Jump to content

archiwum-Bruksi

Player
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 CJ

About archiwum-Bruksi

 • Rank
  CJ
 1. Ale muszę przypomnieć poprzez meila a nie pamiętam jakie hasło na meila.Ale jakbym wiedział jakie mam haslo na serwa to bym wiedzial jakie na meila
 2. Zapomniałem Hasła do konta : Bruksi Nie wiem nawet jakie mam na E mail Hasło Proszę o podanie tylko Wiem że hasło jest 5 literowe
 3. Przepraszam bardzo, owszem stare haslo podałem, lecz pozniej zmieniłem i piotrek nawet nie znał hasła nowego, ale i tak dostaniesz banicje wedlug mnie, przyznales sie i bez mojej zgody weszles na moje konto.
 4. Przepraszam bardzo, piotrek101, ja nie podawałem hasła. On mi się włamał przez jakies tam programy hakerskie na kompa i wyciągnął hasło, mówił nawet ze uzywał DDOS. Więc nie kłam ze podawałem. A ty prezes nie kłam, bo nikomu nie podaje hasła, na innym serwerze DayZ tez mi się włamał.
 5. Juz wiem kto mi to zrobił, jesli nie wierzycie to sprawdzcie wtedy logi. Prosze o zbanowanie piotrek101, Kregoll i wygaTMpl gdyż to oni mają we 3 mój majątek, skąd to wiem? Jedna z osób mi to napisala na TS3. Zobaczcie sami to sobie. (chodzi tam o osoby wyżej wymienione /\ )
 6. Serial to: 69E5AD122947FEABCE8B702DD520E452
 7. Cześć, a więc mam problem, zostałem okradnięty i prosze RCON o sprawdzenie logow i jak da rade oddanie tego i zbanowania permanentnie osoby ktore to zrobiły.. RCONIE prosze sprawdzić logi z godziny 15:00 do 16:00 na moim koncie sniperek155 w dniu 2014-08-06 Zostałem wtedy okradziony z 40k prawie ze, dało by rade to zwrócić? Ale bym prosił abyś sprawdził kto przelewał to. Bardzo cię proszę, zbanuj tych co to zrobili. Tylko o tyle cię proszę, przypuszczam kto to może być, Kregoll, wygaTMpl i jeszcze ktoś, dokładnie nie wiem ile graczy brało w tym udział i się dzieliło moim majątkiem, czyli niecałe 40k. Proszę cię zareaguj w tym. Pozdrawiam sniperek155.
 8. Data i godzina zdarzenia: Nwm. Nick/pasek: sniperek155 Nazwa organizacji: Straz Miejska Mój serial:69E5AD122947FEABCE8B702DD520E452 Opis:To tak, pisałem podanie do Strazy Miejskiej i nie przyjeli, ok kumam, za malo h i reputacji, ale to juz przegięcie jest. Wymagania: -mieć 50 dodatniej reputacji, To jest 2 linijki z wymagań do strazy miejskie, rozumiem, ale zeby przyjmowac ludzi z minusa reputacją? Jak pisze jaso i wyrażnie ze trzeba miec 50 dodatniej reputacji.To co tera podesłałem z paska jedno z graczym, jest to osoba której zostało akceptowane podanie, choć ma -30 reputacji, no bez jaj ale lider sobie kpi, sądze ze to są koledzy, gdyz z taka reputacja zostal dodany. Zapewne jak bede chciał sprobowac drugi raz podanie to odrzuci, bo sobie coś wymysli i nie przyjmie, bo na niego napisalem skarge, cos tak przypuszczam ze tak bedzie, zmiencie lidera lub usuncie ja.
 9. Zajebiste lądowanie Adrianek chce rozpętac 3 wojnę swiatową?
 10. Czy miałbyś problemy z podporządkowaniem się rozkazom dowódcy?: Tak cimcirimci, zrobilem pomylke, tam ma byc NIE

 11. cimcirimci, sprawe mam, kiedy rekrutacja do PSP?

 12. cimcirimci, sprawe mam, kiedy rekrutacja do PSP?

×
×
 • Create New...