Jump to content

KoPyTeK^

Player
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 CJ

1 Follower

About KoPyTeK^

 • Rank
  CJ
 • Birthday 05/27/1999

Komunikatory

 • Steam
  https://steamcommunity.com/profiles/76561198055394882

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Szczecin

Recent Profile Visitors

294 profile views
 1. Nie, nie zdarzyło się jeszcze. Pierwsza taka sytuacja
 2. Nie przesiaduje na grupkach handlowych, nie mam pojęcia co on tam robi, nie kupiłem konta za żadne pieniądze
 3. Nie tyle co znam osobiście, mam po prostu Facebook tej osoby, poznałem ją kiedyś na teamspeak
 4. Nick: KoPyTeK^ Serial: 80A31EDEC82C4185955DDF7CBF5F12F3 Staż na serwie: od 6 lat Nick admina: @BloodLine_ Powód zbanowania: Kradzież konta Krótki opis sytuacji: Pilnie potrzebowałem gotówki na zakup pojazdu, dostałem pasy do konta które było rzekomo kradzione. Nie miałem o tym pojęcia, wszedłem na konto zabrałem buffalo wraz z gotówką z konta gracza @mi.rek Dowody: Nie mam żadnych dowodów, jedynie facebook gościa który podał mi te pasy. Link do poprzedniego podania: Nie było Coś od siebie: Dogadałem się z graczem mirek że jeśli zostanę odbanowany zwrócę mu wszystko co zabrałem, nie miałem pojęcia że konto było kradzione oraz nie miałem pojęcia skąd gościu który podał mi pasy miał do niego dostęp. Potrzebowałem po prostu gotówki bo chciałem pilnie kupić pojazd na handel dlatego skusiłem się na pożyczkę nie wiedząc jakie będą tego konsekwencje. Żałuje, bo fajnie mi się grało po długiej przerwie, chciałbym wrócić spowrotem i jedyne co mogę napisać to to że po unbanie zwrócę mu wszystko co pożyczyłem.
 5. @BloodLine_ tutaj naprawdę trzeba czekać pół roku na rozpatrzenie apelacji? Na darmo premium nie kupowałem
 6. Dzięki za twoje zdanie, ale nikt cie o to nie prosił. Nie jesteś zamieszany w tą sprawę to się nie udzielaj proszę
 7. Zobowiązuję się do spłaty pożyczonego buffalo oraz 105k gotówki.
 8. Imię oraz nazwisko podałem ci w wiadomości prywatnej, napisałeś że nie znasz tego gościa. Nie gram na innych serwerach prócz ten, skoro zniknął ci majątek na innym serwerze to napisz tam na forum i się okaże czy tam też rzekomo mam twój majątek. Wszystko da się sprawdzić.
 9. Pasy do twojego konta dostałem od gościa którego chciałem pożyczyć pilnie pieniądze na zakup pojazdu na serwerze, mówił on że nie gra już na serwerze więc mogę tam wejść i pożyczyć to buffalo wraz z gotówką a potem mu to oddać. Pasy do konta twojego znał wraz z loginem, nie miałem pojęcia że to konto jest kradzione. Jeśli tak faktycznie było, to mogę zwrócić całą gotówkę wraz z pieniędzmi.
 10. Model pojazdu: Bullet Przebieg: 1.5k Cena: Licytacja Kolor: - Felgi: Ahab Kolor Świateł: Niebieski Tuning: mk1/mk2/mk3/gwint/uw... Zdjęcie Pojazdu: - Model pojazdu: Elegy Przebieg: 4k Cena: Licytacja Kolor: - Felgi: Ahab Kolor Świateł: Różowy Tuning: Spoiler, wloty, wydechy,gwin, uw Zdjęcie Pojazdu: - Model pojazdu: Stretch ID 11363 Przebieg: 700km Cena: Licytacja Kolor: Czarny Felgi: Megi Kolor Świateł: Gold dream Tuning: ATRAPA Zdjęcie Pojazdu:*wymagane* Jeśli cena mnie nie zadowoli pojazdy zostają u mnie
 11. pomyliłem dział
 12. Sprzedane wszystko, do zamknięcia
 13. Nick z TeamSpeak3: KoPyTeK Wiek: 20 Kto Cię zbanował: Nie pamietam, było to dawno temu. Powód zbanowania: Wyzwiska wobec administratora Krótki opis co zrobiłeś: Zaistniała jakaś sprzeczka między mną a administratorem, oczywiście administrator który mnie zbanował był typowym kozaczkiem i zamiast wytłumaczyć sprawę to mnie zbanował Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Ban przyznany został kilka lat temu, nie pamietam już o co poszło. Po banie miałem długą przerwę, teraz wróciłem i chciałbym zostać odbanowany. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji
×
×
 • Create New...