Jump to content

Rudaa

Player
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 CJ

About Rudaa

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

480 profile views
 1. 1. Nazwa organizacji/gangu: La Rose 2. Link do panelu organizacji panel.pylife.pl: https://panel.pylife.pl/organizacje/6291 3. Pasek obecnego Lidera organizacji/gangu: https://panel.pylife.pl/gracz/423814#LR-Rudaa 4. Pasek osoby, której chcesz przekazać organizacje/gang: https://panel.pylife.pl/gracz/496305#V-L-NeverLookBack 5. Dlaczego chcesz przekazać organizacje/gang? Chce przekazać organizacje Neverowi , ponieważ bardzo rzadko będę na serwerze, lider organizacji powinien być online codziennie. 6. Jak długo istnieje organizacja/gang? 5 miesiący
 2. Przepraszam ale sytuacja sie zmienila i temat jest do zamkniecia
 3. 1. Nazwa organizacji/gangu: La Rose 2. Link do panelu organizacji panel.pylife.pl: https://panel.pylife.pl/organizacje/6291 3. Pasek obecnego Lidera organizacji/gangu: https://panel.pylife.pl/gracz/423814#LR-Rudaa 4. Pasek osoby, której chcesz przekazać organizacje/gang: https://panel.pylife.pl/gracz/477323#LR-KarolinkaBoTak 5. Dlaczego chcesz przekazać organizacje/gang? Chce przekazać organizacje komuś innemu, ponieważ będę teraz miała mniej czasu na gre, A lider organizacji moim zdaniem powinien być online codziennie 6. Jak długo istnieje organizacja/gang? prawie 4 miesiące
 4. Data i godzina zdarzenia: 21.06.2019 pare minut po północy. Nick/pasek:|LR|Kaama Nick/pasek oskarżonej osoby:|TUNE|KAPI_OFFICIAL Mój serial: FBE76A7FBB3EB32AF730680938090BA1 Opi: Staliśmy na bazie organizacyjnej razem z Bobikiem i nagle zobaczyliśmy jak KAPI zostawia na środku Sandkinga bez zaciągniętego ręcznego oraz Bulleta na chodniku po czym odwróciliśmy sie za siebie i zobaczyliśmy jak pozostawia rozwalone Banshe i potem zabrał Bufalo i też zostawił rozwalone w przechowywalni. Dowody w postaci logów: https://imgur.com/a/DIvoShB https://imgur.com/a/wcN3y69 https://imgur.com/a/WQ72c6t https://imgur.com/a/cro4du6 https://imgur.com/a/d1IRCGJ https://imgur.com/a/VWtFjek Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy: Chcemy aby zwrócił za koszt naprawy oraz za kary które są u nas w regulaminie organizacyjnym. Łączny koszt za naprawe i za kary organizacyjne wynosi 11k.
 5. ___________________________________________________________________________ Z przyjemnością informuje że rekrutacja do organizacji La Rose została otwarta. Kim Jesteśmy ! Jesteśmy organizacją,która stawia na dobra zabawę,przyjazną atmosferę,wzajemny szacunek do siebie i innych. Co oferujemy! * Dobra zabawę * Bazę * Discorda * Pojazdy * Zawsze pomocną Ekipę Czego wymagamy ? * Aktywności na serwerze * Kultury osobistej * Discorda Podania należy składać na forum http://larose.mtasa.eu/ w dziale Podania. Zapraszam każdy ma szanse dostać sie do Nas!! Powodzenia!! Zarząd La Rose!
 6. Nick: Kaama Staż: 322h 52m Serial: : FBE76A7FBB3EB32AF730680938090BA1 Nick osoby zawieszającej: Noctropolis Powód zawieszenia prawa jazdy: DM pojazdem Opis sytuacji: Gdy gracz matlag^ czekał na zwolnienie domku uderzałam w niego autem Dowody: Brak Coś od siebie: Wiem że źle robiłam takim zachowaniem. Ale nie miałam w planach go zabić ponieważ robiłam to 20 min przez zwolnieniem domku. Żałuje tego ponieważ mam zabrane prawo jazdy a bez niego to jak bez reki. Bardzo proszę o odwieszenie kary.
 7. Tak przyznaje się do taranowania i bardzo tego żałuje. Przepraszam za swoje zachowanie i na pewno już tak nie zrobię..
 8. Dokładnie było tak jak napisał OgnikPospolity. Te wyzwiska nie były skierowane do mnie ani do nikogo innego tylko do bota. Wiec zmutowanie go nie było raczej potrzebne.. A gdy zapytałam się dlaczego został zmutowany to dostałam odpowiedz od Moderatora że "RC|WengoszPlamisty(14): tak o se lubie mutować bez powodu" Po czym na końcu zaczął ignorować moje wiadomości, ponieważ chciałam, aby pokazał mi w którym momencie wyzywał innego gracza..
 9. Tak przyznaje się do tego że namówiła bo do skoku. Mam wyrzuty sumienia ponieważ przez moje głupie pomysły stracił prawko.. Bardzo proszę o zdjęcie mu kary.
 10. 1. Nazwa organizacji/gangu: La Rose 2. Link do panelu organizacji/gangu: https://panel.pylife.pl/organizacje/6291 3. Logotypy [128x128, 64x64, 32x32] :https://imgur.com/a/0Df4WHN
 11. Nick: IVL-LRIKaama Serial: FBE76A7FBB32AF30680938090BA1 Staż na serwie: 178h 56m. Nick admina: ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Wyjaśnić na serwerze Krótki opis sytuacji: Nie mam pojęcia za co zostałam zbanowana. Dowody: Ban na serwarze Link do poprzedniego podania: brak Coś od siebie: Chciałabym jak najszybciej wyjaśnić tą sprawę, ponieważ bardzo lubię grac na tym serwerze. Nigdy w życiu nie dostałam bana, ponieważ jestem uczciwa osobą. Bardzo proszę o szybkie rozpatrzenie mojej sprawy.
×
×
 • Create New...