Jump to content

IVS|Neirix

Player
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About IVS|Neirix

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick: |MECH-LS|Neirix Staż: 237h Serial:3CD8208F34998E620E3BC5E43B504343 Nick osoby zawieszającej: KoNiK123* Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowe taranowanie, niestosowne się do poleceń Opis sytuacji: Poprostu jechałem aby wystawić auto i jakas osoba nagle wyjechała mi przed maskę a miałem kamerę skierowana w drugą stronę gdyż oglądałem auta i potem nie miałem czasu zareagować. Następnie ta osoba zablokowała mi auto uniemożliwiając mi wyjazd z giełdy przez co dostałem ostrzeżenia o zepsuty pojeździe. Dowody: Coś od siebie: Wjazd w tą osobę nie był celowy, auto było wystawione zepsute gdyż nie mogłem wyjechać z giełdy, chętnie dlbym tej osobie zapłatę za szkody lecz zareagowała ona zbyt agresywnie a ja starałem się bronić. Po całej tej sytuacji zapłaciłem poszkodowanemu 90e za jakiegoś pereniala ale dalej uważam że oskarżenie jest bezpodstawne.
 2. Nick:|MECH-LS|Neirix Wiek: 17Serial:3CD8208F34998E620E3BC5E43B504343Staż:237h Powód zmutowania : OBK wobec innego gracza. Krótki opis sytuacji:Chciałem wystawić auto na sprzedaż i jak Pan wyjechal mi przed maskę i rzadał zapłaty. Chciałem pierw zaparkować samochód lecz dostałem ostrzeżenie że jest zepsute i musiałem szybko wyjechać a ta osoba blokowała mi przejazd i wtedy zacząłem go wyzywać gdyż dostałem karę na prowadzenie pojazdów. Dowody:BrakCoś od siebie: Liczę na to że to podanie zostało napisane zgodnie z przykładem i liczę na zdjęcie kary, jestem świadomy co zrobiłem lecz było to pod wpływem emocji.
 3. Nick: |MECH-LS|Neirix Wiek: 17 Staż na serwerze:237h Serial: 3CD8208F34998E620E3BC5E43B504343 Powód: Celowe taranowanie Nick os zawieszajacej: KoNiK123* Opis sytuacji: Dowalenie w osobę wyjeżdżająca z parkingu przez przypadek nie zdarzając zareagować. Dowody: Brak Coś od siebie: Jestem świadomy kary ale uważam że jest ona nie słuszna gdyż wyjechałem w osobę przez przypadek a osobie chciałem zapłacić te 10 euro lecz moje auto zostało staranowane i nie miałem już ochoty płacić tej osobie a gdy chciałem wyjechać z giełdy zostawalem blokowane przez tamta osobę i dostawałem Tez z tego powodu wiele ostrzeżenien za zekome trollowanie ceną i wystawianie uszkodzonego auta co zablokowało mi grę i nie mogłem się ruszyć. Proszę o szybkie rozwiązanie w miarę możliwości
 4. Nick: |MECH-LS|Neirix Wiek: 17 Staż na serwerze:237h Serial: 3CD8208F34998E620E3BC5E43B504343 Powód: CBK w stronie gracza Nick os zawieszajacej: KoNiK123* Opis sytuacji: Dowalenie w osobę wyjeżdżająca z parkingu przez przypadek nie zdarzając zareagować, wyzwanie tej osoby poprzez spamienie mi czatu Poprzez co nie mogłem nic zrobić. I aby sploszyć osobę użyłem raz wulgaryzmów Dowody: Brak Prosiłbym o szybkie rozwiązanie i możliwe złagodzenie kary
 5. Nick: |MECH-LS|Neirix Wiek: 17 Staż na serwerze:237h 13m Serial: 3CD8208F34998E620E3BC5E43B504343 Powód: CBK w stronie gracza/Olewanie poleceń moderatora, celowe taranowanie Nick os zawieszajacej: KoNiK123* Opis sytuacji: Dowalenie w osobę wyjeżdżająca z parkingu przez przypadek nie zdarzając zareagować, wyzwanie tej osoby poprzez spamienie mi czatu Poprzez co nie mogłem nic zrobić. Coś od siebie: nie olewalem poleceń moderatora chciałem zareagować tylko tamta osoba mnie blokowała a wjechałem w nią gdyż gwałtownie wysunął mi się przed maskę. Dostałem również zgłoszenie że trollowalem cena a wystawiłem porostu auto za cenę zadawalajaca mnie. Osobę wyzwalem z powodu że nie miałem jak cokolwiek zrobić. Nicku jego nie pamiętam gdyż nagle wyskoczyło mi na cały ekran powiadomienie z ostrzeżeniem co kompletnie scieło mi grę. Uwierzcie mi że nie miałbym jakiego kolwiek powodu aby nie zapłacić tych 10e chociaż to nie był mój powód. Mogłem naprawić mu auto osobiście tylko że on zaczął blokować moje auto i się zezloscilem co miało przedstawione skutki. Jestem świadom tego że wyzwalem dana osobę ale nie zgadzam się ze ja taranowalem a wyzwiska były zw wskazanego powodu. Obelge napisałem tylko raz (miała ona skutkować odblokowanie mi wyjazdu).
 6. Czemu nie być? Wreszcie coś fajnego, oczywiście że będę 😉
 7. Z aut za którymi się rozgladasz mam na sprzedaż swntinela czystego z fabryki
×
×
 • Create New...