Jump to content

BesteR

Player
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About BesteR

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale on nie rejestrował się na forum. To może powiem mu ,żeby się zarejestrował co?
 2. to zaraz brat poda email michalek.zakrzewski@interia.pl
 3. Witam. Przez kilka dni miałem problem z monitorem bo mi się zepsuł. Brat przed chwilą próbował zalogować się ale bezskutecznie. Nie pamięta on hasła do swojego konta i nie wiem co w tej sytuacji.
 4. Nick: KolSON|:D Serial: 69E2B4D629BEDDD5E7FE7A7C393975A1 Staż na serwie: Łączny czas gry: 187h 29m. Nick admina: AFX Powód zbanowania: Wytlumacz na forum: nieudane logowania (25) na konta (2) w ostatnim czasie Krótki opis sytuacji: Witam. Kilka dni temu dostałem bana. Chciałem powiedzieć , że jest to 1 ban jaki miałem ja. Niedawno zepsuł się komputer mojego brata więc postanowiłem , że będę się dzielił moim komputerem z nim. On dawno nie grał na pylife ale zobaczył jak ja gram i postanowił , że powróci do gry na serwerze. Nie wiem ile miał dokładnie kont ale gdy ban został nałożony byłem załamany. Codziennie lubiłem grać na pylife nawet kilka godzin. Więc chciałbym dostać tego unbana bo lubię pograć na tym super serwerze Dowody: Dowodów jako takich nie mam. Link do poprzedniego podania: https://pylife.pl/forums/topic/325780-prośba-o-odbanowanie/?tab=comments#comment-2363460 Coś od siebie: Umieram z nudów
 5. Nick: KolSON|:D Serial: 69E2B4D629BEDDD5E7FE7A7C393975A1 Staż na serwie: gram od września 2018 roku Nick admina: AFX Powód zbanowania: Wytlumacz na forum: nieudane logowania (25) na konta (2) w ostatnim czasie Krótki opis sytuacji: Witam. Mój brat kiedyś tam miał {nie wiem dołkadnie ale chyba z 2 konta}. Niedawno komputer się zepsuł więc pozwalam mu grać na moim komputerze. Mówił mi ze pró bował się zalogować na konta o nazwie rybkowski342 i 123456789. Więc nie chce mieć bana tylko i wyłącznie z powodu mojego brata i z góry za niego przepraszam i obiecam ze już nie zdarzy się taka sytuacja.
×
×
 • Create New...