Jump to content

Janosik303

Player
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Dobra

About Janosik303

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

821 profile views
 1. W sumie taki perek to niczego sobie, mało pali, tani w naprawie i rodzinę da się zapakować na wakacje
 2. Bez problemu 60, jedynie na giełdzie może spaść do 30.
 3. Data i godzina zdarzenia: 14.06.2017 godz. ok 23:30 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial:246E7939ECEE09976BE14865AC2A51F4 Opis:Gracz mnie zwyzywał, ponieważ pierwszy wsiadłem do tramwaja. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: http://imgur.com/a/SGAon Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Mute na kilka dni
 4. Zmień dźwięki w opcjach HRTF na słuchawki.
 5. Odinstalowałeś stare sterowniki najpierw? Co to za karta graficzna?
 6. Myślę, że po takim czasie ta skarga nie ma już sensu. I tak raczej jej już nikt nie sprawdzi :/
 7. Przepraszam że odświeżam, ale ta skarga ma już ponad 10 dni i nadal się z nią nic nie dzieje.
 8. Dziękuje, że zostałem pochwalony jako właściciel organizacji. A co od sprawy chciałbym wtrącić swoje trzy grosze. Sam próbowałem się do gadać z osobą(Iwanek) o podjazd ale gracz nie chciał ze mną w żaden sposób rozmawiać. Chciałem z nim tą rozmowę załatwić po dobroci się nie dało. Podejmowałem około 3 prób dogadania się ale za 4 razem mnie poniosło i wyzwałem gracza(jakość ostatniego zdjęcia jest powalająca). I mam takie pytanie dlaczego skargę napisał Freezer a nie Iwanek? Proszę o łagodny wymiar kary, ponieważ nie zaprzeczam, że wyzywałem gracza.
 9. Lokalizacja: San Fierro, Dohertz Link do panelu sprzedawanej nieruchomości: http://panel.pylife.pl/domy/1009 Cena za dobę: 200 Eu Cena za nieruchomość: 2k do negocjacji Nazwa nieruchomości: Dom Opis: Ładny domek na osiedlu doherty. Zdjęcia nieruchomości:
 10. Ja zawsze jak miałem typów z mute to kazałem im wyjść z pojazdu i kucnąć
 11. Nick: |OSP|Janosik303 Staż: ponad 2 lata Serial: B7ED31D27502CC712BE0B59887785994 Nick osoby zawieszającej: Kris13* Powód zawieszenia prawa jazdy: DM pojazdem Opis sytuacji: Rozjechałem jednego gracza, który wcześniej notorycznie mnie taranował. Oczywiście gracz przeżył nie doszło do jego śmierci. Dowody: Nie mam. Coś od siebie: Bardzo przepraszam za swoje zachowanie ale gracz poprostu notorycznie taranował mnie oraz innych uczestników ruchu drogowego.
 12. Data i godzina zdarzenia: nieistotne Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: nieistotne Opis: Gracz ogłasza inny serwer poprzez pm na forum. SS poniżej. Dowody w postaci SS: Oczekiwania: Ban na 999 dni, BMA.
 13. Data i godzina zdarzenia: 31-10-2015, godz tak gdzieś koło 12 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: Opis: Suszyłem sobie jako sm, osp jechało z przekroczoną prędkością i dokonałem pomiaru który przekraczał 60 km/h. Jechało wozem strażackim. Po chwili podjechali do mnie i powiedzieli że nie mogę robić zdjęć wozom uprzywilejowanym na sygnałach, ale przecież gdyby sygnały były włączone nie mógł bym zrobić im zdjęcia. Chwile pogadaliśmy po czym wymieniony wyżej osobnik na pisał do mnie na pm coś w stylu "Nie możesz suszyć osp na sygnałach cwelu". I sprawa właśnie dotyczy "cwelu". Niżej zamieszczam ss. Dowody w postaci logów: Od razu po napisaniu skargi poinformowałem oskarżonego.
×
×
 • Create New...