Jump to content

IkatiYokulwa

Premium
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About IkatiYokulwa

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick: IkatiYokulwa Serial:Twój Serial Staż na serwie: Gracz od 3 miesięcy. Nick admina: caRL21*. Powód zbanowania: Powód: Oszustwo przy sprzedaży premium. Krótki opis sytuacji: To było tak że kolega mi dał konto żebym se pojeździł jego samochodami ja się próbuje zalogować a tu nagle ZOSTAŁEŚ ZBANOWANY NA TYM SERWERZE więc proszę o unbana ponieważ to nie była moja wina tylko kolega mi dał konto z banem Dowody: Nie posiadam Link do poprzedniego podania: Nie posiadam Coś od siebie: Zależy mi żeby zagrać na waszym serwerze ponieważ wiecie że macie najlepszy serwer na świecie i posiadałem na tym koncie autka i kaskę więc proszę jak dostane unbana to nie usuwać mi rzeczy proszę ponieważ chciałbym zagrać na waszym serwerze z kuzynem siemka!
 2. Nick: IkatiYokulwa Serial:Twój Serial Staż na serwie: Gracz od 3 miesięcy. Nick admina: caRL21*. Powód zbanowania: Powód: Oszustwo przy sprzedaży premium. Krótki opis sytuacji: To było tak że kolega mi dał konto żebym se pojeździł jego samochodami ja się próbuje zalogować a tu nagle ZOSTAŁEŚ ZBANOWANY NA TYM SERWERZE więc proszę o unbana ponieważ to nie była moja wina tylko kolega mi dał konto z banem Dowody: Nie posiadam Link do poprzedniego podania: Nie posiadam Coś od siebie: Zależy mi żeby zagrać na waszym serwerze ponieważ wiecie że macie najlepszy serwer na świecie i posiadałem na tym koncie autka i kaskę więc proszę jak dostane unbana to nie usuwać mi rzeczy proszę ponieważ chciałbym zagrać na waszym serwerze z kuzynem siemka!
 3. Nick: IkatiYokulwa Serial:AFD9BAA9EFB71C0B57258236E81EFE02 Staż na serwie: Gracz od 3miesięcy Nick admina: Ban został nałozony przez: caRL21*. Powód zbanowania:Nie wiem Krótki opis sytuacji:To było tak kolega mi dał konto i powiedział żebym se pojeździł jego autami próbuje się zalogować a tu nagle ZOSTAŁEŚ ZBANOWANY NA TYM SERWERZE i teraz nie mogę się zalogować na moje konto ponieważ kolega ma bana i dał mi konto i teraz ja też mam bana a wasz serwer jest najlepszy i chciałbym na nim dalej grać i proszę żeby nie usuwać mi pojazdów i kaski ponieważ to nie jest moja wina Dowody: nie posiadam Coś od siebie: Lubie grać w MTA i zwłaszcza na waszym serwerze dlatego proszę o unbana ponieważ nie była to moja wina a ja lubię grać na waszym serwerze z moim kuzynem pozdrawiam proszę o unbana!
 4. Nick: Tutaj wpisz twój nick: DawidQ0715 Staż: Tutaj wpisz ile grasz na serwerze: 5dni Serial: Tutaj wpisz swój serial: AFD9BAA9EFB71C0B57258236E81EFE02 Nick osoby zawieszającej: Tutaj wpisz nick osoby która zawiesiła twoje prawo jazdy: RamboPL. Powód zawieszenia prawa jazdy: Tutaj wpisz powód zawieszenia twojego prawa jazdy: taranowanie pereniala Opis sytuacji: Tutaj opisz co zrobiłeś: co zrobilem czekalem na mojego kolege o nicku PandaOffical i on zacząl mnie taranowac gonilem go i mowilem mu na ts zeby placil a on sie smial i jechal dalej i niech on straci prawko... Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) nie mam Coś od siebie: Tutaj możesz napisać coś od siebie: zsotalem niewinnie oskarzony prosze o oddanie prawa jazdy.
×
×
 • Create New...