Jump to content

Zywik

Player
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 CJ

About Zywik

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick: Zywik Staż: mniej więcej 30h Serial: 0307D5A8480A41E5BF982FF6EFEBA492 Nick osoby zawieszającej: Krass Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie skuterem Opis sytuacji: Prawdopodobnie chodzi o to, ze albo wjechałem skuterem publicznym w afka albo w auto jakiegoś gościa, którego przeprosiłem a on sam z tego miał ubaw, ponieważ było widać, iż nie robiłem tego z premedytacją. Dowody: Może to nie jest jakiś konkretny dowód ale to wszystko czym dysponuję 😕. Jest to nasz ostatnia rozmowa, przed tym były moje skromne przeprosiny i jego odpowiedź ,,spoko xdd". Coś od siebie: Szczerze to nawet nie wiem czy jestem winny ale jeśli naprawdę administracja dając mi bana tak myślała to nie ma problemu abym się przyznał do błędu. Zawieszenie dostałem na 3 dni, jestem bardzo aktywny ostatnimi czasy, wiec bardzo potrzebuje transportu, nigdy nie sprawiałem problemow i do wszystkiego próbuje podchodzić z dystansem bo to przecież tylko gra. Będzie to nauczką dla mnie i więcej takie incydenty się nie powtórzą mam nadzieje ze prośba zostanie rozpatrzona pomyślnie dla mojej osoby i przepraszam za jakiekolwiek problemy.
 2. Coś od siebie: Szczerze to nawet nie wiem czy jestem winny ale jeśli naprawdę administracja dając mi bana tak myślała to nie ma problemu abym się przyznał do błędu. Zawieszenie dostałem na 3 dni, jestem bardzo aktywny ostatnimi czasy, wiec bardzo potrzebuje transportu, nigdy nie sprawiałem problemow i do wszystkiego próbuje podchodzić z dystansem bo to przecież tylko gra. Będzie to nauczką dla mnie i więcej takie incydenty się nie powtórzą mam nadzieje ze prośba zostanie rozpatrzona pomyślnie dla mojej osoby i przepraszam za jakiekolwiek problemu i zabieranie czasu administracji.
 3. Coś od siebie: Szczerze to nawet nie wiem czy jestem winny ale jeśli naprawdę administracja dając mi bana tak myślała to nie ma problemu abym się przyznał do błędu. Zawieszenie dostałem na 3 dni, jestem bardzo aktywny ostatnimi czasy, wiec bardzo potrzebuje transportu, nigdy nie sprawiałem problemow i do wszystkiego próbuje podchodzić z dystansem bo to przecież tylko gra. Będzie to nauczką dla mnie i więcej takie incydenty się nie powtórzą mam nadzieje ze prośba zostanie rozpatrzona pomyślnie dla mojej osoby.
×
×
 • Create New...