Skocz do zawartości

$RightFN$

Gold
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 CJ

O $RightFN$

 • Tytuł
  CJ
 1. Równie dobrze moge wkleić logi , iż musiałem naprawić auto mojego klienta (jak byłem na tune) , ponieważ wymagało to abym mógł mu ztunować pojazd. Proste , że musiałem podejść na mechanika , jak nikogo tam nie było.
 2. Nick: $RightFN$Wiek: 13Serial: E2EE713E8176776D70185C501F8F15B2Staż: Gram od niedawna (na dzień dzisiejszy [18 dni]) , lecz gram minimum po 2h dziennie.Powód zmutowania : ogłoszenia na /v Krótki opis sytuacji: Chciałem zapytać się osoby która mogłaby wycenić ile kosztuje tampę z dużym przebiegiem lecz nie za bardzo moja wypowiedź zrozumianaDowody: https://imgur.com/a/3exhN7P (logi)Link do poprzedniego podania: To moje pierwsze podanieCoś od siebie: Pisząc to na czacie premium chodziło mi przede wszystkim o zapytanie się "eksperta" ile taka tampa z dużym przebiegiem może być warta , wiem o tym , że popełniłem błąd , ponieważ nie sprecyzowałem wypowiedzi. Jak widać na logach byłem w radiu więc ogłaszanie na /v było zbędne. Tak samo zmyliła mnie wiadomość jednego gracza który ze mnie zażartował ( także widać na logach) Nabrałem się ponieważ jak już napominałem gram od niedawna. To chyba tyle liczę na odciszenie i pozdrawiam Przypadkowo dodałem 2 raz.
 3. Nick: $RightFN$Wiek: 13Serial: E2EE713E8176776D70185C501F8F15B2Staż: Gram od niedawna (na dzień dzisiejszy [18 dni]) , lecz gram minimum po 2h dziennie.Powód zmutowania : ogłoszenia na /v Krótki opis sytuacji: Chciałem zapytać się osoby która mogłaby wycenić ile kosztuje tampę z dużym przebiegiem lecz nie za bardzo moja wypowiedź zrozumianaDowody: https://imgur.com/a/3exhN7P (logi)Link do poprzedniego podania: To moje pierwsze podanieCoś od siebie: Pisząc to na czacie premium chodziło mi przede wszystkim o zapytanie się "eksperta" ile taka tampa z dużym przebiegiem może być warta , wiem o tym , że popełniłem błąd , ponieważ nie sprecyzowałem wypowiedzi. Jak widać na logach byłem w radiu więc ogłaszanie na /v było zbędne. Tak samo zmyliła mnie wiadomość jednego gracza który ze mnie zażartował ( także widać na logach) Nabrałem się ponieważ jak już napominałem gram od niedawna. To chyba tyle liczę na odciszenie i pozdrawiam
×
×
 • Dodaj nową pozycję...