Jump to content

kajzerki

Player
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 CJ

About kajzerki

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

402 profile views
 1. Model pojazdu: Blista Compact Przebieg: 15k Cena: Licytacja CW: 150k MP:3k Kolor: różowy Felgi: offroad Kolor Świateł: błękitne jakieś Tuning: fmk rh1 spoiler wlot na dach taxi Zdjęcie Pojazdu: https://imgur.com/a/Wjahgex jak cena mi sie nie spodoba to nie sprzedam
 2. Chłopie, to ja cie niby premierem miałem taranować?XD CHEETAH JEST 98480x SZYBSZY OD PREMIERA I JA CIE MIALEM GONIĆ I TARANOWAC NIM A TY MI UCIEKALES NIBY? Tak jak mowilem, jechałem sobie i nagle przyczepiłeś sie mówiąc, że staranowałem cie. Nie przypominam sobie takiej sytuacji, a jesli to było na srodku skrzyzowania autostrad, to gratuluje dobrania miejsca do postoju z kolegą 😜 tak czy siak przejechałem obok ciebie bez uszkadzania ci pojazdu, a ty myślałeś, że na jelenia trafiłeś i próbowałeś wydoic ze mnie kase BTW. a co to za brak kultury na czacie?
 3. A za co mam go przepraszać? Że mi pod koła sie wbił? Btw jeżeli to Ty sprawdzasz apelację to już zamknij temat bo pewnie i tak to nic nie zmieni, haha.
 4. Nick: mati|taksuwa Staż: 62h Serial: 1BEE0E2C520BDCF7A0C13B70BEC77A02 Nick osoby zawieszającej: |DawLukWoj|Valdrigar* Powód zawieszenia prawa jazdy: niby "taran" Opis sytuacji: jechałem ze znaczną prędkością na wolne stanowisko u mechanika, gdy w pewnym momencie pewien gracz stając w kolejce obok postanowił zmienić miejsce gdy JA NA TO MIEJSCE JECHAŁEM Z DUŻĄ PRĘDKOŚCIĄ. + to on zachować ostrożność przy zmiane kolejki i upewnić sie czy nikt nie jedzie, tak samo jak w realnym życiu, zmieniasz pas ruchu to się upewniasz czy nikt nie jedzie. Stąd wynika ten taran, uważam że zostałem niesłusznie ukarany. Dowody: Coś od siebie: prosze o sprawdzenie apelacji przez innego administratora, żeby bylo obiektywnie.
 5. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD?
 6. Stales na stanowisku obok, a ja jechałem na te wolne. Skad miałem wiedzieć że wykonasz owy manewr?
 7. Nick: MatiPL69 Staż: 53h Serial: 1BEE0E2C520BDCF7A0C13B70BEC77A02 Nick osoby zawieszającej: Konik123* Powód zawieszenia prawa jazdy: taran Opis sytuacji: wjechalem w ludzi Dowody: - Coś od siebie: posiadam nowa klawiaturę i ma troche inny rozstaw klawiszy, może sie to wydać smieszne ale pomyliłem W z S.
 8. Nick: MatiPL69Wiek: 19Serial: 1BEE0E2C520BDCF7A0C13B70BEC77A02Staż: około 50hPowód zmutowania: "obrażanie"Krótki opis sytuacji: jadąc koło policji napisałem "hwdp to ideał ulic".Dowody: nie posiadamLink do poprzedniego podania: -Coś od siebie: napisałem to ic, dlatego uważam, ze powinienem dostać unmute. Nie obraziłem go ooc, dlatego nie rozumiem powodu mute. Było to częscią mojej gry rp z kolegami. Tekst nie jest wulgarny
 9. kajzerki

  Lock

  Sprzedane
×
×
 • Create New...