Jump to content

TheMarcin450

Player
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

About TheMarcin450

 • Rank
  CJ
 • Birthday 02/24/1999

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Chełmek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick: TheMarcin450 Serial: E34DDE3CC811C7A39E6F8F4786207F03 Staż na serwie: 130h Nick admina: Vein. Powód zbanowania: Clicker-Wyjaśnij coś na forum Krótki opis sytuacji: Czekałem w salonie Gold aż zrespi sie pojazd (cały czas siedząc przy komputerze-mam to nagrane) i nagle dostałem bana za stosowanie "Autoklikera" którego owszem używałem do czego się przyznaję bez wymigiwania sie i oszukiwania. Dowody: Mam nagranie z ostatniej chwili przed banem jeżeli będzie potrzebne mogę dodać, ale myślę ze wszytko jest jasne. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Zacznę od najważniejszego administrator Vein. kazał mi napisać apelację 20 Stycznia a pisze ją teraz za co go niezmiernie przepraszam. Administratorze Vein. wiem że musisz pełnić swoje obowiązki za co cię szanuję bo wiem że nie jest to prosta sprawa i nie wiem czy sam chciałbym pełnić rolę tak odpowiedzialną na serwerze wiem też ze musisz przestrzegać praw które cię dotyczą i nie możesz puszczać płazem wykroczeń graczy takich jak ja... Zachowałem się karygodnie ale to przez własną niewiedzę nie wiedziałem że używanie Autoklikera moze spowodować spowolnienie pracy serwera na forum nigdzie nie nie doczytałem żeby było to niedozwolone ale to może przez to że zakaz ten inaczej zinterpretowałem... Każdemu moze sie zdarzyć i nie każdy może zrozumieć przekaz o używaniu autoklikera w stu procentach. Z tego co widziałem na forum jesteś z Małopolski tak samo jak ja więc mamy ferie zimowe w tym samym czasie i jest to dla mnie niesamowicie przykre że bedę musiał połowe albo i całe ferie spędzić bez mojego ulubionego serwera. Więc jeszcze raz chce cię przeprosić że piszę to już dziś a nie 20 stycznia wiem jest to niestosowanie się do twoich poleceń ale musisz mnie zrozumieć i wiem że sam nie chciałbyś sie znaleźć w podobnej sytuacji jak ja. Więc proszę o odbanowanie i mogę obiecać ze już nigdy nawet nie pomyślę o tym żeby używać takich lub podobnych uproszczeń na serwerze a jeżeli znów kiedyś bede czegoś niepewny będę pytał administracji która jak zawsze służy pomocną dłonią dla graczy. Liczę na pozytywne rozpatrzenie tej sprawy ponieważ fajnie było by się cieszyć grą na tym serwerze razem z wami zwłaszcza teraz w okresie ferii zimowych. Pozdrawiam i przepraszam
 2. A więc o to chodzi. Owszem, używałem programu który wyzwalał komendę kuppojazd (pewnie jak większość osób która kampi na pojazd), jednak cały czas byłem przy komputerze i wchodziłem w interakcję z grą i innymi graczami w celu uniknięcia wyrzucenia z serwera. Jeżeli programy tego typu przy mojej obecności przy komputerze są zabronione, obiecuję że nie będę ich więcej używać. Wiedziałem że nie można używać takich programów w celu bugowania afka, jednak myślałem że mogę wspomóc się w ten sposób będąc przy komputerze. Przepraszam za mój błąd.
 3. Nick: TheMarcin450 Serial: E34DDE3CC811C7A39E6F8F4786207F03 Staż na serwie: ok 130h Nick admina: Vein Powód zbanowania: Clicker - wyjasnij to na forum Krótki opis sytuacji: Stałem w salonie w celu wykampienia perka, kiedy nagle bez żadnego ostrzeżenia, pmki ani nic otrzymałem bana na miesiąc z powodem Clickier.. Cały czas byłem przy komputerze i oglądałem film na telefonie, co jakiś czas się poruszając aby nie dostać kicka za afk.. myślę że przed nałożeniem kary administrator powinien chociażby napisać do mnie na pw aby sprawdzić czy jestem aktywny. Dowody: Mogę wstawić film ostatnich chwil przed banem, na którym widać brak ostrzeżeń ani zapytań. Link do poprzedniego podania: brak Coś od siebie: Mam nadzieję, że moja apelacja zostanie szybko rozpatrzona, zwłaszcza że dzisiaj zakupiłem konto gold i chciałbym z niego skorzystać.. dziękuję i pozdrawiam.
 4. Widać na filmiku, że ustawiam cenę auta. Na giełdzie powinieneś jechać powoli i ostrożnie, a widać z jakim impetem we mnie uderzasz. Poza tym nawet się nie zatrzymałeś aby wyjaśnić sytuację tylko odrazu rura i ucieczka. To że nie masz hydrauliki to nie zmienia faktu, że skakałeś w jakiś sposób na parkingu.
 5. Data i godzina zdarzenia: około 17:20, 12.01.2019r Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: E34DDE3CC811C7A39E6F8F4786207F03 Opis: Gracz celowo staranował mnie na giełdzie LV, podczas gdy wystawiałem mojego jestera na sprzedaż. Później staranował również mojego kolegę KubaR32 na parkingu obok giełdy, gdzie poruszał się w sposób brawurowy skacząc na hydraulice i odwalał. Dowody:
 6. 1. Nazwa organizacji/gangu: Kuce z Bronksu 2. Link do panelu organizacji/gangu: https://panel.pylife.pl/organizacje/5980 3. Logotypy [128x128, 64x64, 32x32] : https://imgur.com/a/LCwQyT8 Oprócz tego prosiłbym o zmianę skrótu organizacji z KZP na KZB, ponieważ kolega pomylił się przy zakładaniu.. Dziękuję!
×
×
 • Create New...