Jump to content

Rockota

Player
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 CJ

About Rockota

 • Rank
  CJ
 • Birthday 02/11/2002

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Polska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Veroni Co jest niezgodne w tym temacie?
 2. @ZIELUNINIO92 Tak obiecuj, że już nigdy nie będę bugował klawiszy i, takich sytuacji nie będzie już więcej.
 3. @ZIELUNINIO92 Kłamałem w Apelacjach, przez moją własną głupotę oraz strach przed wyjawieniem prawdy. Jak już pisałem ten cytat został sfałszowany z powodu takiego, wiesz, że da się coś takiego zrobić, więc jak wiedząc, że na messengerze nic się nie zmienia osobie tylko mi w wiadomości pomyślałem sobie, że tak samo jest tutaj, no i tak właśnie zrobiłem zmieniłem tekst wysłałem i boom wiadomość zmieniona. Na pm to też głupota była, bo trzymałem się swojej racji. Przepraszam za powyższe rzeczy jakie zrobiłem.
 4. Nick: Rockota Serial: D8E75ABC50C5D212021130005402C392 Staż na serwie: Ponad 30h Nick admina: @Zieluninio92 Powód zbanowania: Bugowanie klawisza na kutrach oraz zrobienie filmiku o sytułacji z unbanem Krótki opis sytuacji: Tym razem, jestem szczery. Płynąłem jak to zwykle na ryby aby zarobić, ale jako, że trzymanie tego klawiasz ,,W" jest problematyczne stwierdziłem, że postawie coś na klawie, dokładnie jakieś 2-3 min później przyszedł do mnie nauczyciel który miał przyjść ale się spóźniał , no nic stwierdziłem, że nic się nie stanie i pójdę a za 45min wrócę i tyle, wróciłem patrze wywaliło z gry mówi się trudno zacznę od nowa, patrze nie mogę wejśc, ban i sprawa do wyjaśnienia. Dowody: W tym momencie to jest najszczersza apelacja jaką zrobiłem więc nie podaje żadnych dowodów Link do poprzedniego podania: Było napisane, ale chyba go już nie znajdę po takim czasie. Coś od siebie: Dostałem nauczkę aby w razie takich sytuacji po prostu wyjść z gry, oraz nie zamierzam nigdy więcej bugować klawisza. Obiecuję. Prosze o UnBana Oraz nie usuwanie mojego tematu ponieważ nazwa jest dobra.
 5. Nick: Rockota Serial: Mam problem ze znalezieniem go, ale na pewno jak znajdę to podam. Staż na serwie: Ponad 30h Nick admina: Zieluninio92 Powód zbanowania: Bugowanie klawisza na kutrach oraz zrobienie filmiku o sytułacji z unbanem Krótki opis sytuacji: Tym razem, jestem szczery. Płynąłem jak to zwykle na ryby aby zarobić, ale jako, że trzymanie tego klawiasz ,,W" jest problematyczne stwierdziłem, że postawie coś na klawie, dokładnie jakieś 2-3 min później przyszedł do mnie nauczyciel który miał przyjść ale się spóźniał , no nic stwierdziłem, że nic się nie stanie i pójdę a za 45min wrócę i tyle, wróciłem patrze wywaliło z gry mówi się trudno zacznę od nowa, patrze nie mogę wejśc, ban i sprawa do wyjaśnienia Dowody: W tym momencie to jest najszczersza apelacja jaką zrobiłem więc nie podaje żadnych dowodów Link do poprzedniego podania: Było napisane, ale chyba go już nie znajdę po takim czasie. Coś od siebie: Dostałem nauczkę aby w razie takich sytuacji po prostu wyjść z gry, oraz nie zamierzam nigdy więcej bugować klawisza. Obiecuję.
 6. Nick: Rockota Serial: Mam problem ze znalezieniem go, ale na pewno jak znajdę to podam. Staż na serwie: Ponad 30h Nick admina: Zieluninio92 Powód zbanowania: Bugowanie klawisza na kutrach oraz zrobienie filmiku o sytułacji z unbanem Krótki opis sytuacji: Tym razem, jestem szczery. Płynąłem jak to zwykle na ryby aby zarobić, ale jako, że trzymanie tego klawiasz ,,W" jest problematyczne stwierdziłem, że postawie coś na klawie, dokładnie jakieś 2-3 min później przyszedł do mnie nauczyciel który miał przyjść ale się spóźniał , no nic stwierdziłem, że nic się nie stanie i pójdę a za 45min wrócę i tyle, wróciłem patrze wywaliło z gry mówi się trudno zacznę od nowa, patrze nie mogę wejśc, ban i sprawa do wyjaśnienia Dowody: W tym momencie to jest najszczersza apelacja jaką zrobiłem więc nie podaje żadnych dowodów Link do poprzedniego podania: Było napisane, ale chyba go już nie znajdę po takim czasie. Coś od siebie: Dostałem nauczkę aby w razie takich sytuacji po prostu wyjść z gry, oraz nie zamierzam nigdy więcej bugować klawisza. Obiecuję.
