Jump to content

Dawid_Pasieka

Player
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 CJ

About Dawid_Pasieka

 • Rank
  CJ
 • Birthday 10/05/1997

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Biedronka
 • Zainteresowania
  Fizyka

Recent Profile Visitors

268 profile views
 1. Nick: Dawid_Pasieka Serial:Twój 7E0887971BDB8BBFBFBBFEEC1364A2A1 Staż na serwie: 2.5 miesiąca Nick admina: @Konfucjusz Powód zbanowania: Toksycznośc w stronę serwera, administracji, nierespektowanie kar, próby rozdawania majątku Krótki opis sytuacji: Wyzywałem admina Domelek* , Dawałem graczom po 100euro, naprawdę majątek, nierespektowanie, nie mam respektu do kar które dostaje. Dowody: Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Na wstępie chciałbym przeprosić 2 urażone osoby, po drugie tak wiem miało minąć 3 miesiące ale chcę odwołać się szybciej, wiem że postąpiłem najgorzej jak mogłem wyzywając administracje rozdwajając 100e itp, Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuacje chyba w końcu zacznę mieć respekt do kar. mam nadzieje że Konfucjusz ma bardzo duże serce i będzie mógł zdjąć mi kare szybciej.
 2. Nick: Dawid_Pasieka Serial:Twój 7E0887971BDB8BBFBFBBFEEC1364A2A1 Staż na serwie: 2.5 miesiąca Nick admina: @Konfucjusz Powód zbanowania: Toksycznośc w stronę serwera, administracji, nierespektowanie kar, próby rozdawania majątku Krótki opis sytuacji: Wyzywałem admina Domelek* , Dawałem graczom po 100euro, naprawdę majątek, nierespektowanie, nie mam respektu do kar które dostaje. Dowody: Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Trochę minęło i chciałbym pograć na pylku, jeszcze raz przepraszam Domelka oraz Konfucjusza za zaistniałą sytuacje, taka sytuacja więcej się nie powtórzy.
 3. Z kad wiesz czy dożyje do 21 roku, straciłem prawko straciłem żyje dalej, przeczekał bym te 2 tygodnie ale nie, muszę nie stety czekac i pisać apelację od ub szczególnie przez ciebie
 4. Aha, sądzisz że odwalam na serwerze wydajac realne pieniądze na rozgrywkę Przesada bana mogę mieć ale nie pernametnie
 5. Nick: Dawid_Pasieka Serial:Twój 7E0887971BDB8BBFBFBBFEEC1364A2A1 Staż na serwie: 2.5 miesiąca Nick admina: @Konfucjusz Powód zbanowania: Toksycznośc w stronę serwera, administracji, nierespektowanie kar, próby rozdawania majątku Krótki opis sytuacji: Wyzywałem admina @Domelek* i tak go nie lubię, za to jak długie kary daje, Dawałem graczom po 100euro, naprawdę majątek, nierespektowanie, nie mam respektu do kar które dostaje. Dowody: Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: 1.Toksyczność nie była w stronę SERWERA, tylko administratora, za takie coś jest mute a nie ban. 2.Nierespektowanie kar, okej rozumiem nie mam szacunku do kar nie potrafię się dostosować ale za taran pustego auta, rozwalonego na giełdzie na 2 trygonie ? powinno mi się dowalić jeszcze lepsza kare jeżeli już się bawić. 3.Próba rozdawania majątku, 100e dla jakiegoś gracza z premką naprawdę duży majątek, za to powinien być mute za ogłaszanie na /v lub krótki ban na upomnienie / nie robiłem tego na co dzień. Moim zdaniem dawanie kar za błahostki o długości 2 tygodnie naprawdę. Pozdrawiam Pasieka.
 6. Nick: Dawid_Pasieka Staż: Gracz od 2 miesięcy. Łączny czas gry: 147h 56m. Serial: 7E0887971BDB8BBFBFBBFEEC1364A2A1 Nick osoby zawieszającej: @Domelek* Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie wszystkiego co sie rusza Opis sytuacji: Staranowałem TYLKO Sweeperka ;c Dowody: nie ma Coś od siebie: Przepraszam gracza ze sweepera, Domelek przepraszam ciebie również Taran sweepera i za to 7 dni trochę za dużo, domelek odczekałem 5 dni proszę zlituj się chociaż na weekend nie ma co robić a tak pogram sobie na pylife w milej atmosferze, wiem że nie powinienem tego robić, ale przyzekam że to się nigdy wiecej nie powtórzy, wiem że tego nie czytasz i napiszesz Odrzucam, ale cóż będę próbował ;c przepraszam jeszcze raz.
