Skocz do zawartości

archiwum-Bruksi

Gracz
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 CJ

O archiwum-Bruksi

 • Tytuł
  CJ
 1. archiwum-Bruksi

  Zapomniałem Hasła

  Ale muszę przypomnieć poprzez meila a nie pamiętam jakie hasło na meila.Ale jakbym wiedział jakie mam haslo na serwa to bym wiedzial jakie na meila
 2. archiwum-Bruksi

  Zapomniałem Hasła

  Zapomniałem Hasła do konta : Bruksi Nie wiem nawet jakie mam na E mail Hasło Proszę o podanie tylko Wiem że hasło jest 5 literowe
 3. archiwum-Bruksi

  [DO ZARZADU]Majątek.

  Przepraszam bardzo, owszem stare haslo podałem, lecz pozniej zmieniłem i piotrek nawet nie znał hasła nowego, ale i tak dostaniesz banicje wedlug mnie, przyznales sie i bez mojej zgody weszles na moje konto.
 4. archiwum-Bruksi

  [DO ZARZADU]Majątek.

  Przepraszam bardzo, piotrek101, ja nie podawałem hasła. On mi się włamał przez jakies tam programy hakerskie na kompa i wyciągnął hasło, mówił nawet ze uzywał DDOS. Więc nie kłam ze podawałem. A ty prezes nie kłam, bo nikomu nie podaje hasła, na innym serwerze DayZ tez mi się włamał.
 5. archiwum-Bruksi

  [DO ZARZADU]Majątek.

  Juz wiem kto mi to zrobił, jesli nie wierzycie to sprawdzcie wtedy logi. Prosze o zbanowanie piotrek101, Kregoll i wygaTMpl gdyż to oni mają we 3 mój majątek, skąd to wiem? Jedna z osób mi to napisala na TS3. Zobaczcie sami to sobie. (chodzi tam o osoby wyżej wymienione /\ )
 6. archiwum-Bruksi

  [DO ZARZADU]Majątek.

  Serial to: 69E5AD122947FEABCE8B702DD520E452
 7. archiwum-Bruksi

  [DO ZARZADU]Majątek.

  Cześć, a więc mam problem, zostałem okradnięty i prosze RCON o sprawdzenie logow i jak da rade oddanie tego i zbanowania permanentnie osoby ktore to zrobiły.. RCONIE prosze sprawdzić logi z godziny 15:00 do 16:00 na moim koncie sniperek155 w dniu 2014-08-06 Zostałem wtedy okradziony z 40k prawie ze, dało by rade to zwrócić? Ale bym prosił abyś sprawdził kto przelewał to. Bardzo cię proszę, zbanuj tych co to zrobili. Tylko o tyle cię proszę, przypuszczam kto to może być, Kregoll, wygaTMpl i jeszcze ktoś, dokładnie nie wiem ile graczy brało w tym udział i się dzieliło moim majątkiem, czyli niecałe 40k. Proszę cię zareaguj w tym. Pozdrawiam sniperek155.
 8. archiwum-Bruksi

  Skarga na SM

  Data i godzina zdarzenia: Nwm. Nick/pasek: sniperek155 Nazwa organizacji: Straz Miejska Mój serial:69E5AD122947FEABCE8B702DD520E452 Opis:To tak, pisałem podanie do Strazy Miejskiej i nie przyjeli, ok kumam, za malo h i reputacji, ale to juz przegięcie jest. Wymagania: -mieć 50 dodatniej reputacji, To jest 2 linijki z wymagań do strazy miejskie, rozumiem, ale zeby przyjmowac ludzi z minusa reputacją? Jak pisze jaso i wyrażnie ze trzeba miec 50 dodatniej reputacji.To co tera podesłałem z paska jedno z graczym, jest to osoba której zostało akceptowane podanie, choć ma -30 reputacji, no bez jaj ale lider sobie kpi, sądze ze to są koledzy, gdyz z taka reputacja zostal dodany. Zapewne jak bede chciał sprobowac drugi raz podanie to odrzuci, bo sobie coś wymysli i nie przyjmie, bo na niego napisalem skarge, cos tak przypuszczam ze tak bedzie, zmiencie lidera lub usuncie ja.
 9. archiwum-Bruksi

  Adrianek robi wojnę :D

  Zajebiste lądowanie Adrianek chce rozpętac 3 wojnę swiatową?
 10. Czy miałbyś problemy z podporządkowaniem się rozkazom dowódcy?: Tak cimcirimci, zrobilem pomylke, tam ma byc NIE

 11. cimcirimci, sprawe mam, kiedy rekrutacja do PSP?

 12. cimcirimci, sprawe mam, kiedy rekrutacja do PSP?

×