Jump to content

|LR|Kaama

Gold
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 CJ

About |LR|Kaama

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

 1. ___________________________________________________________________________ Z przyjemnością informuje że rekrutacja do organizacji La Rose została otwarta. Kim Jesteśmy ! Jesteśmy organizacją,która stawia na dobra zabawę,przyjazną atmosferę,wzajemny szacunek do siebie i innych. Co oferujemy! * Dobra zabawę * Bazę * Discorda * Pojazdy * Zawsze pomocną Ekipę Czego wymagamy ? * Aktywności na serwerze * Kultury osobistej * Discorda Podania należy składać na forum http://larose.mtasa.eu/ w dziale Podania. Zapraszam każdy ma szanse dostać sie do Nas!! Powodzenia!! Zarząd La Rose!
 2. Nick: Kaama Staż: 322h 52m Serial: : FBE76A7FBB3EB32AF730680938090BA1 Nick osoby zawieszającej: Noctropolis Powód zawieszenia prawa jazdy: DM pojazdem Opis sytuacji: Gdy gracz matlag^ czekał na zwolnienie domku uderzałam w niego autem Dowody: Brak Coś od siebie: Wiem że źle robiłam takim zachowaniem. Ale nie miałam w planach go zabić ponieważ robiłam to 20 min przez zwolnieniem domku. Żałuje tego ponieważ mam zabrane prawo jazdy a bez niego to jak bez reki. Bardzo proszę o odwieszenie kary.
 3. Tak przyznaje się do taranowania i bardzo tego żałuje. Przepraszam za swoje zachowanie i na pewno już tak nie zrobię..
 4. Dokładnie było tak jak napisał OgnikPospolity. Te wyzwiska nie były skierowane do mnie ani do nikogo innego tylko do bota. Wiec zmutowanie go nie było raczej potrzebne.. A gdy zapytałam się dlaczego został zmutowany to dostałam odpowiedz od Moderatora że "RC|WengoszPlamisty(14): tak o se lubie mutować bez powodu" Po czym na końcu zaczął ignorować moje wiadomości, ponieważ chciałam, aby pokazał mi w którym momencie wyzywał innego gracza..
 5. Tak przyznaje się do tego że namówiła bo do skoku. Mam wyrzuty sumienia ponieważ przez moje głupie pomysły stracił prawko.. Bardzo proszę o zdjęcie mu kary.
 6. 1. Nazwa organizacji/gangu: La Rose 2. Link do panelu organizacji/gangu: https://panel.pylife.pl/organizacje/6291 3. Logotypy [128x128, 64x64, 32x32] :https://imgur.com/a/0Df4WHN
 7. Nick: IVL-LRIKaama Serial: FBE76A7FBB32AF30680938090BA1 Staż na serwie: 178h 56m. Nick admina: ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Wyjaśnić na serwerze Krótki opis sytuacji: Nie mam pojęcia za co zostałam zbanowana. Dowody: Ban na serwarze Link do poprzedniego podania: brak Coś od siebie: Chciałabym jak najszybciej wyjaśnić tą sprawę, ponieważ bardzo lubię grac na tym serwerze. Nigdy w życiu nie dostałam bana, ponieważ jestem uczciwa osobą. Bardzo proszę o szybkie rozpatrzenie mojej sprawy.
×
×
 • Create New...