Jump to content

Jamnikk

Gold
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Świetny Gość!

About Jamnikk

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 02/18/2015

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Lipno, Kujawsko-pomorskie

Recent Profile Visitors

531 profile views
 1. Nick: Jamnikk Serial: 99E96B709CC65DB27CC48F659C24C392 Staż na serwie: Gracz od 2 miesięcy. Łączny czas gry: 417h 57m. Nick admina: @|SAPD|Prowned Powód zbanowania: bugowanie,nabijanie gold Krótki opis sytuacji: Podam w "coś od siebie" Dowody: -- Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Witam, pracowałem na pracy kutry, i jak to człowiek każdy robi się głodny, więc zgasiłem kuter i poszedłem robić sobie jedzenie, wracając patrze ban, jest to dla mnie troche to nie zrozumiałe, ponieważ nawet nie wiem że to omija afka, jakbym chciał zarobić w jakikolwiek to bym zbugował sobie klawiature, na w coś położył i by mi się % nabijały, a nie "afczył" w tak głupi sposób, co mi z marnego 700 e na godzine jak wiem że mogę mieć bana, nie jestem jeszcze takim kretynem by afczyć celowo po te grosze. Chciałbym bardzo przeprosić za zaistniałą sytuacje i teraz jak będę szedł do wc czy gdziekolwiek to nie będę tak zostawiał jak zostawiłem teraz. Przeczekałem pare dni i naprawdę żałuje za tak głupią sytuacje
 2. Nick: Twój aktualny nick z SERWERA Serial: 99E96B709CC65DB27CC48F659C24C392 Staż na serwie: Gracz od 2 miesięcy. Łączny czas gry: 417h 57m. Nick admina: @|SAPD|Prowned Powód zbanowania: bugowanie,nabijanie gold Krótki opis sytuacji: Podam w "coś od siebie" Dowody: -- Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Witam, pracowałem na pracy kutry, i jak to człowiek każdy robi się głodny, więc zgasiłem kuter i poszedłem robić sobie jedzenie, wracając patrze ban, jest to dla mnie troche to nie zrozumiałe, ponieważ nawet nie wiem że to omija afka, jakbym chciał zarobić w jakikolwiek to bym zbugował sobie klawiature, na w coś położył i by mi się % nabijały, a nie "afczył" w tak głupi sposób, co mi z marnego 700 e na godzine jak wiem że mogę mieć bana, nie jestem jeszcze takim kretynem by afczyć celowo po te grosze. Chciałbym bardzo przeprosić za zaistniałą sytuacje i teraz jak będę szedł do wc czy gdziekolwiek to nie będę tak zostawiał jak zostawiłem teraz.
 3. Nick: JamnikkWiek: 15 skończoneSerial: 99E96B709CC65DB27CC48F659C24C392Staż: Miesiac, 300 hPowód zmutowania spamKrótki opis sytuacji: Spamowałem trochę na chacie organizacji, koledze Neverowi to nie przeszkadzało.Dowody: --Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: No przepraszam bardzo, myślałem że chat organizacji to chat prywatny i można na nim pisać co się chce i spamować a administracja nie może zareagować, z organizacji był dostępny tylko @Neverrr i on też troszeczkę spamował, napisał z 5 razy tylko, bo mieliśmy ubaw w tego, chodziło o pewną rzecz. No cóż, przepraszam i obiecuje poprawę @VeiN.
 4. Ładnie wykonane
 5. Moim zdaniem taki co był ostatnio był zdecydowanie ładniejszy
 6. No obiecuję i przepraszam, ale później napisałem graczom dwóm ze to żart, Już więcej nie będę trollowal graczy
 7. Nick: Jamnikk Serial: 99E96B709CC65DB27CC48F659C24C392 Staż na serwie: Ponad miesiąc Nick admina: @|KOMIS|ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: trollowanie graczy z falszywymi mandatami (wyjasnij to na forum) Krótki opis sytuacji: Napisałem na do że dostaje ktoś mandat, i pare osób uwierzyło... Dowody: -- Link do poprzedniego podania: -- Coś od siebie: Na serwerze gram prawie 300h, nie widziałem ani razu bana z tego powodu, a strollowało mnie już pare osób, nie wiedziałem że jest to karane, przepraszam.
 8. Nick: Jamnikk Staż: Miesiąc Serial: 99E96B709CC65DB27CC48F659C24C392 Nick osoby zawieszającej: @Robson002 Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Opis sytuacji: Jechałem grzecznie z stacji doherty do przecho i dostałem prawko. Dowody: * Coś od siebie: Witam, tak jak pisalem z Tobą te prawko dla mnie jest nie zrozumiałe, jechałem ze stacji do przecho, i koło przecho widzę Cię jak ustawiasz jakieś premiery, i dostałem prawko, więc nie mogłeś mnie mieć na specu, i po 1 nikogo nie staranowałem, próbowałem z Tobą to wyjaśnić na pm byś mi pokazał gdzie niby kogoś staranowałem, a Ty do mnie nie grzecznie się odezwałeś żebym sobie okulary albo soczewki kupił, a potem piszesz że dajesz mi ignore BO MOJE ZACHOWANIE JEST NIE NA MIEJSCU, Gdzie na miejscu ? Jakie zachowanie ? Poprosiłem Cię ładnie abyś pokazał mi miejsce gdzie kogoś staranowałem. Za nic nie będę przepraszał bo nikogo nie staranowałem, i POPROSZĘ loga z reporta jeżeli jakikolwiek na mnie był, bo inaczej dlaczego mnie ukarałeś jak nie bylo reporta, ani nie widziałeś bo byłeś zajęty jakimiś premierami ?
 9. Okej, proszę zamknąć skargę.
 10. Nie próbuje ich, i nie mam nawet takiego zamiaru, weź te kody sobie sellnij, albo użyj sam i zobacz, ja chcę zwrot kasy i tyle.
 11. Czemu teraz kłamiesz ? Kupiłeś ponowne kody ? A jak chciałem kupić więcej kodów to jakoś kasy nie miałeś
 12. Data i godzina zdarzenia: 05.02.2019 godzina okolo 19 Nick/pasek: Jamnikk Nick/pasek oskarżonej osoby: |DPD|*IVS|szyncioPL Mój serial: 99E96B709CC65DB27CC48F659C24C392 Opis: No więc tak, chciałem kupić od gracz x2 premium na 7 dni, za 6k, przelałem kase oskarżonemu, czekam z 4 minut i pisze gdzie kod a on ze wyslał, patrzę i nie ma,a on do mnie ze pomylił ID, po czym ja napisałem ze nie chce tych kodów, chce hajs, pozniej znowu napisalem CHCE HAJS NIE CHCE KODOW po czym mi gracz wysłał kody, a nawet nie patrzyłem czy one działają czy nie, po prostu chce hajs, nie chce jakiś trefnych kodów. Do gracza pisałem by oddał kase to ten mnie olał i wgl nie odpisywał i pozniej dał pmoff Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/WX2PRKM Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy: Ban, zwrot kasy. 6k to mało ale nie dam zarobić jakiemuś cejowi oszustowi
 13. @|ASAPD|MegaMasterPL można bana na mute i prawko zamienić? Albo całkiem zdjąć kare?
×
×
 • Create New...