśmy blisko osoby jechaliśmy normalnie. Decyzja należy do admina.
 2. Nick: dobry_bas Staż: 378h 47m. Serial: A5BFD8A38CEB72287B5D11101B4CD0A1 Nick osoby zawieszającej: WengoszPlamisty.jc Powód zawieszenia prawa jazdy: celowe taranowanie Opis sytuacji: był zlot g1 noi pojechałem tam jak to u mnie przypada robiłem drifty i zachaczalem nieraz dupa o ludzi ktorzy stali lub biegali. Poźniej pojechałem sie przejechać jade coś okolo 200kmh i gość przede mną ogranicznik na 20kmh pmyślałem sobie dobra nie wysyłam rapsa ani nic. I już jadę do sf i tutaj się przyznaje typka ztaranowałem alee oczywiście za szkody zapłaciłem i dałem mu na naprawe i na paliwo. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: Prosze jednak o chociaż skrócenie kary albo całkiem odwiesienie wola należy do admina. Jednak przepraszam wam i temu graczowi za utrudnianie gry. 54 megaglicz.ps: tam napisz te ze poszkodowany mowi ze to zbyt spora kara jak na cos takiego
 3. Nick: dobry_bas Staż: 342h 29m. 3lata. Serial: A5BFD8A38CEB72287B5D11101B4CD0A1 Nick osoby zawieszającej: Kodway Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowe taranowanie Opis sytuacji: No jeździłem z typkiem moim kolegą noi wracamy bo mieliśmy zrobić akcje rp ale sie nie udało i wracamy i taranować siebie nawzajem zaczęliśmy i dostałem prawko. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: No nikogo wtedy nie zniszczyłem ani nic a typek dla beczki wysłał chyba reporta i dostałem prawko. No z ziomkiem się zaczęliśmy tylko ja z nim nikogo więcej nie uszkodziliśmy. Koło innych graczy się nie taranowaliśmy żeby ich nie uszkodzić.
 4. nie chce mi sie grzebac ale brak slow na ciebie prosze wola nalezy do admina
 5. Pokarz swoje ciemne strony a nie moje tylko. Też mnie zaczełeś wyzywać
 6. Nick: dobry_bas Staż: 3 lat 325h 11m. Serial: A5BFD8A38CEB72287B5D11101B4CD0A1 Nick osoby zawieszającej: Beezy Powód zawieszenia prawa jazdy: Masowe taranowanie Opis sytuacji: No tak przyznaje się do czynu ztaranowałem innych graczy na serwerze i utrudniłem im grę. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: Jestem świadomy tego popełnionego błędu, przepraszam z całego serca tych ludzi co ich ztaranowalem, ponieważ jednak utrudniłem im grę. Żałuję swego czynu. I moje nowie postanowienie do końca roku nie być za nic karany, bo jednak już chcem żeby się to zmieniło. Za dużo sobie pozwoliłem. Jakoś mi coś odwaliło no nie wiem i Z ręką na sercu przysięgam, że od teraz zero ma być apelacji to końca roku i nawet dłużej. Będę teraz uważny ostrożny. Jeszcze raz z całego serca żałuję bo utrudniłem im rozgrywkę na pięknym serwerze.
 7. Nick: dobry_bas Staż: 3 lat. 311h 30m. Serial: A5BFD8A38CEB72287B5D11101B4CD0A1 Nick osoby zawieszającej: Robson002 Powód zawieszenia prawa jazdy: taranowanie/odwalanie lv. Opis sytuacji: powiem tak wiem taranowałem ludzi przyznaje się do tego jestem świadomy swego czynu ztaranowale chyba 4typa lub 3. Bardzo ich przepraszam, popełniłem wilki błąd Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: Tak wiem jestem nie mądry ze ich ztaranowałem no jakoś to tak wyszło jestem tego świadmy i niestety bardzo tego żałuje. przyznaję sie do mojego błedu. Decyzja należy do ciebie.
 8. Nick: ziomek7 Staż: 2 lat 38h 18m Serial: A5BFD8A38CEB72287B5D11101B4CD0A1 Nick osoby zawieszającej: Szakal_ Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd. Spowodowanie kolizji. Opis sytuacji: Jechał autem i miał zamiar podjechać do mechanika i pojechał na skróty (czyli pod prąd) i ztaranował gracza. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: Pisze ja tą apelacje dobry_bas, ponieważ jestem bratem ziomek7 i nie mogłem założyć drugiego konta a do tamtego hasła i email zapomniałem. Ale z tego co mi mówił wlaśnie to co opisałem i wiedział że jedzie pod prąd i bo nie chciało mu się jechać 2sekundy dłużej. Bardzo on żałuje i jest tego świadomy że jechał po prąd i ztaranował. Bardzo za to przeprasza. Myślimy, że apelacja zostanie pozytywnie rozpatrzona.
