Jump to content

Byastil

Premium
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Świetny Gość!

About Byastil

 • Rank
  CJ
 • Birthday 09/28/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  California

Recent Profile Visitors

 1. Nick: Byastil Serial: 278E3FDAC8FCB3EF739E3E11444DCA44 Staż na serwie: 590h 56m i konto mam od 10 miesięcy. Nick admina: ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Wykorzystywanie bugu z tornado. Krótki opis sytuacji: Chciałem wykorzystać bug z tornadem. Dowody: - Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Na wstępie chciałbym przeprosić administrację za całą tę akcję a przede wszystkim mechanika będącego wtedy stanowisku. Z całego serca bardzo żałuję swojego czynu. Po prostu bardzo tęsknię za graniem z moimi kolegami. Chciałbym dodać, ze jest to mój pierwszy i mam nadzieję ostatni ban, więc chciałbym prosić o ułaskawienie. Obiecuję że taka sytuacja już nigdy się nie zdarzy.
 2. Nick: : Byastil Serial: 278E3FDAC8FCB3EF739E3E11444DCA44 Staż na serwie: 590h 56m. Nick admina: ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Wykorzystywanie bugu z tornado Krótki opis sytuacji: Wyglądało to tak.. Podjechałem Tornadem na Garcie (Stanowisko Tune), aby sprawdzić zderzak... No własnie.. zderzak. Muszę się przyznać że jednak wiedziałem o tym Glitchu z Tornadem i chciałem go wykorzystać na mechaniku. Szukałem auto u znajomych właśnie po to.. Wiem że zrobiłem źlę wykorzystują bugi serwera, lecz nie myślałem o konsekwencjach. Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Od siebie.. ? Nic tak naprawdę nie mam na swoją obronę ponieważ widać wszystko czarno na białym. Jest to mój pierwszy ban i to w dodatku z takim poważnym powodem (chodzi o wykorzystywanie bugów), w tym miejscu chciałbym przeprosić @LoveU za daną sytuacje. Ode mnie to tyle, zostawiam to teraz w rękach ZIELUNINIA. Dziękuje za odczytanie i w razie co wyrozumiałość.
 3. cw //offtopic Cena kt troche X D
 4. nic nic // jakaś offa za bliste ?
 5. Byastil

  Licytacja Fcr

  Ref Jeszcze jedno przebicie i sprzedaje!!
 6. Byastil

  Licytacja Fcr

  Model pojazdu: FCR-900 Przebieg: 14K Cena: cw;65k mp;5k kt - Kolor: srebny Felgi: - Kolor Świateł: podstawowe Tuning: full warianty Zdjęcie Pojazdu:*wymagane* https://imgur.com/a/T1IzFbq ID(34k) Jezeli cena mi nie bedzie odpowiadac to motor zostaje u mnie. do ceny dodaj podatek.
×
×
 • Create New...