Jump to content

Bayekk

Premium
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 CJ

1 Follower

About Bayekk

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick: Bayekk Serial: FC6FA0DA507B7BFAFB06782AE15B5C8 Staż na serwie: gram od 9 miesięcy Nick admina: Szakal_ Powód zbanowania: Taranowanie na mechaniku Krótki opis sytuacji: Pojechałem na mechanika i zobaczyłem tam goscia który mnie taranował na giełdzie i chciałem sie zemscic i tez zaczełem go taranowac. Dowody: Nie mam. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Nie będę już tak robić przepraszam.
 2. Tak oczywiscie i przepraszam za problemy.
 3. ja nawet niewiedzialem ze tak nie mozna
 4. Nick: Bayekk Serial: FC6FA0DA507B7BFAFB06782AE15B5C8 Staż na serwie: gram od 9 miesięcy łącznie 70godz. Nick admina: ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Bugawanie afk Krótki opis sytuacji: Zostawiłem moja postać z włączonym bindem rolki i poszedłem do siąsiada, gdy wróciłem dostałem komunikat o wywaleniu z gry wszedłem na serwer i mnie wyrzuciło. Dowody: Nie mam. Link do poprzedniego podania: https://pylife.pl/profile/39409-bayekk/ Coś od siebie: Przepraszam ale kara nie jest słuszna ponieważ, zostawiłem postać w tym stanie dosłownie na 5 min i nie dostałem i tak żadnych pieniędzy za 1h na serwerze. Wiem żeby już tak nie robić. Nawet nie wiedziałem że tak nie można.
 5. Nick: Bayekk Serial: FC6FA0DA507B7BFAFB06782AE15B5C8 Staż na serwie: gram od 9 miesięcy 70 godzin i 9 minut Nick admina: @ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Bugawanie afk Krótki opis sytuacji: Zostawiłem moja postać z włączonym bindem rolki i poszedłem do siąsiada, gdy wróciłem dostałem komunikat o wywaleniu z gry wszedłem na serwer i mnie wyrzuciło. Dowody: Nie mam. Link do poprzedniego podania: https://pylife.pl/profile/39409-bayekk/ Coś od siebie: Kara nie jest słuszna ponieważ, zostawiłem postać w tym stanie dosłownie na 5 min i nie dostałem i tak żadnych pieniędzy za 1h na serwerze. Wiem żeby już tak nie robić. Nawet nie wiedziałem że tak nie można
 6. Nick: Bayekk Serial: FC6FA0DA507B7BFAFB06782AE15B5C8 Staż na serwie: gram od 9 miesięcy 70 godzin i 9 minut Nick admina: @ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Bugawanie afk Krótki opis sytuacji: Zostawiłem moja postać z włączonym bindem rolki i poszedłem do siąsiada, gdy wróciłem dostałem komunikat o wywaleniu z gry wszedłem na serwer i mnie wyrzuciło. Dowody: Nie mam. Link do poprzedniego podania: https://pylife.pl/profile/39409-bayekk/ Coś od siebie: Kara nie jest słuszna ponieważ, zostawiłem postać w tym stanie dosłownie na 5 min i nie dostałem i tak żadnych pieniędzy za 1h na serwerze. Wiem żeby już tak nie robić. Nawet nie wiedziałem że tak nie można
 7. Nick: Bayekk Serial: FC6FA0DA507B7BFAFB06782AE15B5C8 Staż na serwie: od 9 miesięcy , 70h 9m. Nick admina: ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: bugowanie afk Krótki opis sytuacji:Stałem afk, dlatego że poszedłem do Znajomego na 5 min, po powrocie do domu wbilem jeszcze raz na server bo dostalem kicka i nastepnie wywalio mnie z serwera. Dowody: Brak... Link do poprzedniego podania: ------------ Coś od siebie: Bardzo chcialbym dostac ub, dlatego ze gram na tym serwerze juz sporo czasu i niechcialbym przez moja glupote juz nie zagrac na pylu . Dlatego prosze o Ub i obieuje ze juz nie bede bugowal afk.
×
×
 • Create New...