Jump to content

|TUNE-LS|YT|Bebson

Player
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

80 Świetny Gość!

2 Followers

About |TUNE-LS|YT|Bebson

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 09/07/2004

Komunikatory

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/BEBSON1OFFICIAL/

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Ruda Śląska
 • Zainteresowania
  Marnowanie życia przed komputerem.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Interesuje mnie czemu ten temat jeszcze nie jest zamknięty XD
 2. Karą nie było wyrzucenie. Gracz się sprzeciwiał i dyskutował z TheDowskim ( Jeśli TheDowski moż to niech się wypowie w skardze ). Ja go chciałem zostawić w organizacji aby zapłacił karę za porzucenie, zniszczenie i nie zatankowanie pojazdu.
 3. Po logach można zobaczyć kiedy odpaliłeś pojazd i kiedy go schowałeś do przecho. Ale nie pokaże czy pojazd był naprawiony czy zepsuty LMAO
 4. Własnie tak na szybko. A czy ty masz dowody na to że zostawiłeś w przecho naprawiony i zatankowany pojazd ? ( Tak się tylko pytam nie zapominając o punkcie 7. naszego regulaminu ,ale jak on wymaga dowodów a ja nie ich nie mam bo nie używałem tego pojazdu. Ale on go używał więc może ma jakiegoś ss'a / nagranie )
 5. jutro pokaże logi i wszystko się wyjaśni Jak chcesz to napisz na mnie skargę... Proste . Ja już kończę wypowiedzi w obydwóch tematach i czekam na odpowiedź administratora.
 6. Nie muszę ci pokazywać dowodów a i nie będziesz mi kazał co mam robić. Nie muszę czytać :) Ja już kończę moją wypowiedź i czekam na odpowiedź administracji.
 7. A czy ty udowodnisz że to ty go nie zniszczyłeś ? Masz jakieś dowody? Poza tym przeczytaj sobie w regulaminie punkt 7. Edytowałem tylko estetykę regulaminu. I sam mieszasz w zeznaniach bo wczoraj okazało się że nie nagrywałeś rozmowy wiec sam sie mieszasz w zeznaniach. To było raczej takie ostrzeżenie z jego strony bo Dezery skończył podobnie jak ty.
 8. Ostatnia moja wypowiedź na dzisiaj. Nie pisałem że jesteś burakiem Z tym lodem to se tam uważaj co chcesz A Pan Prawo to się powinieneś cieszyć że cię tak nazywam znawco prawa.
 9. Dalej chyba nie rozumiesz z tym "zrób mi loda". Napisałem to ponieważ się chciałeś udowartościować na czacie org że my tobie wszystko damy na tacy. Mówiłeś że jak napiszemy skargę to masz dostać link bo ty tego wymagasz. Wtedy ja cię "zripostowałem" i napisałem : To jak ja powiem zrób mi loda i dalej nie pamiętam. Poza tym wg mnie to nie jest cbk CBK - całkowity brak kultury BK - Brak kultury Znajdź różnice bo dla mnie ta riposta to nic dla ciebie to może być cbk a dla niektórych coś innego Panie Prawo A teraz Idę spać.
 10. @NilsiaczeQQ troszkę ci tutaj popisze a zobacz na swój temacik Tak prawda napisałem ci tak bo jak powiedziałem że jak napiszę skargę to ty chcesz żebym ci podał ładnie linka i żebyś miał wszystko przygotowane na tacy to sobie wtedy zażartowałem ( nie wiem czemu to odebrałeś za CBK xD ), ale ja taki nie jestem... Sam się musisz interesować sprawami co nie ? Mnie tam nie było ale Dowski to mój Najlepszy Przyjaciel i wierzę mu na słowo, a poza tym kto mówił że jesteśmy panami świata hmm ? Chyba ty tak sobie powiedziałeś. A i weź se tam udowadniaj tylko ja wiem co i jak a ty się pogrążasz swoimi własnymi słowami i argumentami i Bóg wie czym jeszcze. Regulamin pisałem miałem go zapisanego na kartce ale Steam ze mną nie chciał współpracować a regulamin był z innej starej mojej organizacji. Mówiłem ci na Discordzie że masz 7 dni. Ponoć nagrywałeś tą rozmowę BEZ NASZEGO POZWOLENIA I WIEDZY to sobie ją puść i posłuchaj wyraźnie co mówiłem. Znowu : "7. Gracz może zostać wyrzucony z organizacji bez podania przyczyn..." Luzik tylko pamiętaj... kto dołki pod kimś kopie ten sam w nie wpada. Radzę ci poprzemyślać każdy ruch cwaniaczku. Jeszcze raz. Puść sobie nagranie, załóż słuchawki, włącz prędkość nagrania audio w prędkości 0,5 i przysłuchaj się. A teraz udam się w spoczynek na 8 godzin bo jutro ciężki dzionek będę miał
