Skocz do zawartości

Kagemaru10

Gracz
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 CJ

O Kagemaru10

 • Tytuł
  CJ

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Na licencje lotniczą proszę pomuż Nowak
 2. Nick: Kagemaru10 Wiek: 14 Staż: na serverze jestem juz od 8 dni Nick osoby zawieszającej: Robson002 Serial: nierozumiem co to jest serial w gta ? podarujesz Powód zawieszenia licencji: Dlatego że wylondowalem poza lotniskiem a zabrakło mi paliwa . Opis sytuacji: leciałem salolotem na kontrolce włączyła sie brak paliwa, wiec leciałem na lotnisko ale zabrakło mi może 200m wiec niemalem co zrobić wiec wylondowalem na drodze. Dowody: Dowodem tego jest moja koleżanka i kolega nicki: buux , shanker007 , nienosmelka Coś od siebie: Admini proszę was przebaczie mi ja niewiem co to serial nowak prosze odmutuj to sie niepowturzy bende grzeczny widzisz staram sie.
 3. Nick: Kagemaru10 Wiek: 13 Serial:(?) Staż:(?) Powód zmutowania : Zostałem zmutowany dlatego że wyzywałem policje od ( JP ). Krótki opis sytuacji: jechałem z kolegom brykom (demon) i zaczołem wyzywać policje a skończyło sie to mutem na 8 dni. Dowody: Dowód tego jest taki że pisalem apelacje do was juz 3 razy i nawet kolzeżanka pyatala sie straży miejskiej a oni mnie olali. Link do poprzedniego podania: niemam dostempu do linku porzedniego podania Coś od siebie: Przepraszam zato co zrobiłem wiecej sie to niepowturzy i proszę o odmutowanie bo niemogę pracować z innymi a server jest kozak i nieche z niego rezygnować. prosze.
 4. Proszę o odmuwtoanie mnie . Wiecij to się nie powtórzy nick: Kagemaru10 ps: to jest część dalsza od tamtego apelu
 5. Przepraszam ze wyzywałem policję to się już niepowtórzy. Proszę o zmniejszenie oczekiwania kary dlatego bo niemogę się porozumiewać w pracy itd. Proszę ps. Nick: Kagemaru10
×
×
 • Dodaj nową pozycję...