Jump to content

NexTON

Player
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Dobra

2 Followers

About NexTON

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

313 profile views
 1. Pozdro od pulpeta! 

 2. Bonus xD nadal nie rozkminiliscie gościa który chxe tylko zarobić? Bo ja to widzę od początku. Najman zje ze trzy mandarynki przed walką i go zabije proste ta.
 3. Uhuhuhu widzowie oczy mnie nie mylą, super avatar ile masz lat skąd jesteś i jak masz na imię kolego? 

 4. Nick: Prawdopodobnie Palma. Serial:7A9BAB8F93CCA0A29D5161B823F33683 Staż na serwie: Ile grasz na naszym serwerze: 700h Nick admina: Maga Powód zbanowania: Nieodpowiednia podmianka oraz brak spłaty długu. Krótki opis sytuacji: Dostałem podmiankę bez kolizji od dobrego kolegi bezmyślnie ją wgrałem i postanowiłem latać cropdusterem chwilę lub dzień później dostałem bana następna sytuacja brak spłaty długu którego nie miałem jak spłacić ponieważ byłem zbanowany. Dowody: Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Zrozumiałem wszystkie glupoty oraz kary jakie otrzymałem na serwerze przyznam szczerze byłem szkodnikiem dużo odwalalem w roku 2017 obecnie mamy rok 2019 wyrosłem z odwalania chciał bym pograć na spokojnie ze starymi znajomymi z serwera byłbym w stanie zadeklarować że nie będę odwalał i otrzymywał kar. Może zostać na mnie nałożona jakaś blokada lub ostatnia szansa że jeśli kiedy dostanę karę to otrzymam bana na zawsze.
 5. Jesz to? Zawieziesz mnie do Warszawy. 

 6. Nick: Prawdopodobnie Palma. Serial:7A9BAB8F93CCA0A29D5161B823F33683 Staż na serwie: Ile grasz na naszym serwerze: 700h Nick admina: Maga Powód zbanowania: Nieodpowiednia podmianka oraz brak spłaty długu. Krótki opis sytuacji: Dostałem podmiankę bez kolizji od dobrego kolegi bezmyślnie ją wgrałem i postanowiłem latać cropdusterem chwilę lub dzień później dostałem bana następna sytuacja brak spłaty długu którego nie miałem jak spłacić ponieważ byłem zbanowany. Dowody: Link do poprzedniego podania: https://pylife.pl/forums/topic/326606-zbanowany-przez-maga/?do=findComment&comment=2370528 Coś od siebie: Zrozumiałem wszystkie glupoty oraz kary jakie otrzymałem na serwerze przyznam szczerze byłem szkodnikiem dużo odwalalem w roku 2017 obecnie mamy rok 2019 wyrosłem z odwalania chciał bym pograć na spokojnie ze starymi znajomymi z serwera byłbym w stanie zadeklarować że nie będę odwalał i otrzymywał kar. Może zostać na mnie nałożona jakaś blokada lub ostatnia szansa że jeśli kiedy dostanę karę dostanę bana na zawsze.
 7. Pasek: Nexton Wiek:21 Tytuł piosenki oraz link do niej (podajecie to od razu a nie pod sam koniec zapisu) : https://www.youtube.com/watch?v=93M1QtYDtpU Czy przeczytałeś/aś regulamin oraz wymagania uczestnictwa w karaoke: tak
 8. Zapraszam na tloka

  1. URZYTKOWNIKBORZY

   URZYTKOWNIKBORZY

   Siedze aktualnie skopcony, no ale jak koledzy zapraszają to sie nie odmawia.

  2. NexTON

   NexTON

   I to rozumiem

 9. Witam serdecznie tego gracza jeśli mogę się tak wyrazić cale te

 10. Tylko palenie z lufy wiadra dla slabych

  1. URZYTKOWNIKBORZY

   URZYTKOWNIKBORZY

   Wewe gosciu nie znasz sje, ale avatar masz psznyy

  2. NexTON

   NexTON

   @|SAPD|Snack.303 ty sie nje znasz 

 11. Nick: Nie pamiętam nicku Serial:7A9BAB8F93CCA0A29D5161B823F33683 Staż na serwie: Ile grasz na naszym serwerze: Jakoś rok grałem Nick admina: Prawdopodobnie Maga Powód zbanowania: Nieodpowiednia podmianka jeśli się nie mylę a potem brak spłaty długu. Krótki opis sytuacji: Byłem komuś winny chyba 160 tysięcy i nie oddalem Dowody: Link do poprzedniego podania: Były ale nie mogę znaleźć Coś od siebie: Przepraszam za moje zachowanie nie powtórzy się, słowo.
×
×
 • Create New...