Jump to content

brvn

Player
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Świetny Gość!

About brvn

 • Rank
  Frank Tenpenny

Recent Profile Visitors

714 profile views
 1. @ZIELUNINIO92 Wypowiesz się?
 2. Dziękuje za wyrozumiałość. Jeszcze raz przepraszam za całe zamieszanie
 3. Nick: brvn Serial: 4E4A4AB18CA59F7D366CB63CFC8AC6F4 Staż na serwie: Ok. 530h Nick admina: ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Wykorzystywanie bugów w celu przejęcia mechanika oraz namawianie do zabicia. Krótki opis sytuacji: Próbowałem wykorzystać błąd serwerowy na stanowisku tunera (Garcia) Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Chciałbym powrócić do serwera, kazałeś napisać mi apelacje w czerwcu, no ale pisze ją teraz ponieważ odczytasz ją najprawdobopodobniej właśnie w czerwcu. Sytuacja się nigdy nie powtórzy i poraz kolejny chciałbym przeprosić gracza jak i administracje.
 4. Nick: brvn Serial: 4E4A4AB18CA59F7D366CB63CFC8AC6F4 Staż na serwie: Ok. 530h Nick admina: ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Wykorzystywanie bugów w celu przejęcia mechanika oraz namawianie do zabicia. Krótki opis sytuacji: Wypożyczyłem tornado po czym chciałem zrobić zderzaki u mechanika, tak jak brzmi nazwa zbanowania. + namawiałem kolegę, aby przejechał jednego z mechaników na stanowisku bez tune. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Tak wiem, że kazałeś mi napisać apelację w czerwcu, ale warto spróbować, w poprzednim podaniu wyraziłem swoje wszystkie relacje na temat serwera. Ale myślę, że mnie zrozumiesz, jeśli twoja decyzja nie zostanie zmieniona to trudno, ale zawsze warto spróbować. najważniejsze są przeprosiny mechaników oraz administratora, Ponownie bardzo przepraszam za swój błąd, i mogę obiecać, że nigdy się sytuacja nie powtórzy Chciałbym sobie sprawić jakiś prezent na urodziny i wrócić do serwera, lecz niestety zależy to od Ciebie ZIELUNINIO
 5. Nick: brvn Serial: 4E4A4AB18CA59F7D366CB63CFC8AC6F4 Staż na serwie: Ok. 530h Nick admina: ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Wykorzystywanie bugów w celu przejęcia mechanika oraz namawianie do zabicia. Krótki opis sytuacji: Wypożyczyłem tornado po czym chciałem zrobić zderzaki u mechanika, tak jak brzmi nazwa zbanowania. + namawiałem kolegę, aby przejechał jednego z mechaników na stanowisku bez tune. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Pisze apelacje poraz trzeci, ponieważ nie mam już co ze sobą zrobić... Zieluninio błagam cię chociaż skróć mi bana. Mówiłeś, że nie potrzebujecie takich graczy jak ja na serwerze, ale naprawdę będe innym graczem, z rozumem oraz z szacunkiem do innych osób. Teraz itak pomyślilsz sobie pewnie, że itak mi nie skrócisz bana ale ja już naprawdę nie wiem co ze sobą zrobić.. Minął niedługi okres mojego rozstania z serwerem, a ja to mocno przeżywam Myślałem, że to nic takiego, ale jest mi naprawdę smutno z tego powodu i z tego, co ja zrobiłem . Dlaczego nie dasz mi drugiej szansy? Napewno jej nie zmarnuję, obiecuje Ci to. Proszę Cie!
 6. Nick: brvn Serial: 4E4A4AB18CA59F7D366CB63CFC8AC6F4 Staż na serwie: Ok. 530h Nick admina: ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Wykorzystywanie bugów w celu przejęcia mechanika oraz namawianie do zabicia. Krótki opis sytuacji: Wypożyczyłem tornado po czym chciałem zrobić zderzaki u mechanika, tak jak brzmi nazwa zbanowania. + namawiałem kolegę, aby przejechał jednego z mechaników na stanowisku bez tune. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Chciałem przeprosić wszystkich pracowników Garci, oraz administratora. Piszę te apelacje, ponieważ nic innego mi nie zostało. Naprawdę administratorze ja rozumiem twoją decyzję, ale ja chciałbym powrócić do znajomych, przyjaciół i do serwera, Smutno mi czytać, że nie dostane unbana. Staram się naprawde mocno zależy mi na serwerze. Tak naprawdę to ja już nie mam co robić. Inne gry nie mają dla mnie znaczenia. Pylife był wyjątkowy. Na serwerze spędzałem dużo czasu. Nie będe złych myśli i zaczekam na twoją odpowiedź. Pewnie jak to czytasz to itak pomyślisz, że "Itak mu nie dam unbana", ale ja naprawdę się zmienię. Naprawdę zależy mi na serwerze i jak już wspominałem chce powrócić do znajomych. W pierwszej apelacji wspomniałem, że nigdy nie miałem permbana i nigdy nie chciałem mieć,, ale wyszło bardzo źle i to co zrobiłem naprawdę było żałosne z mojej strony. Przepraszam najmocniej mechaników : LoveU oraz PrezesaSkarpetke. + administratora ZIELUNINIO92.