 11. Na ewidencji pokazał się TheDowski i go zapisało bo jak inaczej miałby sprawdzić kto był ostatnim właścicielem pojazdu jak go wyjął z przechowalni. Porzuciłeś pojazd, może auto było zniszczone, może nie było zatankowane ale gdybyś się zapoznał z regulaminem to byś wiedział jak to jest wszystko zrobione. Wyjmowałeś pojazd z przecho bo był to premier który miał trafić na bazę organizacji ale nie wiem kiedy go włożyłeś. Teraz wkleję ci tutaj Fragment regulaminu , okej ? Świetnie. "Nie ważne jak samochód został uszkodzony ! Ostatnia osoba musi odpowiadać za pozostawienie lub inny wybryk z pojazdem ! Podczas ewidencji pojazdu liczy się druga osoba od dołu ewidencji. I to ona odpowiada co się stało z pojazdem !" Wymiana zdań była ale nie było cbk. Sprzeciwiałeś się karą i nie miałeś zamiaru jej zapłacić , dogryzałeś Dowskiemu. "7. Gracz może zostać wyrzucony z organizacji bez podania przyczyn..." Interesuje mnie co tam do ciebie mówiliśmy Panie Prawo A teraz udam się w spoczynek na 8 godzin bo jutro ciężki dzionek będę miał
 12. Więc @12lat|Magicznyy* proszę cię abyś zajął się tą sprawą.
 13. Data i godzina zdarzenia: 2019-11-02 | 16:53 - 20:09 Nick/pasek: |YT|Bebson | Nick/pasek oskarżonej osoby: NilsiaczeQQ | Mój serial: 4D4F9553CE7996226874DD28BA066D62 Opis: Na początku gdy gracz wkracza do naszej organizacji ma OBOWIĄZEK zapoznać się i przestrzegać regulaminu który znajduje się na naszej grupie organizacji. Gracz nie chciał z nami współpracować i kłócił się z nami na Discordzie dot. sytuacji. Dowiedzieliśmy się wraz z TheDowskim o godzinie 16:53 ,że gracz NilsiaczeQQ porzucił niezatankowany i nie naprawiony pojazd. Z Ewidencji wszystko wynika ,że był on ostatnim kierowcą pojazdu (EWIDENCJA). W naszym regulaminie wszystko pisze jasno: Według TheDowskiego pojazd był w opłakanym stanie (jedyne co nie było naruszone to maska, drzwi) i miał zalane 1/4 baku. Gdy NilsiaczeQQ dołączył na serwer natychmiastowo go zaprosiliśmy na Discorda aby rozwiązać tą sytuację. Podczas rozmowy z graczem mówiłem mu ,że ma czas 7 dni na opłacenie danej kary: Kara wynosiła +/- 1300€. Po zakończeniu rozmowy na Discordzie napisał mi ,że karę opłaci w ciągu 2 tygodni ,ale wtedy mu odpowiedziałem ,że zgodnie z regulaminem ma opłacić karę w ciągu 7 dni. Chciał abym mu to udowodnił więc mu odpisałem że mówiłem podczas rozmowy a miał także dostęp do regulaminu. O godzinie <nie pamiętam której> napisał że nie zapłaci kary. Następnego dnia 2019-11-03 | Około 12:00 - 14:00 został wyrzucony z organizacji ,ponieważ na czacie organizacji lub innym (mnie wtedy nie było) ciągle wypierał się kary i wtedy go wyrzucił drugi Lider (TheDowski) za nie respektowanie regulaminu organizacji. (Nie dotyczy skargi : Po tym incydencie gracz NilsiaczeQQ odbierał klientów TheDowskiemu na Tunerze w Los Santos pisząc : Mechanik obok zrobi Ci lepiej i taniej !). Gracz oczywiście został poinformowany ,że Dowody w postaci logów lub screenshotów: Ewidencja - https://imgur.com/a/mfPt8Q9 Regulamin organizacji - https://steamcommunity.com/groups/msamafiasanandreas/discussions/0/1640926712945876553/ Kara NilsiaczeQQ - https://steamcommunity.com/groups/msamafiasanandreas/discussions/0/1640926712942517923/ Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Oczekuję aby gracz zwrócił Liderowi organizacji ( |YT|Bebson ) Wystawioną karę czyli 1374.25 ( Kara jest wystawiona na grupie Steam ) + 250€ za zmarnowany czas nad tą osobą.
×
×
 • Create New...