Jump to content

Kacper39

Player
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 CJ

About Kacper39

 • Rank
  CJ
 • Birthday 05/25/2003

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Bydgoszcz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie mam previona, pokaż jakikolwiek dowód, że ci pokazywałem tego previona.. Może mnie z kimś pomyliłeś i teraz robisz mi problemy
 2. Nick: Kacper39 Serial: DE7A5EDB9696428E746FAFB6BC9680E2 Staż na serwie: Konto mam od 4 miesięcy, ale poważniejszą grę zacząłem dopiero teraz. Nick admina: @BloodLine_ Powód zbanowania: Powód: do wyjaśnienia - https://pylife.pl/forums/topic/330634-skarga-na-kacper39/ Krótki opis sytuacji: Latając sobie na pracy dodo pewien gracz napisał do mnie o " previona ", myślałem ze chodzi o mojego pereniala, ponieważ nie wiem jak mówi się inaczej na pereniala, słyszałem coś typu " perek ", " perrari " i nie wiedzialem czy " previon " to kolejne śmieszne określenie pereniala. Poza moim perenialem nie miałem innego auta więc jedyne co mi przyszło na myśl widząc " previon " no to tylko mój perenial. Cytując gracza " dam ci na previona 15k ".. było to dla mnie śmieszne bo wiem po ile chodzą takie pereniale i wiem że za mojego mógłbym wziąć około 2k. Napisałem więc do tej osoby żeby dała mi 15k bo nie chce mi się na giełdę jechać w prześmiewczym kontekście, ponieważ myślałem że gracz po prostu jest z grupy tych młodszych osób, którzy robią sobie beke z ludzi aby na darmo przyjeżdżali na giełde. Oczywiście gracz nie przekazał mi tych 15k więc zdecydowałem że pojadę na tą giełdę nawet jak strace mój czas na dojazd na giełde na darmo. Dojechałem na giełdę i jedyne co to od razu wysłalem oferte mojego pereniala i gracz zaczął się śmiać i straszyć mnie skargą. Mówił że pójdzie na forum itd. ale nie przejąłem się tym zbytnio bo nie czułem po swojej stronie winy. Tak jak mówie nie mam tak dużego stażu w mta i nie potrafię określić nazwy każdego pojazdu którego spotkam na swojej drodze. Do gry na PYLife wciągnął mnie mój kuzyn i od tej pory cały czas z nim gram więc jeżeli jest taka możliwość to może on się wypowiedzieć, ponieważ przy wszystkim on był i również zarabiał sobie na serwerze. Dowody: Nie mam... Coś od siebie: Myślę że wystarczająco się rozpisałem. Czekam na szybką i sensowną odpowiedź, poniewaz chce kontynuować moją rozgrywke.
 3. Nick: Kacper39 Serial: DE7A5EDB9696428E746FAFB6BC9680E2 Staż na serwie: Konto mam od 4 miesięcy, ale poważniejszą grę zacząłem dopiero teraz. Nick admina: @BloodLine_ Powód zbanowania: Powód: do wyjaśnienia - https://pylife.pl/forums/topic/330634-skarga-na-kacper39/ Krótki opis sytuacji: Latając sobie na pracy dodo pewien gracz napisał do mnie o " previona ", myślałem ze chodzi o mojego pereniala, ponieważ nie wiem jak mówi się inaczej na pereniala, słyszałem coś typu " perek ", " perrari " i nie wiedzialem czy " previon " to kolejne śmieszne określenie pereniala. Poza moim perenialem nie miałem innego auta więc jedyne co mi przyszło na myśl widząc " previon " no to tylko mój perenial. Cytując gracza " dam ci na previona 15k ".. było to dla mnie śmieszne bo wiem po ile chodzą takie pereniale i wiem że za mojego mógłbym wziąć około 2k. Napisałem więc do tej osoby żeby dała mi 15k bo nie chce mi się na giełdę jechać w prześmiewczym kontekście, ponieważ myślałem że gracz po prostu jest z grupy tych młodszych osób, którzy robią sobie beke z ludzi aby na darmo przyjeżdżali na giełde. Oczywiście gracz nie przekazał mi tych 15k więc zdecydowałem że pojadę na tą giełdę nawet jak strace mój