 7. Nick: brvn Serial: 4E4A4AB18CA59F7D366CB63CFC8AC6F4 Staż na serwie: Ok. 530h Nick admina: ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Wykorzystywanie bugów w celu przejęcia mechanika oraz namawianie do zabicia. Krótki opis sytuacji: Wypożyczyłem tornado po czym chciałem zrobić zderzaki u mechanika, tak jak brzmi nazwa zbanowania. + namawiałem kolegę, aby przejechał jednego z mechaników na stanowisku bez tune. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Przemyślałem sytuację z tym co zrobiłem. Na miejscu administratora również nałożyłbym bana za takie zachowaniem lecz liczę na choć odrobinę łaski. Na serwerze gram od 3 miesięcy nigdy nie miałem styczności z banem permamentnym. Chciałbym wrócić do serwera, do znajomych, do organizacji, którą przecież niedawno założyłem. Chciałbym, aby się rozwijała. Moje zachowanie było skandaliczne. Naprawdę żałuje tego co zrobiłem, jak już pisałem chciałbym wrócić do serwera, tym razem z innym zachowaniem, i nastawieniem do gry. Przepraszam mechaników za to co chciałem zrobić. Gdy dostanę unbana i powrócę do serwera taka sytuacja się już nigdy nie zdarzy.
 8. Nazwa organizacji/gangu: Bezdomni 2. Link do panelu organizacji https://panel.pylife.pl/organizacje/6258 3. Pasek obecnego Lidera organizacji/gangu: 5. Dlaczego chcesz usunąć vliderów (Nie do wzoru) Chciałbym, aby vliderzy w mojej organizacji otrzymali rangę Pijak, czyli stopień niżej, ponieważ mam bana, a rozdają każdemu vlidera. Nie chce, aby moja organizacja upadła. 6. Jak długo istnieje organizacja/gang? Około 7 dni.
 9. Nazwa organizacji/gangu: Bezdomni 2. Link do panelu organizacji panel.pylife.pl: https://panel.pylife.pl/organizacje/6258 3. Pasek obecnego Lidera organizacji/gangu: 4. Pasek osoby, której chcesz przekazać organizacje/gang: 5. Dlaczego chcesz przekazać organizacje/gang? Ponieważ mam bana, ten gracz, któremu przekazuje lidera dużo mi pomógł + Dał dużą kwotę pieniędzy na organizacje 6. Jak długo istnieje organizacja/gang? Ok. Od tygodnia
 10. Nazwa organizacji/gangu: Bezdomni 2. Link do panelu organizacji panel.pylife.pl: https://panel.pylife.pl/organizacje/6258 3. Pasek obecnego Lidera organizacji/gangu: 4. Pasek osoby, której chcesz przekazać organizacje/gang: 5. Dlaczego chcesz przekazać organizacje/gang? Ponieważ mam bana, ten gracz, któremu przekazuje lidera dużo mi pomógł + Dał dużą kwotę pieniędzy na organizacje 6. Jak długo istnieje organizacja/gang? Ok. Od tygodnia
 11. XD, czy ja chciałem tylni zderzak? Czy pokazanie zderzaków...
 12. Jeśli pomalował Ci samochód na inny kolor niż chciałeś/ bez twojej zgody mogłeś poprosić go o przemalowanie na taki jaki był, a nie odrazu wypisujesz to w skardze
 13. Nie rozumiem, chciałem jakiś tuning do pojazdu Tornado. Skąd miałem mieć pewność, że na serwerze instnieje błąd związany z Tornado. Nie sprawdzam działu z błędami więc nie wiedziałem o tym.. Chciałem tuning coś z vizual. Jak już pisałem jeden z moich kolegów mówił mi, że oprócz tego co wymieniłeś (Felgi,wydech itp.) jest również zderzak przód / tył . Nie miało być to na celu wykorzystania błędu serwerowego. "W celach zarobkowych" Pracuje dla zabawy, mógłbym zarabiać na innej pracy i dostawać lepsze wynagrodzenie. Gdy mi się znudzi inna praca przechodzę na mechanika. Według mnie koledzy to nie jest dowód. Mam rozumieć, że jeśli wypożyczę pojazd to nie mam prawa do niego robić tuningu?
 14. takie sytuacje są tylko wtedy kiedy pojawiasz sie na garci
 15. Na nagraniu wszystko widac.
×
×
 • Create New...