Jump to content

Yakub

Player
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 CJ

About Yakub

 • Rank
  CJ
 • Birthday 05/04/1999

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

110 profile views
 1. Twój nick/login: Yakub Twój serial: C93D5D4449964B7779F867CB4B6F65F3 Data kiedy ostatni raz miałeś dostęp do konta/majątku: tej daty nie znam dokładnie, ponieważ nie grałem sporo czasu a kiedy wbiłem 6 czerwca to już nie miałem majątku Data kiedy na pewno nie miałeś dostępu do konta/majątku: 06.06.19 Opis sytuacji: Zanim zrobiłem sobie przerwę od serwera miałem: buffalo, tahome, tampe, perenniala i 32 tyś w banku. Nie grałem pewien czas, a gdy chciałem wbić i dozbierać sobie na mk2 do buffalo podczas wejścia na serwer nie mogłem się zalogować na konto, wykonałem parę prób logowania i wpisywałem różne hasła żeby się zalogować aż w końcu zresetowałem hasło na forum i zalogowałem się na serwer. Pierwsze co zobaczyłem to wyrzucono mnie z gangu ścigantów bo została mi zabrana tampa. Jedyne co zostało po kradzieży to 32k z bankomacie. Poza włamem na serwer miałem też włam na forum i ktoś z mojego konta pisał apelacje na swoje konto. Osoba, którą PODEJRZEWASZ o kradzież: Saw. ponieważ na tą osobę były pisane apelacje z mojego konta. Ilu osobom podawałeś hasło do swojego konta: Nie miał nikt mojego hasła ale mogłem wbijac na moje konto kiedyś na kuzyna kompie, jego serial: 6DDC98CFE50C3DBC4E009CBD3AB2EE02 Czy brałeś udział w handlu kontami/majątkiem poza serwerem: NIE Screeny/dowody: Apelacja na moim koncie na osobę Saw. której ja nie pisałem. Czy złożyłeś zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na policji/w prokuraturze: NIE Hasła na tym serwerze nie podawałem tylko logowalem się na tym serwerze tym samym hasłem. Ale sam mu hasła nie podawałem, jedynie w panelu logowania wpisywałem.
 2. Yakub

  Włam na konto

  Hasło podawałem na innym serwerze na którym właścicielem był Saw, zapomniałem napisać o tym wyżej ale właśnie na jego serwerze używałem mojego hasła. Pytałem go czy wbił mi się na konto itd. TheMarcina też kojarzę i nie jestem w 100% pewien ale wydaje mi się że mógl to być drugi właściciel serwera. Kopyrek nie kojarzę. Co do tego serwa i hasła to pytałem czy ma zakodowane hasła itd. ale nie chciał się przyznać.
 3. Twój nick/login: Yakub Twój serial: C93D5D4449964B7779F867CB4B6F65F3 Data kiedy ostatni raz miałeś dostęp do konta/majątku: tej daty nie znam dokładnie, ponieważ nie grałem sporo czasu a kiedy wbiłem 6 czerwca to już nie miałem majątku Data kiedy na pewno nie miałeś dostępu do konta/majątku: 06.06.19 Opis sytuacji: Zanim zrobiłem sobie przerwę od serwera miałem: buffalo, tahome, tampe, perenniala i 32 tyś w banku. Nie grałem pewien czas, a gdy chciałem wbić i dozbierać sobie na mk2 do buffalo podczas wejścia na serwer nie mogłem się zalogować na konto, wykonałem parę prób logowania i wpisywałem różne hasła żeby się zalogować aż w końcu zresetowałem hasło na forum i zalogowałem się na serwer. Pierwsze co zobaczyłem to wyrzucono mnie z gangu ścigantów bo została mi zabrana tampa. Jedyne co zostało po kradzieży to 32k z bankomacie. Poza włamem na serwer miałem też włam na forum i ktoś z mojego konta pisał apelacje na swoje konto. Osoba, którą PODEJRZEWASZ o kradzież: Saw. ponieważ na tą osobę były pisane apelacje z mojego konta. Ilu osobom podawałeś hasło do swojego konta: Nie miał nikt mojego hasła ale mogłem wbijac na moje konto kiedyś na kuzyna kompie, jego serial: 6DDC98CFE50C3DBC4E009CBD3AB2EE02 Czy brałeś udział w handlu kontami/majątkiem poza serwerem: NIE Screeny/dowody: Apelacja na moim koncie na osobę Saw. której ja nie pisałem. Czy złożyłeś zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na policji/w prokuraturze: NIE
 4. Gracz mnie poinformował, że próbował cię przepraszać, ale nie dało rady. @*Andrzejek* Bądź wyrozumiały. Ludzie się zmieniają i on naprawdę wie że źle zrobił. Kary chyba są po to aby kogoś nauczyć kultury i zachowania. Gadając z nim na TS3 wiem, że zmienił się i on chciałby z tobą po rozmawiać na ts3 i z całego serduszką cię przeprosić.
 5. Kolega się pyta czy może mieć inną karę niż usunięcie mu wszystkiego. Dał propozycję czy by mógł dać żebrakowi tak z 75k na to miałby czas max 2 tygodnie. Obecną kasę co ma by się nie liczyła oraz sprzedaż pojazdów też nie. Po prostu musiałby odłożyć swoją kase do bankomatu oraz pojazdów nie sprzedawać. Gdyby uzbierał tą kase musi dać ss tutaj pod apelacją oraz ss jak zarabiał. Mówił mi też że bardzo prosi o UB ale nie chce mieć czyszczonego konta, bo zbyt wiele dla niego czasu poświęcił na swój majątek.
 6. Staż na serwie: 715 godzin Nick admina: VeiN. Powód zbanowania: Global Ban Krótki opis sytuacji: Obrażanie administratora + nieodpowiednie zachowanie Dowody: -- Link do poprzedniego podania: Coś od domyślasz się po co piszę apelację i miałeś rację... powinienem się przyznać od razu do tego co zrobiłem a nie owijać kota w bambus bo tak strasznie teraz tego żałuję nawet nie wiesz jak bardzo... Może zacznę od tego że chciałbym cię przeprosić za moje szczeniackie zachowanie w stosunku do ciebie i nie będę może już podawał przykładów tego zachowania bo pewnie się domyślasz o co chodzi. Jest mi tak głupio że nawet nie potrafił bym ci spojrzeć w oczy... Niesamowicie zależy mi na tym żeby wrócić na serwer i cieszyć sie grą razem z tobą i innymi graczami ponieważ serwer ten jest chyba jedynym do którego tak mocno się przywiązałem tyle pięknych wspomnień... Tak bardzo mi tego wszystkiego szkoda ze nawet nie wiem co mi odbiło do mojej pustej głowy żeby chcieć to wszystko stracić. Myśle że zrozumiesz mnie i wybaczysz mi to co zrobiłem bo naprawdę cię szanuję i wiem jak ciężka jest twoja praca a jeszcze dokładałem ci kolejnych trudności obowiązków i psułem humor. Myślę że każdemu należy się druga szansa mi tobie i każdemu innemu graczowi który zrozumiał swój błąd i jest
×
×
 • Create New...