czas na dojazd na giełde na darmo. Dojechałem na giełdę i jedyne co to od razu wysłalem oferte mojego pereniala i gracz zaczął się śmiać i straszyć mnie skargą. Mówił że pójdzie na forum itd. ale nie przejąłem się tym zbytnio bo nie czułem po swojej stronie winy. Tak jak mówie nie mam tak dużego stażu w mta i nie potrafię określić nazwy każdego pojazdu którego spotkam na swojej drodze. Do gry na PYLife wciągnął mnie mój kuzyn i od tej pory cały czas z nim gram więc jeżeli jest taka możliwość to może on się wypowiedzieć, ponieważ przy wszystkim on był i również zarabiał sobie na serwerze. Dowody: Nie mam... Coś od siebie: Myślę że wystarczająco się rozpisałem. Czekam na szybką i sensowną odpowiedź, poniewaz chce kontynuować moją rozgrywke.
 4. Nick: Kacper39 Serial: DE7A5EDB9696428E746FAFB6BC9680E2 Staż na serwie: Konto mam od 4 miesięcy, ale poważniejszą grę zacząłem dopiero teraz. Nick admina: @BloodLine_ Powód zbanowania: Powód: do wyjaśnienia - https://pylife.pl/forums/topic/330634-skarga-na-kacper39/ Krótki opis sytuacji: Latając sobie na pracy dodo pewien gracz napisał do mnie o " previona ", myślałem ze chodzi o mojego pereniala, ponieważ nie wiem jak mówi się inaczej na pereniala, słyszałem coś typu " perek ", " perrari " i nie wiedzialem czy " previon " to kolejne śmieszne określenie pereniala. Poza moim perenialem nie miałem innego auta więc jedyne co mi przyszło na myśl widząc " previon " no to tylko mój perenial. Cytując gracza " dam ci na previona 15k ".. było to dla mnie śmieszne bo wiem po ile chodzą takie pereniale i wiem że za mojego mógłbym wziąć około 2k. Napisałem więc do tej osoby żeby dała mi 15k bo nie chce mi się na giełdę jechać w prześmiewczym kontekście, ponieważ myślałem że gracz po prostu jest z grupy tych młodszych osób, którzy robią sobie beke z ludzi aby na darmo przyjeżdżali na giełde. Oczywiście gracz nie przekazał mi tych 15k więc zdecydowałem że pojadę na tą giełdę nawet jak strace mój czas na dojazd na giełde na darmo. Dojechałem na giełdę i jedyne co to od razu wysłalem oferte mojego pereniala i gracz zaczął się śmiać i straszyć mnie skargą. Mówił że pójdzie na forum itd. ale nie przejąłem się tym zbytnio bo nie czułem po swojej stronie winy. Tak jak mówie nie mam tak dużego stażu w mta i nie potrafię określić nazwy każdego pojazdu którego spotkam na swojej drodze. Do gry na PYLife wciągnął mnie mój kuzyn i od tej pory cały czas z nim gram więc jeżeli jest taka możliwość to może on się wypowiedzieć, ponieważ przy wszystkim on był i również zarabiał sobie na serwerze. Dowody: Nie mam... Coś od siebie: Myślę że wystarczająco się rozpisałem. Czekam na szybką i sensowną odpowiedź, poniewaz chce kontynuować moją rozgrywke.
 5. Gracz do mnie napisał podczas gdy latałem DODO i zaoferował mi 15k i myślałem ze ma to być za mojego Perenniala, gdyż nie mam żadnego Previona Czekam na odpowiedz Pozdrawiam : Kacper39 Edytuje ponieważ bym chcial powiedzieć o tym 15k, które chciałem od razu bo było to dla mnie śmieszne, że ktos daje 15k za Perenniala
 6. Nick: Kacper39 Wiek: 14 Staż: 6 miesięcy Nick osoby zawieszającej: |JINNO|SoczeeK Serial: DE7A5EDB9696428E746FAFB6BC9680E2 Powód zawieszenia licencji: lądowanie poza lot Opis sytuacji: Leciałem sobie DODO i było niewidzialna ściana albo nie wiem co to było, ale nie było tego widać i wleciałem w to i spadłem koło spawnu. Dowody: Nie mam bo SS nie robiłem ;( Coś od siebie: Mam na imię Kacper mam 14 lat i interesuję się motocyklami. Uczęszczam do szkółki enduro. I spędzam nawet dużo czasu na serwerze.
×
×
 • Create New...