 9. Nick: dobry_bas Staż: 148h 37m Serial: A5BFD8A38CEB72287B5D11101B4CD0A1 Nick osoby zawieszającej: |12lat|MagicznYY* Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie Opis sytuacji: pojechałem naprawić perka do mechanika w garci. Stanąłem za typem i podjechałem mocniej do przodu, żeby się lepiej ustawić i on uznał to chyba za wpychanie lub taran jak podjechałem odrazu cofnąłem, może walnąłem na mechu kogoś no ale nie widziałem tego za szkody mogę zapłacić.(wiem nie powinienem tak robić ale chciałem się dobrze ustawić) Ktoś może pomyśleć, że się wpychałem lub specjalnie taranowałem ale tak nie było. Może chodzi też jak wcześniej rozpędziłem się na giełdzie i nie wyhamowałem bo gościu użył spowalniacza i go walnąłem (to był inny gracz, i ta akcja była 1min przed zabraniem prawka) napisałem do niego sorrki i pojechałem. I to on wysyłał te reporty z taranem tak mi się zdaję.(Później jak zabrano mi prawko to on odrazu napisał haha) Wiem mogłem zapłacić za szkody. Żałuję za to. EDIT: Zapłaciłem za szkody. Dowody : brak Coś od siebie: Proszę o odwieszenie prawa jazdy ponieważ od tygodnia szykowałem się na imprezę z radia k69, a prawo jazdy będzie mi tam bardzo potrzebne. Przepraszam jeśli kogoś uszkodziłem lub coś mogę za szkody zapłacić. Jak napisałem powyżej bardzo żałuje za to. Co do zdarzenia na giełdzie przyznam się, mogłem się nie rozpędzać i zachować ostrożność. Oddałem dzisiaj graczowi pieniądze. Myślę, że chodzi o sprawę z giełdy bo przy mechaniku nie taranowałem tylko się chciałem lepiej ustawić. Więcej takiej akcji nie będzie bo zacząłem intensywnie zbierać pieniądze na samochód. Wiem dwa dni to nie dużo ale zależy mi na imprezę z k69, żeby mieć na tą okazje prawo jazdy kat.b. Dużo się rozpisałem bo bardzo zależy żeby dziś mieć prawo jazdy.
 10. Nick: dobry_bas Staż: 148h 37m Serial: A5BFD8A38CEB72287B5D11101B4CD0A1 Nick osoby zawieszającej: |12lat|MagicznYY* Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie Opis sytuacji: pojechałem naprawić perka do mechanika w garci. Stanełem za typem noi podjechałem trochę do przodu i nie wiem czy uszkodziłem kogoś czy nie. Ktoś może pomyśleć, że się wpychałem lub specjalnie taranowałem ale tak nie było Dowody : brak Coś od siebie: Proszę o odwieszenie prawa jazdy ponieważ od tygodnia szykowałem się na imprezę z radia k69, a prawo jazdy bedzie mi tam bardzo potrzebne. Przepraszam jeśli kogoś uszkodziłem lub coś mogę za szkody zapłacić. Myślę, że apelacja zostanie pozytywnie rozpatrzona.
 11. Nick: dobry_bas Wiek: 12 Staż: 2lata 241h 19m Nick osoby zawieszającej: Conversiak Serial: A5BFD8A38CEB72287B5D11101B4CD0A1 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie po za lotniskiem Opis sytuacji: Latałem samolotem cropdusterem noi chciałem zawrócić, żeby trafić w kółeczka no ale przywaliłem w drzewo i silnik sie popsuł i zaczęło się z niego dymić i zleciałem na dół. Dowody: niestety brak Coś od siebie: Przepraszam jak kogoś uszkodziłem lub przeszkodziłem no ale popsuł mi się silnik i straciłem panowanie nad samolotem. Proszę o pozytywne rozpatrzenie tej apelacji. Nie mam też prawka więc latam samolotami i na nich zarabiam.
 12. Nie ma z nim kontaktu jak ja jestem online na serwerze to on nie!
 13. Jest cały czas offline!! Czy ma on drugie konto?
 14. Gracz jest cały czas offline nie mam kontaktu do niego
 15. Gracz jest cały czas offline nie mam do niego kontaktu
×
×
 • Create New...