Jump to content

TheBest*

Premium
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Dobra

2 Followers

About TheBest*

 • Rank
  CJ
 • Birthday 03/20/2001

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Wschowa
 • Zainteresowania
  🚨Firefighter in OSP🚨

Game Account

 • Faction
  Straż Miejska LV
 • Faction rank
  Urzędówka

Recent Profile Visitors

517 profile views
 1. Pasek z panel.pylife.pl: Serial: 42E4ECB28C5DE8948A239CD18F2EAE74 Staż na serwerze: Około 4 lata. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: Jestem w stanie poświęcić od dwóch do trzech godzin dziennie. Imię: Zbyszek Wiek: 17 Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Nie. Czy posiadasz TeamSpeak3 i Discorda?[wymagane]: Tak. Czy posiadasz mikrofon?[wymagane]: Tak. Czy byłeś za coś karany na serwerze?: Nie. Czy masz do czynienia w życiu realnym ze strażą pożarną na co dzień?(Jeśli tak opisz jakie): Na co dzień mam styczność, ze strażą pożarną. Jestem ochotnikiem w pobliskiej Ochotniczej Straży Pożarnej. Czy miałbyś problemy z podporządkowaniem się rozkazom dowódcy?: Nie miałbym. Czy zapoznałeś się z regulaminem strażaka i jesteś gotów go przestrzegać?: Tak. Coś o sobie: Cześć mam 17 lat i nazywam się Zbyszek. Na co dzień chodzę do liceum o profilu bezpieczeństwo publiczne. Moją zaletą jest punktualność, co bardzo ułatwia mi życie. Staram się również być uczynny i pomagać innym. Jestem konsekwentny i uparty w dążeniu do celu. Jestem otwarty i szczery w stosunku do innych ludzi. Jestem osobą towarzyską oraz empatyczną. Inspiruje mnie pożarnictwo oraz tworzenie grafiki. Hobbystycznie robię także amatorskie grafiki dla znajomych. Jestem, taki jaki jestem i czuję się dumny z tego, że nie ma takiej drugiej osoby jak ja. Będę zawsze dążyć do celu i wierzę w to, że uda mi się osiągnąć sukces. Czemu chcesz dołączyć do PSP?: Chcę dołączyć do PSP, dlatego że od bardzo dawna interesuję się służbami mundurowymi. Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Jak już wspomniałem, jestem dosyć konsekwentny oraz zdyscyplinowany. Potrafię wyciągnąć odpowiednie wnioski z danej sytuacji i nie jestem lekko myślny.
 2. Dzięki za nominacje @|sapd|kromkachleba*997 https://imgur.com/a/Jm9JtAi Nominuję @Raczek.bec
 3. Tak jak napisałem całemu Zarządowi owej organizacji, wróciłem po kilku miesiącach na pyla. Dzisiaj już nie pamiętam o której godzinie przeglądałem przecho i zauważyłem, że jest Rancher myślałem, że będzie naprawiony więc zrespiłem go i stałem się ofiarą losu i teleportowałem się do niego. Wyszedłem bo Nie mam za dużo kasy na naprawę. Dowiedziałem się, że mam do zapłacenia "karę organizacyjną" o wysokości 3000 EUR. Stwierdziłem wtedy, że to jakiś żart bo wiedzieli, że wróciłem po przerwie i nie mam dużo kasy więc odmówiłem zapłaty. Zostałem wyrzucony. Odmówiłem Ci zapłaty, dlatego, że nie chce mieć z wami kontaktu jak mnie tak potraktowaliście, i nie będę płacił za coś co nie zrobiłem.
 4. Nick: TaksiJakubek Staż: 18 godzin. Serial: 42E4ECB28C5DE8948A239CD18F2EAE74 Nick osoby zawieszającej: TheSzymekPL Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran zdawającego KAT C. Opis sytuacji: Typek jechał pod prąd moim pasem jak zdawał KAT C to go staranowałem. Dowody: Nie robie ss ale osoba która mnie ukarała powinna o tym wiedzieć lub zrobić ss tego już nwm. Coś od siebie: Przepraszam za zaistniałą sytuację. Ale bardzo się wkurzyłem , ponieważ nie lubię jak ktoś jedzie moim pasem.
 5. Sprawdzisz mi wniosek o przywrocenie licencji? Pozdrawiam

  1. SzafraN

   SzafraN

   Poczekasz cierpliwie?

  2. TheBest*
 6. Nick: TaksiJakubek Wiek: 14 lat. Staż: Mój aktualny staż nie jest jakiś duży bo to nowe konto. Na starym sam nwm ile miałem ale bodajże 50 h Nick osoby zawieszającej: SzafraN Serial: 42E4ECB28C5DE8948A239CD18F2EAE74 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie na mechaniku (Kamikaze na graczy na mechaniku , Odwalanie) Opis sytuacji: Wziąłem helke marki Sparrow i specjalnie lądowałem na mechaniku jak było dużo ludzi. Dowody: https://imgur.com/a/8QfFkjl Coś od siebie: Przepraszam z ręką na sercu nie wiem co we mnie wstąpiło , gdy teraz o tym myślę co zrobiłem chce o tym zapomnieć. Chciałbym skończyć z odwalaniem i zacząc na PYLife od nowa. @SzafraN
×
×
 • Create New...