Jump to content

IAIISFISuperRedil

Player
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About IAIISFISuperRedil

 • Rank
  CJ
 • Birthday 04/10/2004

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Polska

Game Account

 • Faction
  Straż Miejska SF
 • Faction rank
  Urzędówka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick: SuperRedil Wiek:16 Serial:E68CE1B1AE0EF48FE33E10B3F5714BB4 Staż: 57h 2m. /24 dni Powód zmutowania : ogłoszenia na /v Krótki opis sytuacji: kompletnie nie wiedziałem, że nie można się pytać na /v o org i dostałem muta. (Odrazu bez ostrzeżenia) Dowody:(Jeżeli masz jakieś dowody zamieść je tutaj.<Koledzy nie wchodzą w gre>) Link do poprzedniego podania:(Podaj link do poprzedniego podania, jeżeli niebyło poprzedniego podania pozostaw te pole puste) Coś od siebie: Nie wiedziałem, że nie można pytać o org na /v , poprawię się i przepraszam ❤️(ciekawe czy admin odp bo jak ostatnio pisałem to mi nie odpowiedział. ;p)
 2. Nick: SuperRedil Wiek: 16 Serial:E68CE1B1AE0EF48FE33E10B3F5714BB4 Staż:(Staż na serwerze.) Powód zmutowania : Napisałem na /v kupię sadlerka Krótki opis sytuacji:no, chcę kupić auto i napisałem na /v , że kupie sadlerka , a dokładnie napisałem to tak: ,, ku pie sadlerka,, Dowody: nie posiadam dowodów Link do poprzedniego podania:(Podaj link do poprzedniego podania, jeżeli niebyło poprzedniego podania pozostaw te pole puste) Coś od siebie: chciałbym po odgrywać RP ale bez pisania na chacie nie dam rady xd, chciałbym kupić tego sadlera ale nie dogadam się ze sprzedającym jeśli nie mogę do niego napisać. Bardzo przepraszam jeśli coś zrobiłem nie tak bo napisałem tylko ,, ku pie sadlerka,, (jest to mój 1 mut na serwerze)
 3. jaki dac do tego temat? bo zawsze zamykaja mi temat za nieodpowiedni temat xd
 4. Dostałem muta na serwerze od Admina : LastoAkaRudy za to ze napisalem na /v kupie sadlera powie ktoś dlaczego? jest to mój 1 mut i nie wiem dlaczego go dostalem
 5. Nick: SuperRedil Staż: 27h 28m. Serial: E68CE1B1AE0EF48FE33E10B3F5714BB4 Nick osoby zawieszającej: Ukyori Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowe Taranowanie Opis sytuacji: Byłem u mechanika ktoś wbił mi się w kolejkę taranując mnie to ja również go taranowałem. Dowody: Nie mam dowodów , ewentualnie mechanik który wszystko widział. Coś od siebie: Na serwerze mi się fajnie gra, nawet kupiłem premium po 6 dniach gry , ostatnio już miałem zabrane prawo jazdy aż do dziś i dziś znów mam. Przepraszam poniosło mnie i już taka sytuacja się nie powtórzy.
 6. mój nick na serwerze to: SuperRedil Serial: E68CE1B1AE0EF48FE33E10B3F5714BB4 długość na serwerze: na serwerze gram 1 tydzień admin: FapaSmerf ban: Taranowanie Krótki opis sytuacji: jechałem autem i przed kierownicę wyskoczył mi gość i go niechcący przejchałem Coś odemnie: Na serwerze bardzo fajnie mi się gra, gram praktycznie na nim cały czas, naprawdę nie chciałem go przejechać a wleciał mi pod koła ; p, przepraszam
 7. Nick: SuperRedil Staż: 2dni Serial: E68CE1B1AE0EF48FE33E10B3F5714BB4 Nick osoby zawieszającej: nie pamiętam Powód zawieszenia prawa jazdy: przejeżdżanie ludzi Opis sytuacji: jechałem autem skanującym ulice i nagle z chodnika wyskoczył mi jakiś Murzyn Murzyn który gadał po angielsku którego niechcący przejechałem. Dowody: Nie posiadam dowodów Coś od siebie: Serwer jest naprawdę fajny i chciałbym pograć na nim więcej ale bez prawda jazdy i możliwości wchodzenia do aut publicznych nie ma sensu, a chciałbym jeszcze dziś pograć.
 8. Witam! Mam problem ponieważ nie mogę wsiadać do żadnego pojazdu publicznego oraz wyrobić prawa jazdy. Wiem że dostałem bana jakiegoś za przejeżdżanie ludzi ; p, gość mi wyskoczył przed auto to nie miałem co zrobić :(, liczę o pomoc bo serwer jest fajny i miło mi się na nim gra ale bez możliwości prowadzenia auta nie ma sensu grać bo nic nie da się nic samemu zrobić.
×
×
 • Create New...