Jump to content

Neirix

Player
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

About Neirix

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

198 profile views
 1. Skoro zmniejszyliscie mi karę to nie powinno to pisać na panelu po próbie logowania?
 2. Mam jescze pytanie @noctropolis ban poleciał nie tylko na mnie lecz również na serial konta kolegi?
 3. Ok to już wszystko rozumiem i nie popełnię tego błędu. Proszę tylko nie zapomnieć o UB
 4. Chłopie kiedy ty miałeś wpisywaną komendę ro ja miałem palca na guziku od wyłączenia laptopa. Mógłbym ci odrazu oddać pieniądze tylko nie chciało mi się właczać na nowo gdyż zwlekałeś z zapłaceniem pieniędzy przez dłuższy czas Gdybyś napisał tą kpmendę 10 sek wczesniwj to nie było by problemu a ty ciągle pisałeś że bez bagażnika
 5. Ok już wolę dostać na 14dni. Zapamiętam że nie można logować się na cudze konto i na nim zarabiać.
 6. Ponieważ kolega mnie o to poprosił a poza tym chciał abym wbił mu troche h na l1 ponieważ on nie może tyle czasu grać. Koledze nie chce się grać więc chciałem go jakoś zachecic po prostu. Ponieważ większość osób na tym serwerze nie jest zbytnio przyjazna. Ponadto dostałem bana a chciałem też sobie adrobić pieniadze gdyż straciłem sporą sumę w ostatnim czasie. Nie wiem po co miałbym dostawać karę na taki spory czas aż 2 mies za taką rzecz. Możliwe że probowałem zbyt wiele razy ale jeśli chcecie mój kolega może potwierdzić to co piszę. Cały czas próbuje odzyskac pieniadze i ciagle pisze do osób ktore mialy kontakty z osoba ktora mnie oszukała i starałem się zmotywować te osoby aby napisały apelacje albo coś w tym stylu. Teraz mam chyba zerowe szanse na to wszystoo gdyż kara nałożona na moje konto jest porownywalna fo kradzieży. Poza tym miałem oddać typowi 600EUR gdyż nie dałem rady naprawić mu auta, przez za dlugie jesgo zwlekanie, odrazu napisłem ze oddam pieniadze dzisiaj, jeszcze powiedzcie ze za to tez dostane przedłużenie bana. Chciałem tylko pomóc koledze i nie wiedziałem że to również, jest karalne. Proszę o ulaskawienie na najblizszy czas gdyż chciałem jeszcze pograć na PYlu przed jego masakrą.
 7. Nick: Neirix Serial 3CD8208F34998E620E3BC5E43B504343 Staż na serwie: 1 rok ponad 300h Nick admina: AFX Powód zbanowania: nieudane logowania (34) na konta (1) w ostatnim czasie Krótki opis sytuacji: No cóż próbowałem zalogować się na konto Dowody: no brak Link do poprzedniego podania: NIe ma. Coś od siebie: No to tak obiecałem koldze że powbijam mu kase w ostatnim czasie i ten podał mi swoje hasł lecz hasło było błędne. Próbowałem kilka razy aż w końcu kolega przpomniał sobie prawidłowe hasło lecz już dostałem bana jeśli chcecie moge wysłać ss'y z rozmowy uważam że ban jest bezsensowny. Mogę nawet napisać hasło konta do którego probowałem się zalogować.
 8. Ponieważ musiałem już kończyć z powodów prywatnych i właśnie wyłączałem grę kiedy przyszła wiadomość że gracz przekazuje pieniadze zaraz pi wylaczeniu napisał3m do gracza na forum. Nie miałem nawet jak dokladnie zwracać sie do gracza gdyż miałem zbyt wiele rzeczy na głowie i jak wczesniej mu napisałem "śpieszę się"
 9. Neirix

  Sprawdzenie konta

  Dziękuję za pomoc jewteś najlepszą osobą z administracji która udzieliła mi dokładnych odpowiedzi. ❤️
 10. Neirix

  Sprawdzenie konta

  Czyli muszą napisać apelke na forum?
 11. Data i godzina zdarzenia:zdarzenie miało miejsce jakieś 4tygodnie Nick/pasek: |MECH-LS|Neirix Nick/pasek oskarżonej osoby:nie wiem kto to Mój serial:3CD8208F34998E620E3BC5E43B504343 Opis:zeobilem sobie wtedy przerwe od PYla ktora trwała 1 tyg po tej przerwie zauważyłem ubytek pieniedzy z mojego konta o około 70k nie wiem jak to się stało gdyż nie podawałem nikomu hasła do mojego konta podejrzewam że ktoś mogl sie jakoś włamać. Prosze o odzyskanie pieniedzy, gdyż na poczatku miałem troche obojetny stosunek lecz pozniej porzyczylem 100k ktorych juz nie zobaczę ponieważ to tak nie działa, chociaż wszyscy z Adamów pisali że odzyskam. Byly to jedyne moje pieniadze i bardzo prosilbym gdyby sie odnalazly. Jeśli pieniądze sie nie odnajda to chyba będę kończył pyla bo i tak straciłem cały majątek
×
×
 • Create New...