Jump to content

|ODWALAMXDD|A-LPR|Mayk

Player
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

162 Świetny Gość!

About |ODWALAMXDD|A-LPR|Mayk

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 10/20/2019

Informacje ogólne

 • Płeć
  Brak danych

Game Account

 • Faction
  Straż Miejska SF
 • Faction rank
  Urzędówka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick: |ODWALAMXDD|A-LPR|Mayk Serial: A2D98814EAF168F6ABFDDF58809464A2 Staż na serwie: Grałem na serwerze miesiąc, a bana mam już od miesiąca. Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Głupie zachowanie na serwerze. Krótki opis sytuacji: Zaczęło się od uciekania od kontroli OPSM a skończyło się na tym. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Przepraszam całe SMSA za swoje zachowanie jak i @W_Thunder za swój chamski język w stosunku do niego. Przepraszam, także cię @BloodLine_, że musiałaś tracić czas na takiego idiotę jak ja. Jeśli chcesz odrzucić apelację, mogłabyś wyjaśnić przynajmniej dlaczego, dzięki!
 2. Nick: Mayk Serial: A2D98814EAF168F6ABFDDF58809464A2 Staż na serwie: Teraz będzie chyba z 3 miesiące. Nick admina: BloodLine__ Powód zbanowania: W skrócie odwalanie. Krótki opis sytuacji: Przepraszam za sytuację i obiecuję, że nigdy więcej nie będę odwalać. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: https://pylife.pl/forums/topic/332492-wniosek-o-unban-mayk-zbanowany-przez-bloodline/?tab=comments#comment-2416625Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Przepraszam naprawdę za swoje zachowanie i obiecuję poprawy. Nie będę już naginać regulaminu i będę grać normalnie bez żadnego odwalania. Mam mało kar na serwerze i możecie zaufać mi.
 3. Udanej majówki wam życzę!

  1. duhack

   duhack

   Również życzę udanej majówki drogi kolego ;)

 4. Nick: Mayk Serial: A2D98814EAF168F6ABFDDF58809464A2 Staż na serwie: 2 miesiące Nick admina: BloodLine Powód zbanowania: Widziałem powód zbanowania i z tego co pamiętam jest tam napisane: Prowokacje, zaczepki, bugowanie, obrażanie czy coś. Krótki opis sytuacji: Przepraszam za zachowanie i liczę na odbanowanie. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Przepraszam za swoje zachowanie i liczę na odbanowanie.
 5. zależy ile jeździsz i czy masz ochotę wbijać km i czy umiesz te km wbijać
 6. https://panel.pylife.pl/gracz/115565 On ma taki nick tak btw @Eryk_z_BAGNA
 7. Format nie zmienia serialu . Bez przypisanego emailu konta nie odzyskasz, chyba ze pasy sobie przypomnisz.
 8. Nick: Mayk Serial: A2D98814EAF168F6ABFDDF58809464A2 Staż na serwie: coś koło 1,5 miesiąca. Nick admina: Chyba, nie jestem pewien BloodLine__ Powód zbanowania: Nie znam nawet powodu bana mogę się tylko domyślać, bo nie sprawdzałem co tam pisze. Nie znam nawet długości tego bana hah. Krótki opis sytuacji: Dalej się trzymam tej wersji na pw ale nie będę ciskać screenami, które pokazują pewne informacje osobiste(moją osobę/rodzinę) na forum publicznym. Opiszę więc to z takich informacji z jakich zebrałem. Pierw tam chyba koło 10 rano dostałem tam prawko za stluczke, potem tam jakaś sprawa z kontrolą OPSM. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Nie ma i liczę, że nie będzie bo nie po to tu gram. Coś od siebie: Mam pewne sprawy do załatwienia jeszcze w realu, więc możecie tam z odpowiedzią zaczekać. Ale i tak liczę na szybkie w miarę możliwości sprawdzenie apelacji. Chciałbym także zakupić nowe autko, które wypatrzyłem w dziale motoryzacji a wiadomo, że na rynku nic nie czeka ^^.
 9. @W_Thunder chodź ts sprawa pilna do obgadania ! Do RCON zaczekajcie z jaką kolwiek decyzją, aż porozmawiam z wyżej wymienioną osobą!
 10. Mówisz o zachowaniu? Od kiedy się obraża RCONa na portalach społecznościowych a potem bana omija?
 11. Co odszdłeś od OPSM i już zapomniałeś co się w tym przypadku robi? XD Macie swoje przywileje jak "usuń z panelu" także przypominam po dobroci. A zresztą nie wypowiadaj się już tu bo to temat do zamknięcia a nie do ciągnięcia jakiejś twojej dyskusji.
 12. Data i godzina zdarzenia: 15.04.2019 Nick/pasek: Mayk Nick/pasek oskarżonej osoby: Lelouch Mój serial: nie potrzebny Opis: Koledze już chyba się gra znudziła i znów chciałby bana dostać. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/ZOk7Ahd Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Wy zdecydujecie @Maga
×
×
 • Create New...