 7. Nick: Rockota Serial: Mam problem ze znalezieniem go, ale na pewno jak znajdę to podam. Staż na serwie: Ponad 30h Nick admina: Zieluninio92 Powód zbanowania: Bugowanie klawisza na kutrach oraz zrobienie filmiku o sytułacji z unbanem Krótki opis sytuacji: Tym razem, jestem szczery. Płynąłem jak to zwykle na ryby aby zarobić, ale jako, że trzymanie tego klawiasz ,,W" jest problematyczne stwierdziłem, że postawie coś na klawie, dokładnie jakieś 2-3 min później przyszedł do mnie nauczyciel który miał przyjść ale się spóźniał , no nic stwierdziłem, że nic się nie stanie i pójdę a za 45min wrócę i tyle, wróciłem patrze wywaliło z gry mówi się trudno zacznę od nowa, patrze nie mogę wejśc, ban i sprawa do wyjaśnienia Dowody: W tym momencie to jest najszczersza apelacja jaką zrobiłem więc nie podaje żadnych dowodów Link do poprzedniego podania: Było napisane, ale chyba go już nie znajdę po takim czasie. Coś od siebie: Dostałem nauczkę aby w razie takich sytuacji po prostu wyjść z gry, oraz nie zamierzam nigdy więcej bugować klawisza. Obiecuję.
 8. Nick: Rockota Link do profilu: Dalej nie wiem jaki profil Serial D8E75ABC50C5D212021130005402C392 Staż na serwie: 2mieś czyli 32h Nick admina: Zieluninio92 Powód zbanowania: Bugowanie klawisza na kutrach Krótki opis sytuacji: Płynąłem na kutrach i bugowałem klawisz Dowody: Coś od siebie: Upraszam szanownego Zieluninio, aby nie odpisywał na tą apelację, a jeżeli to zrobi to proszę aby jej nie zamykał bo nie on ma na nią odpowiedzieć. Upraszam wszystkich adminów aby odpowiedzieli, i podesłali apelację do właściciela serwa bo jest to już moja 4-5 apelacja. Ale dalej nie zgadzam się na bana 16lat!
 9. Nick: Rockota Link do profilu: chyba nie mam Serial : D8E75ABC50C5D212021130005402C392 Staż na serwie: ponad 30h =w sumie 2 miesiące Nick admina: ZIELUNIONIO92 chyba tak miał Powód zbanowania: bugowanie kutrów Krótki opis sytuacji: płynąłem na kutrach i nie miałem rąk na klawiaturze Dowody: dowody to film ! Link do poprzedniego podania: Nie znajdę już linku to było ponad 1 miesiąc temu Coś od siebie: jedyne co chcę napisać to przepraszam, za wszystko i administracja ma zawsze rację więc się przyznaję. Natomiast BAN na 16 lat to coś nie normalnego!
 10. Nick: Rockota Staż: 2 miesiące =30h Serial: Tutaj wpisz swój serial Nick osoby zawieszającej: |KOMIS|ZIELUNINIO92 Powód nałożenia kary: sam już nie wiem co jest tym powodem bo najpierw to było bugowanie klawisza teraz jakieś fałszowanie w kazdym razie z kary do 2021 mam do 2035 Opis sytuacji: Nie jestem niewinny ale nie czuje się też winny po prostu płynąłem na kutrach Dowody: Dowody posiadam, ale tutaj nie da się wysłac tylu plików ile posiadam Coś od siebie: Zgłaszałem już jedną apelację od kary niestety administracja zamiast zrobić tak jak napisali w MTA czyli wyjaśnić co i jak to postanowili od razu mnie obrażać PROSZĘ O KONTAKT Z WŁAŚCICIELEM błagam to jest nie sprawiedliwe, z tego, powodu, że nie dogadałem się z modem albo czym on tam jest dostałem nagle bana do 2035roku, kurcze ja chcę tylko pograć normalnie nie robie nic złego, ani nie zgodnego z podanym regulaminem Link do poprzedniej apelacji: Błagam pomóżcie mi
 11. Witam, nie wiem już co zrobić, proszę powiedz mi jaki nick ma własciciel serwera. 

