Jump to content

DeaK*

Gold
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Dobra

1 Follower

About DeaK*

 • Rank
  CJ
 • Birthday 03/22/2002

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

170 profile views
 1. Dobra niech będzie już, zgadzam się na ten reset.
 2. A nie można tylko majątku skasować, nie chciałbym stracić reputacji ani tyłu godzin
 3. Nick: DeaK* Serial: EB36F16A63FA4F96BC05E9ABDB6464F4 Staż na serwie: ok 2 lata Nick admina: @wejn Powód zbanowania: Wyjasnij cos na forum Krótki opis sytuacji: Dostałem rzekomego bana za handel poza serwerem Dowody: Nie posiadam Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Po ponad miesiecznym namyśle postanowiłem napisać tą apelację i udwodonić, że nie kupiłem auta oraz kasy za psc. Dostałem auto od kolegi gdyż wiedział, że zacząłem grać i wręczył mi. Miałem to auto oddać, ale nie chciał go gdyż mial inne sprawy na głowie. Głupio zrobiłem, że go sprzedałem, pozbawiłem kolegę świetnego auta na które długo pracował.
 4. Niestety, nie pisze sie na to żeby za niewinnosc pozbawic kolegi majatku.
 5. Chce zwrocic Cheetaha oraz te 60k. Kolega chce przyjac taka sume.
 6. Tak jak mówiłem, nie da sie tego zwrocic graczowi? Naprawde nie kupilem go za gotowke poza serwerem. Nie wiem jaki moge dac dowod. Koledze rowniez szkoda takiego majatku. Narobilem problemu ale nie chce nikomu zrobic na zlosc, oddac majatek koledze i miec spokoj.
 7. No ja mam więcej dowodów ale Handrastyczny niestety ma bana na forum i nie może się wypowiedzieć na ten temat. Da radę zrobić jakoś żeby się wypowiedział?
 8. Nick: DeaK* Serial: EB36F16A63FA4F96BC05E9ABDB6464F4 Staż na serwie: 2 lata, mam nowe konto z powodu zapomnienia hasel do poprzednich Nick admina: @VeiN. Powód zbanowania: wyjasnij cos na forum Krótki opis sytuacji: Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Od wczorajszej apelacji minął dzień i postanowiłem, że znowu ją napisze i wytłumacze, że nie kupiłem auta za gotowke poza serwerem. Drogi VeiNie, jeśli chodzi o auto to tak dostałem je i nagle kolega jego nie chciał. Jednakże po wyjaśnieniu mu wczorajszej apelacji, napisał mi, że mialem go nie sprzedawac. Dostałem to auto poniewaz zaczynalem na serwerze i chciał mi je podarowac zebym miał czym sie wozić. Skierował sie do mnie z nastepujacą prośbą: ,, Słuchaj stary poproś o cofniecie transakcji albo o danie mi tego Cheetaha i 60k na moje konto, nie chce stracić swojego majątku z twojej głupoty.'" Mam nadzieje, że tym razem nie bedziesz stawiał grubszych argumentów. Jeszcze raz powtórze nie kupiłem auta handlem poza serwerem.
 9. A czy przyjecie auta na "chwile" i potem jesli podmiot nie chce go spowrotem jest rozdawaniem badz przyjmowaniem majatku? Jasno sie wyrazilem, że go oddam ale nie chcial go spowrotem. W ostatecznosci oferuje oddanie tych przedmiotow graczowi Hydrastyczny oraz tego co posiadam.
 10. Może dla Ciebię jest to bajka, ale ja równiez nie dam sie skusić i sie nie przyznam do twoich oskarżeń. Tak jak mówiłem kolega nie chciał przyjąć Sultana, może niech on sie wypowie w tej apelacji? EDIT: Informowałem kolege, że chce zaczac powrot na serwer. Miał mi pożyczyć auto, nie chciał jego spowrotem jego sprawa skorzystałem na tym. Nic nie było tutaj ustawiane pod taką rozmowę.
 11. Znajomy z realnego świata, rozumiem że chodzi o przekazanie auta Sultan. Kolega postanowił wyjechać i je oddał. Jak wrócił chcialem mu je zwrócić ale nie chciał go przyjąć. Dostałem również na urodziny kilka tysięcy, mam nadzieje, że nie jest to zabronione.
 12. Nick: DeaK* Serial: EB36F16A63FA4F96BC05E9ABDB6464F4 Staż na serwie: 2 lata, mam nowe konto z powodu zapomnienia hasel do poprzednich Nick admina: @VeiN. Powód zbanowania: wyjasnij cos na forum Krótki opis sytuacji: niestety nie rozuemim o co chodzi Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Jeśli Ci naprawdę zależy, będziesz wiedział co tu napisać )
 13. Nick: DeaK* Staż: 2 lata, ale z przyczyn zapomnienia hasła utworzyłem nowe konto Serial: EB36F16A63FA4F96BC05E9ABDB6464F4 Nick osoby zawieszającej: @VeiN. Powód zawieszenia prawa jazdy: jazda pod prad + taran Opis sytuacji: Lekkomyślnie staranowałem gracza jadąc pod prąd. Dowody: nie posiadam Coś od siebie: Nie powinienem tak robić, Administratorze VeiN, możesz to odebrać jako wymówke, ale chciałem się popisać przed dziewczyną ( tak wiem idiotyczny pomysł). Dodając do tego jaką animacje dodałem do tego zajścia chciałbym Cię bardzo przeprosić. Jeszcze raz przyznaje źle zrobiłem, liczę że zlitujesz się nad moją osobą. Pozdrawiam DeaK*
 14. Nazwa organizacji i skrót: Cartel Z Cali - CZC Link do panelu organizacji: http://panel.pylife.pl/organizacje/6113 Pasek lidera organizacji: https://panel.pylife.pl/i/102015.pasek1.png Data założenia organizacji: 2019-02-07 18:26:17 Ilość członków organizacji: 35 Ilość podkanałów: 2 Logotyp organizacji: https://imgur.com/H0OX1pk
×
×
 • Create New...