Jump to content

$$bruteforce$$

Premium
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Dobra

About $$bruteforce$$

 • Rank
  CJ
 • Birthday July 15

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Las Venturas
 • Zainteresowania
  Downhill <3

Recent Profile Visitors

161 profile views
 1. Data i godzina zdarzenia: data 2019-03-17 Nick/pasek: BruteForce Nick/pasek oskarżonej osoby:Mipif2 Mój serial:zbedny Opis:wiec gracz potrzebowal pozyczki dalem mu czas ale nie oddal do dzis Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/nsfOuqZ Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy):licze na zwrot pieniedzy
 2. Nick: BruteForce Staż: 2l Serial: B5A3DC2DF54489D5CD4A05645C605292 Nick osoby zawieszającej: W_Thunder Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowe DM Opis sytuacji: lekko uderzalem w znajomego na serwerze i dostalem prawko.. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: Prosze szybko rozpatrzec. Przepraszam za zaistniałą sytuację.
 3. Data i godzina zdarzenia:nie pamietam Nick/pasek: BruteForce Nick/pasek oskarżonej osoby:Freyu Mój serial:zbedny Opis:jechalem i gracz jechal pod prad i nie chcial placic Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/kyYXNv0 Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy):sugeruje zwrot pieniedzy
 4. Model pojazdu:Premier Przebieg:do 30k Cena:200k Felgi:offroad
 5. Gracza nie spotkałem na serwerze.
 6. Dobrze. Bratu na pewno nie dał sam pisał ,że nie da i oczekuje na skargę.
 7. Data i godzina zdarzenia:17:32 Nick/pasek: Brute* Nick/pasek oskarżonej osoby:|NT|Rybek Mój serial:nie trza Opis:Jechalem na baze, gracz Rybek wymusił pierwszeństwa i uderzył w mój pojazd po czym nie chciał zapłacić. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/kEyRrcO Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy):Oczekuje zabrania prawka lub zwrot pieniędzy.
 8. Xardas, takze trzymam kciuki. Powinni uwzglednic taki blad. Dziękuję za wsparcie
 9. Wiec tak bylem na gieldzie z ciekawosci poszedlem sprawdzic auta na wynajem i sprawdzalem infernusa jak to na laptopie niechcacy reka dotknelem tej myszki wbudowanej i wypozyczylo mi na 14 dni kosz to 70k. Pomoze ktos z rconów? nie fajnie jest stracic 70 tys prosze o szybka odp :( takie pieniadze nie leza na chodniku na moj majatek czyli 150k a z tego 70k pracowalem 4 miesiace przy wypozyczaniu najlepiej wprowadzic opcje "potwierdz"
×
×
 • Create New...