Jump to content

Dawid_Pasieka

Player
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 CJ

About Dawid_Pasieka

 • Rank
  CJ
 • Birthday 10/05/1997

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Biedronka
 • Zainteresowania
  Fizyka

Recent Profile Visitors

450 profile views
 1. Nie będzie mi się opłacało ża dużo spędzonych godzin na rozgrywkę
 2. Nick: Jonathan15 Serial:7E0887971BDB8BBFBFBBFEEC1364A2A1 Staż na serwie: 6m Nick admina: noctroplis Powód zbanowania: 400k kradzionej gotówki Krótki opis sytuacji: ukradlem 400k Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: jestem w stanie oddac kase
 3. Nick: Dawid_Pasieka Serial:Twój 7E0887971BDB8BBFBFBBFEEC1364A2A1 Staż na serwie: 2.5 miesiąca Nick admina: @Konfucjusz Powód zbanowania: Toksycznośc w stronę serwera, administracji, nierespektowanie kar, próby rozdawania majątku Krótki opis sytuacji: Wyzywałem admina Domelek* , Dawałem graczom po 100euro, nierespektowałem kar które dostaje. Dowody: Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Na wstępie Przepraszam Konfucjusza oraz Domelka, za to jak się zachowywałem, odczekałem już 3 miesiące (Jeżeli jestem słabym matematykiem to przepraszam mogłem się pomylić) , przemyślałem i chyba zacząłem mieć respektować kary, po powrocie na serwer będę starał się nie "Odwalać Pajacować ITP." Jeszcze Raz przepraszam i pozdrawiam, i liczę na zdjęcie kary.
 4. A więc tak siedziałem w radiu ponad godzinę i szukałem pożyczki, ten gracz odezwał się do mnie i spytal się mnie czy nie chce pożyczyć 400k powiedziałem okej ile procent itp napisał mi że mam oddać w ciągu miesiąca, 440k, mówię okej dostałem pieniądze od gracza i gracz wyszedł z serwera ja normalnie korzystałem z tych pieniędzy jak zbliżał się termin spłaty to otóż tego pana nie było na serwerze, nagle ten pan sie ocknął, możemy zrobić tak że jak zaloguje się na serwer to sprzedam jak najszybciej moje auto i spłacę mu cały kredyt
 5. Jak mógłbym spłacic całą kwote jeżeli gracz nie wbijał na serwa
 6. 400k i auta ? Umyj oczy koleszko, było 300k + jester i clover czyli max 400k
 7. Nick: Dawid_Pasieka Serial:7E0887971BDB8BBFBFBBFEEC1364A2A1 Staż na serwie: 3.5 miesiaca Nick admina: Chyba noctroplis Powód zbanowania: kradziez majątku Krótki opis sytuacji: Nie wiem co się stało za co ban, brałem 400k Na raty ogłaszałem nawet w radiu ( Chciałem wziąść 500 ale gosc mial tylko 400) ugadałem się z nim no i wszystko fajnie itp, Nie mam screena jestem bo ogólnym resecie kompa kazdy dysk był formatowanym, gdy zblizał się dzień spłaty gracza nie było codziennie sprawdzałem typa nie było no mówie spoko tylko zeby pozniej nie było że kradziez czy cos, no i teraz miałem mieć ub 30 grać sobie fajnie na pylku z kumplami a tu yeb perm, za to że jakiś gość ocknał się że wziałem od niego kredyt. Dowody: Był jeden kumpel któremu pan gooldshoot też chciał dać na raty ( Chcielismy z kumplami zrobić sobie auta sadlery fmk rh1) ale byłem 1 Nie mam juz z kolegą kontaktu Link do poprzedniego podania: nie ma Coś od siebie: Czekam na rozprawę, jestem w stanie zwrócic całe 400k jak sprzedam moje auto pozdrawiam
 8. @noctropolis Czy jest szansa abym dostał ub na dniach ? 23,24 Proszę o to bardzo moi koledzy grają sobie a ja muszę dalej czekać. Proszę!
 9. Tak jak myślałem nie jestem wybitnym matematykiem, no cóż czekam do 30
 10. Nick: Dawid_Pasieka Serial:Twój 7E0887971BDB8BBFBFBBFEEC1364A2A1 Staż na serwie: 2.5 miesiąca Nick admina: @Konfucjusz | @BloodLine_ | @noctropolis Powód zbanowania: Toksycznośc w stronę serwera, administracji, nierespektowanie kar, próby rozdawania majątku Krótki opis sytuacji: Wyzywałem admina Domelek* , Dawałem graczom po 100euro, nierespektowałem kar które dostaje. Dowody: Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Na wstępie Przepraszam Konfucjusza oraz Domelka, za to jak się zachowywałem, odczekałem już 3 miesiące (Jeżeli jestem słabym matematykiem to przepraszam mogłem się pomylić) , przemyślałem i chyba zacząłem mieć respektować kary, po powrocie na serwer będę starał się nie "Odwalać Pajacować ITP." Jeszcze Raz przepraszam i pozdrawiam, i liczę na zdjęcie kary. Konfucjusz nie ma rangi nie wiem co mam w tym momencie zrobic bo nikt nie moze dać mi unbana.
 11. @BloodLine_ @noctropolis Co mam zrobić jak konfucjusz nie ma rangi ?
 12. Nick: Dawid_Pasieka Serial:Twój 7E0887971BDB8BBFBFBBFEEC1364A2A1 Staż na serwie: 2.5 miesiąca Nick admina: @Konfucjusz Powód zbanowania: Toksycznośc w stronę serwera, administracji, nierespektowanie kar, próby rozdawania majątku Krótki opis sytuacji: Wyzywałem admina Domelek* , Dawałem graczom po 100euro, nierespektowałem kar które dostaje. Dowody: Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Na wstępie Przepraszam Konfucjusza oraz Domelka, za to jak się zachowywałem, odczekałem już 3 miesiące (Jeżeli jestem słabym matematykiem to przepraszam mogłem się pomylić) , przemyślałem i chyba zacząłem mieć respektować kary, po powrocie na serwer będę starał się nie "Odwalać Pajacować ITP." Jeszcze Raz przepraszam i pozdrawiam, i liczę na zdjęcie kary.
 13. Nick: Dawid_Pasieka Serial:Twój 7E0887971BDB8BBFBFBBFEEC1364A2A1 Staż na serwie: 2.5 miesiąca Nick admina: @Konfucjusz Powód zbanowania: Toksycznośc w stronę serwera, administracji, nierespektowanie kar, próby rozdawania majątku Krótki opis sytuacji: Wyzywałem admina Domelek* , Dawałem graczom po 100euro, naprawdę majątek, nierespektowanie, nie mam respektu do kar które dostaje. Dowody: Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Na wstępie chciałbym przeprosić 2 urażone osoby, po drugie tak wiem miało minąć 3 miesiące ale chcę odwołać się szybciej, wiem że postąpiłem najgorzej jak mogłem wyzywając administracje rozdwajając 100e itp, Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuacje chyba w końcu zacznę mieć respekt do kar. mam nadzieje że Konfucjusz ma bardzo duże serce i będzie mógł zdjąć mi kare szybciej.
×
×
 • Create New...