Jump to content

brvn

Player
 • Content Count

  304
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

424 Świetny Gość!

About brvn

 • Rank
  Luis Lopez
 • Birthday 06/08/2005

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Madagaskar
 • Zainteresowania
  Służby mundurowe | Informatyka | Sport | Motoryzacja

Recent Profile Visitors

4217 profile views
 1. SGT wygląda ładniej w grze niż w realu XD
 2. Nick: freakly*af Link do profilu: https://pylife.pl/profile/38557-freaklyaf/ Serial 4E4A4AB18CA59F7D366CB63CFC8AC6 Staż na serwie: 1 rok Nick admina: Maga Powód zbanowania: Bezsensowne statusy Krótki opis sytuacji: Otrzymałem ograniczenia w postaci zawartości moderowanej za status który był bez sensu. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Po raz kolejny piszę apelacje i proszę o usunięcie punktów. Od otrzymania kary minęło już sporo czasu i wreszcie chciałbym normalnie móc posługiwać się na forum. Oczywiście dodam iż przepraszam za swoje zachowanie. Pozdrawiam.
 3. Nick: freeku Link do profilu: https://pylife.pl/profile/38557-freeku/ Serial 4E4A4AB18CA59F7D366CB63CFC8AC6 Staż na serwie: 1 rok Nick admina: Maga Powód zbanowania: Bezsensowne statusy Krótki opis sytuacji: Otrzymałem ograniczenia w postaci zawartości moderowanej za status który był bez sensu. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Minęło już troche czasu od ostatniej apelacji. Myślę, że można już uznać moją rozgrywkę za regularną. Po raz kolejny przepraszam za swoje zachowanie i liczę na złagodzenie kary.
 4. http://panel.pylife.pl/organizacje/6998
 5. 32x32: https://imgur.com/a/bK4VzEP 64x64: https://imgur.com/a/EJuIIz5 128x128: https://imgur.com/a/OogJ71S
 6. Tematyka: Baner Rodzaj grafiki: Tło na forum Co chciałbyś ujrzeć swojej grafice?: To samo co mam teraz, tylko w lepszym wykonaciu. Chciałbym aby na grafice znajdował się wycięty mój skin, screenshot z ilością minut w jednej sesji, jakieś moje pojazdy (jak cos to wysle ci na pv zdjecia), slużby zamną w tle, które chcą mnie złapać czy coś w tym stylu. No i napis freeku pod spodem fast drivers oraz logo naszej organizacji. Napis: Wszystko podane powyżej Rozmiar grafiki: Takie jak tło na forum idealnie Informacje/Wskazówki dla mnie: Jak będziesz potrzebował jakichś zdjęć lub dodatkowych informacji to pisz forum pv Wynagrodzenie - priv
 7. brvn

  .

  Gracz otrzymał pieniądze po czym mi je z powrotem przelał. Myślę, że skarga do zamknięcia. Gracz sam nie wie czego chce.
 8. brvn

  .

  Ignorowałeś mnie i nie miałem możliwości przelania ci gotówki
 9. Nick: freeku Link do profilu: https://pylife.pl/profile/38557-freeku/ Serial 4E4A4AB18CA59F7D366CB63CFC8AC6 Staż na serwie: 1 rok Nick admina: Maga Powód zbanowania: Bezsensowne statusy Krótki opis sytuacji: Otrzymałem ograniczenia w postaci zawartości moderowanej za bezsensowny status Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Piszę już drugą apelację, ponieważ tamta została odrzucona. Zaczynam grać na serwerze regularnie, można wywnioskować to po przyroście godzin oraz koncie gold i premium, które zakupiłem. Odczekałem bana w całości, ponieważ był słuszny, a ograniczenia które aktualnie posiadam uniemożliwiają mi wypowiadania się na forum lub brania udziału w rekrutacjach. Warto dać mi szansę.
 10. Nick: freeku Link do profilu: https://pylife.pl/profile/38557-freeku/ Serial 4E4A4AB18CA59F7D366CB63CFC8AC6 Staż na serwie: 1 rok Nick admina: Maga Powód zbanowania: Bezsensowne statusy Krótki opis sytuacji: Nie do końca wiem czy jest to ban, raczej nie. Otrzymałem ograniczenia w postaci zawartości moderowanej za status, który nie powinien mieć miejsca. W tamtym czasie po prostu mnie poniosło. Każdemu się zdarza.. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Sytuacja się więcej nie powtórzy. Przepraszam za swoje zachowanie.
 11. Proszę o podanie mi wszystkich kar, które otrzymałem na serwerze (prawka, mute itd)
 12. 100 lat byku 🎂

  1. KumiseQ22

   KumiseQ22

   Dzięki Błajan ❤

×
×
 • Create New...