  1. Show previous comments  5 more
  2. Versi*

   Versi*

   Dokładnie. Dodam tylko, że przedłużył Ci on bana, ponieważ bezczelnie go okłamywałeś. Takie jest moje przypuszczenie. Napisałeś teraz kolejną apelację, więc czekaj, aż Ci dokładnie napisze o co chodzi.

  3. ZIELUNINIO92

   ZIELUNINIO92

   Otrzymałeś drugiego bana za fałszowanie cytatu pm forum mojego i za twoje toksyczne odzywki w niej. Czego jeszcze nie rozumiesz? https://imgur.com/xfXmALs

  4. Tobiasz3568

   Tobiasz3568

   Oo. Dzięki za pomoc @endo..

   Za oszustwo AFX nie zdejmuje banów jeszcze przedłużonych za takie powody. Znam go 7 lat. Nie po to przedłuża za oszukiwanie (za takie okrucieństwo) żeby zdejmować po chwili. Tak to nie działa.

   I to co napisał @|KOMIS|ZIELUNINIO92 to porażka. 

   Za takie coś nie powinno być UB. Wiedziałeś na co się piszesz robiąc takie coś. 

 12. Słuchajcie mam gdzieś ten wzór bo pisałem go w ostatniej apelacji, a teraz do rzeczy dostałem bana za rzekome trzymanie/bugowanie klawiasza w na kutrach ale teraz uwaga w regulaminie nigdzie nie ma nic o tym...
 13. Nick: Rockota Link do profilu: Nie wiem do jakiego profilu Serial D8E75ABC50C5D212021130005402C392 Staż na serwie: 2 miesiące ale w sumie to 30h Nick admina: ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: rzekome bugowanie klawisza na kutrach Krótki opis sytuacji: Płynąc sobie tak jak zazwyczaj to robiłem i łowiąc ryby dostałem bana Link do poprzedniego podania Dowody: Nie posiadam, bo nie dokumentuje każdej sekundy życia, szczególnie kiedy nie czuję się zagrożony banem. Od dziś chyba trzeba zaczać się obawiać banów za nic Coś od siebie: Po pierwsze BAN na 3lata? WTF nie powinniście tego zmienić czy coś? rozumiem, 3 lata jeżeli bym wymordował 50%serwa ale jeżeli w dodatku nic nie zrobiłem to sorki ale nie. Co tu właściwie napisać. Prosze o szybkie rozpatrzenie sprawy bo chcę już dołączyć do jakiejś org lol.. A no i tak na przyszłość (oczywiście to wasz serwer) ale najpierw daje się kicka i upomnienie graczowi a nie bana. CO do skargi to nadmienię, że nikt ze mną niczego nie wyjaśniał tylko perfidnie stwierdził, że jestem winny
 14. Nie wiem na jakiej zasadzie mam widzieć co się dzieje na ekranie patrząc na książkę ale ok... Prosił bym do 20h o rozpatrzenie bo za 24h +/- 24h musze być w pracy jako mechanik
×
×
 • Create New...