 7. D Nick: Dawid_Pasieka Staż: Gracz od 2 miesięcy. Łączny czas gry: 147h 56m. Serial: 7E0887971BDB8BBFBFBBFEEC1364A2A1 Nick osoby zawieszającej: @Domelek* Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie wszystkiego co sie rusza Opis sytuacji: Staranowałem TYLKO Sweeperka ;c Dowody: nie ma Coś od siebie: Przepraszam gracza ze sweepera, Domelek przepraszam ciebie również zlituj się w weekend chce sobie pograć na spontanie proszę chociaż o skrócenie kary np do 15 proszę domelek.
 8. Nick: Dawid_Pasieka Staż: Gracz od 2 miesięcy. Łączny czas gry: 147h 56m. Serial: 7E0887971BDB8BBFBFBBFEEC1364A2A1 Nick osoby zawieszającej: @Domelek* Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie wszystkiego co sie rusza Opis sytuacji: Staranowałem TYLKO Sweeperka ;c Dowody: nie ma Coś od siebie: Przepraszam gracza ze sweepera, Domelek mordeczko ty moja no zlituj się kupiłem se sadlerka chce sobie polatać bokiem no weź proszę, następną kare mogę dostać bma, plizka
 9. Nick: Dawid_Pasieka Staż: Gracz od 2 miesięcy. Łączny czas gry: 147h 56m. Serial: 7E0887971BDB8BBFBFBBFEEC1364A2A1 Nick osoby zawieszającej: @Domelek* Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie wszystkiego co sie rusza Opis sytuacji: Staranowałem TYLKO Sweeperka ;c Dowody: nie ma Coś od siebie: Przepraszam gracza ze sweepera, i ciebie domelek również.
 10. Nick: Dawid_Pasieka Staż: 130h Serial: 7E0887971BDB8BBFBFBBFEEC1364A2A1 Nick osoby zawieszającej: @ZIELUNINIO92 Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Opis sytuacji: Wypchnąłem typa ze stanowiska który naprawiał swoje auto Dowody: Coś od siebie: @Politanski.RsZ Przepraszam za zaistniałą sytuacje, taka się wiecej nie powtórzy. licze na zdjęcie kary, pozdrawiam.
 11. Nick:Dawid_Pasieka Wiek:16 Serial: 7E0887971BDB8BBFBFBBFEEC1364A2A1 Staż:104h Powód zmutowania: cbk Krótki opis sytuacji:Zwyzywałem admina cyt "jesteś j*****m d*****m Dowody:nie ma Link do poprzedniego podania:nie ma Coś od siebie: Na wstępnie chciałbym przeprosić wengosza, za to jak go nazwałem/wyzwałem, poniosły mnie emocje po zabraniu prawa jazdy, żałuje teraz tego, chciałbym odzyskać mowę. Jeszcze raz bardzo mocno przepraszam za to co zrobiłem wiem ze zrobiłem źle. jeszcze raz przepraszam z poważaniem Pasieka Dawid.
 12. Nick: Dawid_Pasieka Staż: 104h Serial: 7E0887971BDB8BBFBFBBFEEC1364A2A1 Nick osoby zawieszającej: |SGSP|WengoszPlamisty Powód zawieszenia prawa jazdy: celowy taran Opis sytuacji: staranowałem raz a porządnie typa który zaczepiał mnie 15 minut na giełdzie Dowody: ni ma Coś od siebie: Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuacje, przyrzekam że moja jazda się poprawi, nie mogłem się powstrzymać wysyłałem 3 reporty na typa, nic nie pomogło, jeszcze raz bardzo przepraszam, licze na ub z powodu urodzin pyla chciałbym pograć i zamontować lampki do auta. Jeszcze raz bardzo przepraszam potrzebuje prawa jazdy.. Liczę na zdjęcie kary ;( Odczekałem już trochę proszę o zdjęcie prawka. Z Poważaniem. Pasieka Dawid.
 13. Nick:Dawid_Pasieka Wiek:16 Serial: 7E0887971BDB8BBFBFBBFEEC1364A2A1 Staż:104h Powód zmutowania: cbk Krótki opis sytuacji:Zwyzywałem admina cyt "jesteś j*****m d*****m Dowody:nie ma Link do poprzedniego podania:nie ma Coś od siebie: Na wstępnie chciałbym przeprosić wengosza, za to jak go nazwałem/wyzwałem, poniosły mnie emocje po zabraniu prawa jazdy, żałuje teraz tego, chciałbym odzyskać mowę. Jeszcze raz bardzo mocno przepraszam za to co zrobiłem wiem ze zrobiłem źle, oddajcie mi chociaż prawko, przepraszam. z poważaniem Pasieka Dawid.
×
×
 • Create New...